Skocz do zawartości
Oldman.

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś fix na ten nieszczęsny dźwięk w apexie ? W tym sezonie to jest jakiś dramat, jak ktoś robi coś za plecami to bardzo rzadko jest coś słychać . Zdarza się bardzo często, że goście podjeżdżają jakby bezglosnie.  Nie słychać kroków, teleportu Ash, otwarcia drzwi. Niestety psuje to mocno grę, i to nie tylko moje odczucie, koledzy co grają też to odczuwają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apex jest już tylko podtrzymywany przy życiu, widać to po żałosnej ilości zawartości dodawanej oraz jej jakości. Vince Zampella pnie się w górę po szczeblach EA, a Respown leży odłogiem. Nie ma co liczyć na jakieś "fix'y" , a w szczególności silnika gry czy inwestycję w serwery. Widać to  dokładnie jak usunęli z gry tymczasowo skórkę Bangalore, która powodowała zawiśnięcie gry oraz jedną z broni której "power up" mógł działać przez cały czas. Trzeba przeczekać do kolejnej fajnej gry multi, a o TF3 zapomnieć. Nie chcę by Respown był ciśnięty jak dewsi od Fortnite, ale to z drugiej strony to oni chyba nic już nie robią po za dopuszczalnym minimum.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo sporej ilości baboli ta gra mi niestety cały czas leży . Jak na razie, wszystkie gry mnie nudzą poza apexem ... 

Widać, napisałem dobre 2 miesiące temu żeby mi oddali złoto, które po ub znikło, ale do dziś nie mam żadnej odpowiedzi . Jak zbanowali to też była zlewka, wiedziałem że nie miałem za co dostać bana, a jednak stwierdzili na początku, że ban został nałożony słusznie . Potem nie mając żadnej nadziei, bana zdjęli od tak . 

Pozostaje dalej grać i narzekać , bo cóż zrobić ... 

Tą akcję z skinem słyszałem, a rampage faktycznie od pewnego czasu nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej bany mają osoby które linkowały konto ze Steam. Coś się"psuje" i uważają konto za "shakowane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon 11 dobiega końca. Małymi krokami idę do przodu.  Cel sezonu osiągnięty, mimo że to najslabszy sezon z ostatnich 4rech-5 , kd ratio około 1.4 , średni DMG na mecz 560 . Moim celem było wbicie diamenta, udało się. Wczoraj zmiana audio + chwilowo miałem ping o połowę mniejszy niż zawsze (modernizacja sieci internetowej w moim mieście), rezultat jak niżej , tercety trójki, sam vs wszyscy . To nie było lobby nowicjusza, tylko normalne z ogarniętymi graczami. Widać że zachowania, movment i AIM idą w górę . Szkoda, bo ostatni z którym walczyłem , trafił mnie szybciej w skoku, a miał z 20hp.. możliwe że bym wygrał, bo kolejna ekipa składała się z jednego przeciwnika ... No ale wynik uważam za dobry, rekord solo pobity, rekord sezonu jeśli chodzi o DMG też . 

1c2ebcee90f5a472.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze wszystkich gier najwiecej gram w Apex-a dla mnie to gra prawie idealna jesli chodzi o pvp, ma mnóstwo fajnych mechanik które sa dopracowane i dają kupe frajdy (gralem w rozne cody i bf-y i to nie to samo, nie ma tej frajdy co w apex-ie)

 

41 minut temu, novi napisał:

Sezon 11 dobiega końca. Małymi krokami idę do przodu.  Cel sezonu osiągnięty, mimo że to najslabszy sezon z ostatnich 4rech-5 , kd ratio około 1.4 , średni DMG na mecz 560 . Moim celem było wbicie diamenta, udało się. Wczoraj zmiana audio + chwilowo miałem ping o połowę mniejszy niż zawsze (modernizacja sieci internetowej w moim mieście), rezultat jak niżej , tercety trójki, sam vs wszyscy . To nie było lobby nowicjusza, tylko normalne z ogarniętymi graczami. Widać że zachowania, movment i AIM idą w górę . Szkoda, bo ostatni z którym walczyłem , trafił mnie szybciej w skoku, a miał z 20hp.. możliwe że bym wygrał, bo kolejna ekipa składała się z jednego przeciwnika ... No ale wynik uważam za dobry, rekord solo pobity, rekord sezonu jeśli chodzi o DMG też . 

