Skocz do zawartości
azgan

BIG FORMAT GAMING DISPLAYS - dyskusja o dużych ekranach w roli monitora

Rekomendowane odpowiedzi

On mało popularny. Z C9 jest gorzej. Wyzerowane magazyny tylko to co gdzieś po sieci się znajdzie zostało.

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast C9 warto brać E9 skoro taka promocja jest i mają akurat na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie to jestem nieco zaskoczony, że mimo pandemii premiera przebiega bez problemu i że do Polski dotarły w tym samym czasie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hgBvwnjS6Wk

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up. No wygląda na to, że faby LG pracują pełną parą. U mnie też w coraz większej ilości sklepów zaczynają się pojawiać CXy z dostawą na teraz.

 

Widzę, że mamy bum na oledy. Ale co się dziwić ciężko przejść obojętnie przy takich cenach. Gratki hennepin.

 

On mało popularny. Z C9 jest gorzej. Wyzerowane magazyny tylko to co gdzieś po sieci się znajdzie zostało.

No c9 65" jest mało, ale jak taka sama cena za E9 po promocji jak C9 to sprawa jasna.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up. No wygląda na to, że faby LG pracują pełną parą. U mnie też w coraz większej ilości sklepów zaczynają się pojawiać CXy z dostawą na teraz.

 

Jak byś mnie zapytał o zdanie jeszcze 1,5 miesiąca temu to bym Ci powiedział że COVID-19 może "zabić" OLED'y a teraz?

 

https://www.youtube.com/watch?v=lHaq5sQozs8

 

Wielka premiera i chętnych nie brakuje

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy bum na oledy. Ale co się dziwić ciężko przejść obojętnie przy takich cenach. Gratki hennepin.

 

STAY HOME zrobiło swoje nawet poprzednia generacja konsol wróciła do łask a LG dodatkowo kusi takimi materiałami

 

https://www.youtube.com/watch?v=SHowZ8EpuoQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=4SWrW6sKWy0

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wu70 u Ciebie matryca nie jest wypalona więc w sumie to dzwoń i pytaj czy też się na to łapiesz

 

Na razie sprawa stoi, z serwisu dzwonili zapytać jak sprawa nie jest pilna to czy może poczekać miesiąc w związku z wirusem więc się zgodziłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On mało popularny. Z C9 jest gorzej. Wyzerowane magazyny tylko to co gdzieś po sieci się znajdzie zostało.

 

Jak mówiłem Wam w tamtym roku, żeby brać i że to jest dobry moment to się śmialiście, że lepiej poczekać. 65 calowe C9 było do wyrwania za 6799 zł a 55 calowe B9 lub C9 za 4400 i 4600, ale "Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!" :E

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się jaram, nie dość, że tak tanio udało mi się dorwać E9 (od początku ten model mnie oczarował swoim nietuzinkowym wyglądem i systemem audio), to jeszcze wszystkie moje ulubione gry będę w przyszłym tygodniu na nowo odkrywał :).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się jaram, nie dość, że tak tanio udało mi się dorwać to jeszcze wszystkie moje ulubione gry będę w przyszłym tygodniu na nowo odkrywał :).

 

Każdą jedną i to nie tylko te z HDR. Boost do widoczków i grafiki jest taki jakbyś sobie w konsoli wymienił bebechy na lepsze lukadd już się sam o tym przekonał a na Next-Genach to będzie wyrywać z kapci jak dojdzie RT.

 

Na konsoli być może w końcu skończę pająka bo z OLEDem dostał +2 do grafiki :E

 

 

ale nie tylko gry bo nawet materiały z mocną kompresją z YouTuba wyglądają obłędnie i to w SDR 1080p

 

https://www.youtube.com/watch?v=IHNzOHi8sJs

 

https://www.youtube.com/watch?v=bwmSjveL3Lc

 

kolory, kontrast, plastyka obrazu - bajka

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo.

 

A to zamówienie co anulowali Minciu na C9 to też było z promocji RTVEuroAGD?

 

 

 

Ja mojego miałem mieć C9 za 6700-6800zl z tego co pamiętam. Ale nie mam bo zabrakło dla mnie.

 

 

TAKIE MIAŁEM ZAMÓWIENIE:

Zamówione produkty

LP Nazwa Produktu Nr kat. Cena Liczba Wartość

1 Pakiet START– wnie,przyk.pod,ustawie(TV) 2001317 49,00zł 1 49,00zł

2 PHILIPS SONICARE (RÓŻOWA) HX6836/24 1166575 370,11zł 1 370,11zł

3 OLED65C9 TV OLED UHD 4K LG 1188637 7 157,89zł 1 7 157,89zł

4 Transport na jutro/pojutrze/sobotę 189 0,00zł 1 0,00zł

Łączna wartość zamówionych produktów i usług: 7 577,00 zł

 

Do tego miały wpaść bony na 500zl jakoś tak? W sumie niecałe 7000zl wychodziło za 65" C9..

 

I to była dobra opcja.

