Skocz do zawartości
Oldman.

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Z Apexem jest też taki myk, że jak macie zintegrowane GPU w procu to korzysta z niego, trzeba w sterach ręcznie przestawić na dedykowaną grafę - problem głównie na laptopach, nie wiem czy na stacjonarce z płytą która obsługuje iGPU też tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O. To na Source lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O. To na Source lata?

Bazuje na source, jednak za dużo wspólnego już z nim nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gó**no, wolę fortnite, teraz gry z trybem BR są robione na jedno kopyto aby jak najwięcej mamony się dorobić. Chwilowe zainteresowanie, potem opad ;p ale to moje zdanie i tak nie będę grał w ten syf

 

 

Wiadomo że gimbus wybierze fortinite, nie grałem ale widziałem jak znajomy grał i większego gó... nie widziałem jak się strzelał z jakimś typem, a ten mu ściany stawiał przed oczami wtf!!! Nie jestem fanem BR ale Apex na tym polu pokonuje każdą grę bo ma wiele świeżych pomysłów, a sama rozgrywka jest płynna podobnie jak strzelanie. W BO4 bronie mają taki rozrzut, że czułem się jakbym łajno po polu rozsypywał, a jeszcze jak ludzie używali stymulanty to nienaturalnie ścinało postacie, że nawet z 2m ciężko było trafić bo postać się teleportowała/lagowała.

 

Ważne, że gra jest za free ale szczerze warta byłaby nawet i tych 100 zł.

 

Suma sumarum mam nadzieję, że fortnite polegnie w tej walce i Epic trochę ochłonie, bo ich zapędy monopolistyczne są nikomu nie na rękę.

Edytowane przez Kronos30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, że Apex mógłby być tytułem płatnym. Myślę jednak, że w formie f2p zarobi znacznie więcej. Czuć od pierwszych chwil, że to wysoko budżetowy tytuł. Gram odkąd wyszedł, wbiłem 22lvl. Ciągle mam ochotę na więcej. Mozna powiedzieć, że EA się zrehabilitowała za zepsucie premiery Titanfall 2, dając dla Respawn tak wolną rękę. Podobno EA nie wtrącała się w ten projekt.

Premiera genialna wrzucone z dnia na dzień bez tworzenia jakiegoś hypeu. Ten zrobił się sam i trzyma do teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, że Apex mógłby być tytułem płatnym. Myślę jednak, że w formie f2p zarobi znacznie więcej. Czuć od pierwszych chwil, że to wysoko budżetowy tytuł. Gram odkąd wyszedł, wbiłem 22lvl. Ciągle mam ochotę na więcej. Mozna powiedzieć, że EA się zrehabilitowała za zepsucie premiery Titanfall 2, dając dla Respawn tak wolną rękę. Podobno EA nie wtrącała się w ten projekt.

Premiera genialna wrzucone z dnia na dzień bez tworzenia jakiegoś hypeu. Ten zrobił się sam i trzyma do teraz :D

Zamiast wydawać kasę na reklamę to zapłacili streamerom :E

 

A tak to się zgadzam z tobą, mnie też ta gra wciągnęła niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Z wykresów wynika że gra wykorzystuje ponad 7GB VRAM.

W 1080p. (!)

 

To jest niemożliwe, bo u mnie w 4K by tej pamięci już zabrakło. bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, że Apex mógłby być tytułem płatnym. Myślę jednak, że w formie f2p zarobi znacznie więcej. Czuć od pierwszych chwil, że to wysoko budżetowy tytuł. Gram odkąd wyszedł, wbiłem 22lvl. Ciągle mam ochotę na więcej. Mozna powiedzieć, że EA się zrehabilitowała za zepsucie premiery Titanfall 2, dając dla Respawn tak wolną rękę. Podobno EA nie wtrącała się w ten projekt.

Premiera genialna wrzucone z dnia na dzień bez tworzenia jakiegoś hypeu. Ten zrobił się sam i trzyma do teraz :D

 

 

Wiele osób ma ból dupy, że streamerzy mają zapłacone za reklamę ale HALO gra nie miała żadnego marketingu i co mnie to obchodzi, że EA zapłaciła 20 mln wszystkim streamerom na świecie żeby reklamowali produkt. Sama gra jest bardzo dobra a, że więcej osób zauważy/zagra to lepiej bo nawet nie trzeba czekać jak w innych BR w poczekalni. Jeśli EA nie będzie się wtrącać w samą grę to ok ale jeśli planują płacić za marketing żeby wypromować grę czy robić mobilną wersje na komórki to co mnie to obchodzi jak to nie szkodzi samej grze. System rozwoju postaci jest podobny jak w Overwatch, a umiejętności bojowe nie dają aż takiej przewagi w walce, pomagają ale liczy się bardziej nasz własny skill strzelania i trafiania.

 

Np ja gram tak, że zdobywam snajperkę i shotgun. Miałem taki przypadek, że ja z towarzyszem zostaliśmy na koniec czyli walka 2 vs 1 (chwile wcześniej było 2vs2 ale zaatakowaliśmy dosyć przypadkowo typka), przeciwnik był mega ogarnięty, ciśnienie było ogromne ale pojawił się zmysł taktyczny, kumpel ostrzeliwał się z typem z budynków, a ja poszedłem z shotgunem do niego i bardzo się zdziwił jak nagle pada na 2 strzały i koniec. Sama walka była bardzo zacięta, z resztą końcówka zawsze jest nerwowa i pełna emocji, szczególnie jak zostaje z 10 graczy w ostatnim kole.