 

dla mnie nie liczy sie DMG ani kille  tylko wygrane, tak naprawde o to chodzi, zeby przechytrzyc przeciwnika i wygrac, oczywiscie jesli dla kogos KD jest jego celem w grze to prosze bardzo niech idzie w tym kierunku, ja mam inne priorytety, niestety z braku czasu gram najwiecej z radomami i jest bardzo zalezny od ich skilla i ze tak sie wyraze inteligencji wiec odbija sie to na ilosci wygranych, w sezonie 11 na razie  cos około 30 zwycięstw, ogółem miałem ich około 230

w tej grze mozna wiele ugrać mózgiem a nie skillem ale niestety zeby to działało najwydajniej potrzebna jest ekipa która sie słucha i myśli a nie banda indywidualistów którzy rzucają sie z okrzykiem w sam srodek zadymy zabijając 2-3 gosci by po chwili zginąć bo trafili na kogos kto miał wiecej szczescia albo po prostu pełnego naładowanego shielda

zabawne jest to ze prawie nikt juz nie pinguje tego dodatku w czasie gry:

zjSyBvk.png

ciekawe dlaczego ?

oczywiscie wiadomo ze wiekszosc graczy jedzie na skryptach od kontroli recoila (łącznie z czołowymi graczami i roznymi jutuberami) sam tak robie i sie tego nie wstydze bo to wyrównuje szanse, taki np R301 z dobrym skryptem jest zabójczy na srednim dystansie (czuć gdy ktos strzela do ciebie i ma dobre skrypty )

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azakiel

Akurat ja również jak gram to głównie w apexa . Najbardziej mi leży ta gra, kiedyś tak miałem z csami, 1.6 później go , teraz pozostał Apex . 

Dla mnie akurat dmg i kd jest dość ważnym czynnikiem, a wygrane to tylko tego efekt . Aimowo ciężko powiedzieć jak stoję, może to być realny poziom mastera, ale niestety podejmowane decyzje + za duża pewność siebie często odbija się na wynikach.  Nie nadaje się jako przywódca w tej grze, w csie byłem wodzem i tam decyzję były podejmowane bezbłędnie, w tej grze niestety najczęściej moje decyzję powodują niepowodzenie. Wczoraj jak na zdjęciu akurat przeciwnicy grali po mojej myśli, stąd taki wynik :). Ogólnie preferuje styl gry trochę agresywnej, z lekkim przystopowaniem, żeby uspokoić grę. Już przestało dawać frajdę lądowanie tam gdzie nikogo nie ma, lootowanie 10min a potem walka z top4, trafi się 3 zgranych masterow to tylko im prezent zaniesiemy. Kampienie też nie daje żadnej frajdy, diamenta wbiłem z randomami, niestety ale niektórzy to platynę mają z kampy , bo nie potrafią nawet strzelać. Nie wspominam o totalnej bezmyślności, i darcie się do mikro bo książę padł, a ja mam pójść bezmyślnie zginąć żeby go podnieść (gram głównie lifline, z przyzwyczajenia). 

Hmm pierwsze o tym słyszę, zapewne nie jest to legalne . Ja z 301 cisnę na średni dystans bardzo efektownie, z resztą wczorajsza gra ze zdjęcia, to właśnie 301+wingman , i starałem się walczyć na średni dystans, chociaż się zbytnio nie dało, bo przeciwnicy widząc jednego zabłąkanego gracza dojeżdżali na siłę. 

Ostatnio trafiło się spotkać 1vs1 z shivem , nawet jest nagranie na jego twitchu, udało się go położyć  :). Rewanz za 2 wcześniejsze spotkania :). 

Wracając do tego skryptu, coś w tym może być. Z 50m flatline jest taki random u mnie, że albo 150dmg siadzie, albo nic . A oglądając streamy to wszystkim siada super . 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, novi napisał:

@Azakiel

Ja z 301 cisnę na średni dystans bardzo efektownie, z resztą wczorajsza gra ze zdjęcia, to właśnie 301+wingman , i starałem się walczyć na średni dystans, chociaż się zbytnio nie dało, bo przeciwnicy widząc jednego zabłąkanego gracza dojeżdżali na siłę. 

 

Wracając do tego skryptu, coś w tym może być. Z 50m flatline jest taki random u mnie, że albo 150dmg siadzie, albo nic . A oglądając streamy to wszystkim siada super . 

ja mam za słabego skilla do wingmana (stary już jestem) ale lubie patrzec jak ktos dobrze nim się posługuje , jesli chodzi o skrypty to flatline wydaje mi sie odrobine mniej celniejszy niz r301 na wieksze odleglosci (mam na mysli ze oba są na skryptach) z kolei z blizszej troche skuteczniejszy wydaje mi sie flatline (ale to takie moje subiektywne wrazenie), kiedys gralem tez strzelbą ale ostatnio razem bron maszynowa (ze względu na to ze jest bardziej wszechstronna a sloty mamy tylko dwa na bron), rzadko korzystam ze snajpy (czasami biorę ją na początku gry zeby sobie nabic na odległosc armor do wyższego levelu) ale pod koniec najczesciej łapie za r99 i r301 albo cos ze zrzutu (miło jak wpadnie spitfire)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w ekipie najmłodszy jestem, ale 3 na przodzie mam w wieku :). Gram często z 2 forumowiczami , i powrócił niedawno kolega z CS 1.6 i go, gramy wszyscy wieczorami, więc często bywa że jedna osoba gra solo z randomami :). Wingman siada bardzo przyzwoicie, wiadomo że nie mam aima najlepszych graczy świata, raz bardzo celnie z niego strzelam, a nieraz brakuje 1mm :). 

