Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nikaz

RTX 2060 z Komputronika - Kod do gry?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zamawiał rtxa 2060 z tego sklepu? Jak z czasem oczekiwania na kod? (niby do 14 dni maja czas..) 29go Wypełniłem formularz, póki co cisza z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość predatormax

Ty nie możesz zapytać Komputronik o kod tylko nas pytasz.

-dostaniesz kod 29go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mam pytanie jak się zamawia np ryzen 5 lub rtx 2060 to gdzie te kody ? W sensie gdzie się ten formularz uzupełnia czy oni sami od siebie na email wysyłają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie możesz zapytać Komputronik o kod tylko nas pytasz.

-dostaniesz kod 29go.

 

 

Nie, nie moge, bo już pytałem, oni tam nic nie wiedzą. Dlatego zapytałem tutaj, czy ktoś brał już od nich kod i ile mniej więcej czekał. A skoro nie brałes i nie masz nic ciekawego do napisania, nie pisz w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypełniałem formularz na necie i nr komórki podałem i do 14 dni mam dostać kod smsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mam pytanie jak się zamawia np ryzen 5 lub rtx 2060 to gdzie te kody ? W sensie gdzie się ten formularz uzupełnia czy oni sami od siebie na email wysyłają?

Zamawiałem Ryzena 5 2600 z X komu a dzisiaj przyszedł do mnie RTX 2060 w obu przypadkach kod był na dołączonej naklejce do zamówienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem Ryzena 5 2600 z X komu a dzisiaj przyszedł do mnie RTX 2060 w obu przypadkach kod był na dołączonej naklejce do zamówienia .

Dzięki za info a w jaki sposób wybiera się grę?

W sensie bf5 czy anthem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo jeszcze nie rejestriwalem ale pewnie po wklepaniu kodu będzie opcja wyboru bo na naklejkę info ze kod na grę do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj kod smsem. Rozumiem że trzeba zarejestrować się w Nvidia Experience, tam wklepać kod i grę pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod wklepuje się w Nvidia Expirience w zakładce swojego konta po prawej na górze "Zrealizuj"potem nie pamiętam chyba to przekierowuje na stronę orgina gdzie sam wybierasz który tytuł chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kodu nie mogę zrealizować...

Wpisałem ten kod który dostałem sms-em, od Komputronika i podczas realizacji kodu poprzez Nvidia Experience wyskakuje mi taki błąd:

Wprowadzony kod jest już nieważny lub nie może zostać zrealizowany na Twoim koncie. Jeśli uważasz, że to pomyłka, skontaktuj się z nami korzystając z opcji dostępnych pod adresem

 

Miał ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kodu nie mogę zrealizować...

Wpisałem ten kod który dostałem sms-em, od Komputronika i podczas realizacji kodu poprzez Nvidia Experience wyskakuje mi taki błąd:

 

 

Miał ktoś podobnie?

Pisz do sklepu .

 

Kod wklepujesz na Nvidia Experience po czym zostajesz przekierowany na origin logujesz się i wybierasz grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę OT, ale po jakim czasie od zakupu dostaliście kody? ( komputronik / x-kom)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w X-kom od razu na takiej naklejce. Dziś odbierałem.

Chce go ktoś odkupic bo mam kod do wyboru na 2 gry z:

Resident Evil 2,Devil May Cry 5 lub Tom Clancy’s The Division 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do sklepu .

 

Kod wklepujesz na Nvidia Experience po czym zostajesz przekierowany na origin logujesz się i wybierasz grę .

 

Ja wpisałem kod, wybrałem grę i przekierowało mnie do Origin. Ale przy zalogowaniu się do Origin jakiś komunikat mi wyskoczył na stronie Nvidii jeszcze, że unknown computer, czy coś takiego. Nie wiem czy można mieć inny mail do Nvidii a inny do Origin? To chyba nie ma znaczenia? Próbowałem jeszcze raz wklepać kod, ale wyskoczył mi ze wygasł już kod, expired coś tam... :D No i nie wiem co teraz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w X-kom od razu na takiej naklejce. Dziś odbierałem.

Chce go ktoś odkupic bo mam kod do wyboru na 2 gry z:

Resident Evil 2,Devil May Cry 5 lub Tom Clancy’s The Division 2

 

Na opakowaniu karty graficznej widnieją kody ? Bo zamówiłem dzisiaj rx 570 i się zastanawiam czy to na maila przyjdą kody czy jednak gdzieś na opakowaniu będą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xkom dodaje w formie papierowej poza opakowaniem karty graficznej, moze tez byc w tzw kangurku na paczce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w X-kom od razu na takiej naklejce. Dziś odbierałem.

Chce go ktoś odkupic bo mam kod do wyboru na 2 gry z:

Resident Evil 2,Devil May Cry 5 lub Tom Clancy’s The Division 2

NIe odsprzedasz tego kodu bo do jego aktywacji jest wymagane urządzenie jakie z nim zakupiłeś . w twoim wypadu grafiak .

Ja kupiłem ryzena 5 2600 dostałem grasuk kod na division2 , po aktyweacji kody na amdreward trzeba było pobrać programik który sprawdza czy sprzęt objęty promocją jest zainstalowany i dopiero kod się aktywował rewzerwując kopię gry dla mnie .

 

xkom dodaje w formie papierowej poza opakowaniem karty graficznej, moze tez byc w tzw kangurku na paczce

Potwierdzam Xkom daje naklejkę z kodem na grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zalozyc konto na amd rewards i aktywowac ten kod a potem zmienic dane na te od kupujacego i sam sobie dopisze do swojego konta uplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zalozyc konto na amd rewards i aktywowac ten kod a potem zmienic dane na te od kupujacego i sam sobie dopisze do swojego konta uplay.

?

Jakie dane ? ja żadnych danych nie podawałem przy rejestracji ,po za mailem i hasłem do założenia konta .Później pobrałem AMD verification tool i tyle .

No chyba ze jest jakiś myk aby to obejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...