Edytowane przez Kronos30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przepadam za BR tak Apex mnie bardzo wessał. Zdecydowanie najlepszy BR w jakiego grałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób ma ból dupy, że streamerzy mają zapłacone za reklamę ale HALO gra nie miała żadnego marketingu i co mnie to obchodzi, że EA zapłaciła 20 mln wszystkim streamerom na świecie żeby reklamowali produkt. Sama gra jest bardzo dobra a, że więcej osób zauważy/zagra to lepiej bo nawet nie trzeba czekać jak w innych BR w poczekalni. Jeśli EA nie będzie się wtrącać w samą grę to ok ale jeśli planują płacić za marketing żeby wypromować grę czy robić mobilną wersje na komórki to co mnie to obchodzi jak to nie szkodzi samej grze. System rozwoju postaci jest podobny jak w Overwatch, a umiejętności bojowe nie dają aż takiej przewagi w walce, pomagają ale liczy się bardziej nasz własny skill strzelania i trafiania.

 

Np ja gram tak, że zdobywam snajperkę i shotgun. Miałem taki przypadek, że ja z towarzyszem zostaliśmy na koniec czyli walka 2 vs 1 (chwile wcześniej było 2vs2 ale zaatakowaliśmy dosyć przypadkowo typka), przeciwnik był mega ogarnięty, ciśnienie było ogromne ale pojawił się zmysł taktyczny, kumpel ostrzeliwał się z typem z budynków, a ja poszedłem z shotgunem do niego i bardzo się zdziwił jak nagle pada na 2 strzały i koniec. Sama walka była bardzo zacięta, z resztą końcówka zawsze jest nerwowa i pełna emocji, szczególnie jak zostaje z 10 graczy w ostatnim kole.

Rozróżniasz pojęcie reklama, a wychwalanie w samych superlatywach ? Oczywiście reklama przedstawia same zalety, ale streamerzy perfidnie wychwalają. Gra jest cienka jak siki węża i padnie za miesiąc. Zresztą grę z 3 osobowymi składami na małej mapie nazywać BR ... to jest zwykły Team Deathmatch.

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozróżniasz pojęcie reklama, a wychwalanie w samych superlatywach ? Oczywiście reklama przedstawia same zalety, ale streamerzy perfidnie wychwalają. Gra jest cienka jak siki węża i padnie za miesiąc. Zresztą grę z 3 osobowymi składami na małej mapie nazywać BR ... to jest zwykły Team Deathmatch.

 

 

Dlatego gra jest za darmo. Jak ci się nie podoba to możesz wrócić do minecrafta albo fortnite. Mi jak i wielu innym osobą się podoba i chętnie polecę grę swoim znajomym żebyśmy wspólnie pograli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zła ta gierka, grałem już w różne battle royale w tym w realm royale, fornite'a i w black ops 4 i żadna z tych gier mi nie przypadła do gustu, a tu gra się fajnie.

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacenie jest czasowe więc ma średnie znaczenie. Minie 2-3 tygodnie i się okaże czy streamerzy dalej grają bo gra jest rzeczywiście tak dobra czy jak z wieloma innymi tytułami oleją ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobralem i jest super, ale problem z wydajnoscia... male roznice w fps miedzy ustawieniami. Wiadomo ile ta gra zjada ramu, bo w 2k chyba moje 8gb nie daje rady, tak mi sie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadam zbadam bo normalnie siedzi na 50-60 a czasami dobija do 100% Mój link

W bfie tez dobija 100 ale tam to raczej normalne, tym bardziej jak dam unlocka na fps-y.

Tutaj chyba nvidiowy freesync nie dziala bo czasami mi spada na 72fps-y czyli polowe mojego odsiezania (v-sync w sterach wlaczony)

W innych grach jest ok, tutaj chyba cos nie do konca.

Jutro sie pobawie bo dzisiaj juz czasu nie ma. Gra się świetnie, dobra alternatywa dla wolnego puba ;)

 

Jakie masz GPU?

U mnie 4c/4t siedzi prawie caly czas na 90-100 i bottleneckuje 2060 :D

https://www.youtube.com/watch?v=hp6feOUlZGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś? Tak mi wywala na maksymalnych detalach

dec2530effef.jpg

Sterowniki przeinstalowane, nie pomogło.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niemożliwe, bo u mnie w 4K by tej pamięci już zabrakło. bigsmile.gif

W 4K na 2080Ti potrafi zjeść 9GB, ale generalnie 8GB jest wystarczające w tej rozdzielczości.

 

Co nie zmienia faktu że wg testów z gamegpu gra ma ogromny apetyt na VRAM.

Do FullHD ultra 6GB jest na styk, a już 4 gigowe karty ewidentnie się duszą (Fury X).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest nie tak, ale gra u mnie ma spore spadki, jak wlaczylem menadzer zadan to mam uzycie ramu w windows 10 3,5 gb to normalne ?

obraz-pam_qwwaphs.png

Edytowane przez pioraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz GPU?

U mnie 4c/4t siedzi prawie caly czas na 90-100 i bottleneckuje 2060 :D

 

wszystko w sygnie.

dzisiaj sprawdze bez streama bo na forum obsa tez cos ludzie o niskim fps pisza, musze jeszcze sprawdzic czy gsync dziala bo chyba jednak nie.

bez streamu tez dobija do 100% do tego chyba jest cap na 144fpsy bo v-sync wylaczony i wiecej nie wyciaga, jak jest intro to wbija po 3k ale w menu i w grze 144.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Gra jest spoko, ale na mojej 1050Ti trzeba zbijać na low, bo przy większej zabawie jest taki drop fps, że ciężko się gra przy 30 fps. :E Ciekawe czy Nvidia wyda jakieś specjalne sterowniki czy będą jakieś patche.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, zagralem z 3 mecze, w sumie jeszcze nie ogarniam, ale to co mnie denerwuje to bronie. Zly balans, wywalilem w typa z caly mag, a on pare kulek i nie zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...