301 jest całkiem spoko , na średni dystans , ale DMG zadaje średni, flatline daje lepszy dmg, ale jest o wiele ciężej trafić.  Często gram r99+ wingman, ale też flatline , 301. Snajperek raczej nie używam, z zrzutu to alternator najlepszy według mnie. 

Mam konto na którym mi nie zależy, mogę sprobowac tych skryptów, jakby dali przez to bana to płakać nie będę. Ale faktycznie, często widzę że niektórzy to recoilu prawie nie mają - poczytałem o tym, rezygnuje jednak. Wolę się wyuczyć paternow recoila i nieraz klnąc, że nie siadło. Patrząc na filmikach, przy mojej celności byłoby za grubo. Bym innym odebrał radość z gry, bo teraz głównie nie zabijam tylko przez to, że paternow się nie trzymam. 

Z resztą jest grupa pclab~pl w apexie, jak ktoś chce to może dołączyć, może akurat złoży się pograć . Nie ma u nas w grupie dyskryminacji z powodu słabszego aima. Chociaż fajnie by było, żeby ktoś coś strzelał :). 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi zawsze ciśnie

2 godziny temu, novi napisał:

... Nie ma u nas w grupie dyskryminacji z powodu słabszego aima. ..

A mi zawsze ciśniesz jak zrobisz lepszy DMG ? albo fragi zakosisz XD

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Minciu napisał:

A mi zawsze ciśnie

A mi zawsze ciśniesz jak zrobisz lepszy DMG ? albo fragi zakosisz XD

Bo trzeba Cię zmotywować do strzelania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Azakiel napisał:

..potrzebna jest ekipa która sie słucha i myśli ..

U nas nawet jak się myśli, to coś głupiego się wymyśli i się ktoś wrypie w bagno po uszy. 

Najlepsza ostatnio była zasadzka za dzwiami strefy.. mieli przyjść a nie przyszli XD. 5 kroków dalej znaleźliśmy ich skampionych w kupie w krzaku.. Niestety znalezisko było bolesne. 1 wyparował w sekundę, drugi niedobity prawie uciekł. A trzeci już nie wiedział wtf i w kogo strzelać po kilku sekundach wdępnięcia w gówno :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, novi napisał:

flatline daje lepszy dmg, ale jest o wiele ciężej trafić

Nie wiem czy słyszeliście, ale Flat (i Longbow) od nowego sezonu do zdobycia są tylko w Replikatorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, vonszpon napisał:

Nie wiem czy słyszeliście, ale Flat (i Longbow) od nowego sezonu do zdobycia są tylko w Replikatorach

w replikatorach czy zrzutach?

W dniu 2.02.2022 o 16:50, Minciu napisał:

U nas nawet jak się myśli, to coś głupiego się wymyśli i się ktoś wrypie w bagno po uszy. 

Najlepsza ostatnio była zasadzka za dzwiami strefy.. mieli przyjść a nie przyszli XD. 5 kroków dalej znaleźliśmy ich skampionych w kupie w krzaku.. Niestety znalezisko było bolesne. 1 wyparował w sekundę, drugi niedobity prawie uciekł. A trzeci już nie wiedział wtf i w kogo strzelać po kilku sekundach wdępnięcia w gówno :D 

niestety gdy juz dochodzi do starcia to wszystko czasami dzieje sie w oka mgnieniu, czasami naprawde decyduje łut szczescia, ile razy zginałem bo nie zauwazylem jakiejs skrzynki albo zawadzilem o jakies drzwi, jak to mówią "plan jest wazny ale najwazniejszy jest poziom jego realizacji" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Azakiel napisał:

w replikatorach czy zrzutach?

Z tego co mówili w leakach w replikatorach. Do CP trafia Volt, Alternator na ziemię

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ostatnio problem z myszką G502 na kablu (ale to nie jest raczej problem Apex-a) wiec za bardzo nie moge grac komfortowo w FPP , objawia się to nie trzymaniem RMB w grze (czyli np celując przez celownik przycisk tak jakby puszcza i celownik odskakuje od oka), ale nie wiem w czym tkwi problem tak naprawde bo jesli odpale program do testowania przycisków myszy online i trzymam RMB to widze ze przycisk jest cały czas wcisniety podczas trzymania, problem widze jest dosyc powszechny ale ludzie mają rozne teorie na ten temat (u mnie pojawił sie po roku od kupna myszki)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz. Zalej kontakt sprey na potencjometry. Poskładaj. 

Najlepiej wszystkie przelaczniki nie tylko ten ze slabym stykiem. 

Przelaczniki zalej przez ten wciskany mechanizm. Wystarczy. 

U mnie w G305 dwa juz świrowały. Pomoglo w obu. Przy okazji sie wyciszyly troche. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wersja dla Next-Genów 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie rzecz biorąc Apex jest grą z dosyc małym procentem graczy cheatujących względem innych gier, bywają okresy ze naprawde rzadkoscią jest kogos spotkac kto wyraznie cheatuje , po dluugim okresie przerwy wrocilem na chwile do tej fajnej gry i spotkalem takiego jegomoscia w druzynie 

Rosiybh.jpega

a wczoraj będąc w 3 osobowym teamie spotkalismy goscia ktory stał sobie na wzgórzu i strzelając w trójkę non stop nie moglismy go zabic (mozna powiedziec ze miał tryb niesmiertelnosci) po prostu sobie stał i nie robił zadnych uników , na początku nawet do nas nie strzelał chyba zeby nam cos zademonstrować, potem jak juz mu sie znudziło to nas pozabijał 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest luka w zabezpieczeniach, pozwalająca na zdalne wywołanie kodu (RCE), stay safe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeszcze HALO nie widziałem w grach, oczywiście przy teście FALD widoczne bo brakuje stref wygaszania (pewnie przy 1000 byłaby bajka na 27").  Domyślnie nie ma wcale, ustawiłem średni bo na wysokim overshoot srogi. To jednak VA więc jakieś smużenie musi być, ale to nie takie jak miałem na AOC C24G1, tam wszystkie animacje smużyły  
    • Ja uważam inaczej. Samo e-core dużo energii nie pobiera.  W najnowszym CPU Z możesz wskazać które rdzenie przetestować. Mam u siebie e-core na 4.4 Ghz - W singiel Core wynik porównywalny do Core i7 7700K. Jeżeli system dobrze tym zarządza (co testy pokazują że w normalnej pracy Intele pochłaniają mniej energii od AMD) to e-core spisują się bardzo dobrze.  W pracy multi (obróbka audio/video) bardzo fajnie wspomagają główne rdzenie. 
    • Nie doszliśmy do żadnego porozumienia. Twoje ustawienia nie maja żadnego sensu, bo prześwetlają obraz. Więc rozumiem, że zepsuty jest kalibrator windows i zepsute są wszystkie gry. Żeby na Twoich ustawieniach mieć prawidłowo ustawiona jasność, trzeba w grach dać 570 nit jako max jasność. Co powoduje, że nie ma technicznie możliwości aby dało Twoje 1000 nit.  Więc zapraszam do mnie abyś zrobił te pomiary swoje. Ugoszczę Cię chętnie i sprawdzimy kto ma rację
    • Na dzień dzisiejszy nadal plusy przewyższają minusy. A biorąc pod uwagę korelację  plusów i minusów po wyjściu z UE - wygląda to jeszcze bardziej nie opłacalne dla Polski.  Ale to nie tylko wina UE - że wprowadzane są przepisy które nam, Polakom nie pasują  -  nasz rząd sam się do tego przyczyniał (2015-2023): - brak negocjacji, szczególnie w tych rozmowach nie jawnych (tylko narzekanie jaka UE zła) - podpisywanie wszystko jak leci Morawieckiego, a potem narzekanie że UE kazała podpisać a było wiele decyzji gdzie sam Morawiecki w pojedynkę mógł nie dać podpisu = veto. - pieniądze z ETS'ów pozostaje w danym kraju tj. w Polsce i zgodnie z wytycznymi powinniśmy 100% tej kwoty wydać na energetykę, gdzie oficjalnie wydajemy 12%. Ja się pytam, co rząd zrobił z pozostałymi 88% pieniędzmi z ETS'ów? grube miliardy zł..... - zaproponowanie przez polski rząd kamieni milowych do odblokowania KPO, a potem narzekanie że kamienie milowe nie są możliwe do zrealizowania.
    • kurde między 7900XT a 7900 XTX to jest już 1000 zł więcej... Chyba nie chcę aż tak dużo wydawać na kartę która nie będzie eksploatowana w pełni i tak często żeby dopłacać kolejne tysiące
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...