 

Z jakiego sklepu to było zamówienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie było z RTVEuroAGD. Zanim miałem potwierdzenie ze nie ma szans na C9 to przepadło mi też zamówienie z MediaExpert za zbyd długą zwłokę w płatności. Wyszłoby 500zl drożej w ME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z Euro wcześniejsze,a to jest chyba z Mm, a henepowi jeszcze na 9500 obniżył źeby tylko odebrał.

 

hennepina też jest z RTVEuroAGD a nie MM

 

Moje zamówienie było z RTVEuroAGD.

Ciekawe czy faktycznie nie będzie kwasów teraz z tym E9 w promocji? Od 4 niby mają być stacjonarne sklepy otwarte.

 

Jasne że tak ale w normalnej sytuacji a nie jak dziś już kurier miał być o 14.

 

Teraz to i tak jest "spalony" u tego sprzedawcy. Miejmy nadzieję że Euro tym razem nie zawiedzie i nie anulują mu zamowienia jak Minciu

 

Zanim miałem potwierdzenie ze nie ma szans na C9 to przepadło mi też zamówienie z MediaExpert za zbyd długą zwłokę w płatności. Wyszłoby 500zl drożej w ME.

 

Też bym się zdenerwował. Jak widać teraz robienie takich zakupów jest z dreszczykiem ;)

 

Ja czekam na CX 48". Jak gram to i tak zawsze z roletami w dół. Pod PC nic lepszego nie ma niż OLED.

 

 

Gdzie będziesz zamawiać też w RTVEuroAGD :E ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wracając na chwilę do Q60T i orżniętej matrycy. Albo do Q80T i orżniętej powłoki kątów/odblasków. Albo Q70T i podświetlania krawędziowego zamiast pełnego tylnego 48stref.

Q90T/Q95T z tego co wiem ma teraz 48 Stref jak Q80R. Albo do Q90T i po prostu ukradzionego boxa z wtykami...

to ciężko jest zaprzeczyć, że LECĄ W KULKI.

 

 

Nie wiem czy ktoś jeszcze nadążą bo ja już się gubię..

 

Tymczasem w "obozie" konkurencji. Co wymyślić w tym roku żeby odciągnąć uwagę od premiery LG OLED 2020 i przeczekać rok do premiery własnych OLED'ów?

 

 

 

 

 

QGcvo8G.jpg

 

 

 

 

"Podobno" leczą też COVID-19, idealne na czas pandemii :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim cena X znormalnieje i ubieram na Olewa to pewnie czarny piątek będzie. Tak więc kupię tam gdzie promocja lepsza zapewne.

 

Jest szansa że GPU z HDMI 2.1 też się jakieś pojawi do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to matryca może coś człowiekowi zrobić :hmm:

 

LCD daje raka, tylko OLED :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to matryca może coś człowiekowi zrobić :hmm:

 

Marketingowcy SAMSUNGA postarają się żebyś tak myślał. Innymi słowy nie chcesz być "napromieniowany" lub oślepnąć - kup QLED 2020 z gwarancją na zdrowie i komfort psychiczny ;). Teraz już nie mogą iść drogą, że OLED jest zły, skoro w przyszłym roku sami będą go wprowadzać do sprzedaży i promować jako najlepsze rozwiązanie to walka na "certyfikaty".

 

 

 

 

3o5BPXo.jpg

 

 

 

 

A jak jesteśmy przy "certyfikatach" to SAMSUNG uprał się że oni mają te swoje HDR10+ i żadne tam Dolby Vision jest niepotrzebne. Szkoda tylko że inne firmy myślą inaczej :P.

 

 

 

 

1N60GNN.jpg

 

 

 

 

 

Czyli jest LEPIEJ :D Przynajmniej w teorii i zakłamanego marketingu..

 

Ultra Viewing Angle w Q80T :E :E :E :E odpłynęli.. naawet sam samsung nie wie, jak ciulowy jest teraz Q80T

 

Gdybym miał brać teraz QLED to i tak wolałbym modele z 2019 roku a nie okrojone resztki z końcówek produkcyjnych.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Pandemi oledy mają bić rekordy sprzedaży :o

 

Miałem o tym właśnie pisać

 

Analitycy branżowi prognozują, że z rywalizacji na post-pandemicznym rynku telewizorów zwycięsko wyjdą modele OLED. Po zrozumiałych spadkach sprzedaży, które nastąpiły w trudnych pierwszych miesiącach roku, nastąpić ma solidne odbicie i lawinowy wzrost sprzedaży telewizorów OLED.

 

lukadd "wykrakał"

 

Widzę, że mamy bum na oledy.

 

I pomyśleć że jeszcze w lutym 2020 ceny były śmiesznie niskie za sprzęt tej klasy - LG OLED seria 9 "55 cali za 3899 zł i mniej

 

 

 

 

nEcudPy.jpg

 

 

 

 

a teraz :E

 

 

 

 

qs0pVSW.jpg

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4K 120hz i hdmi 2.1 można też mieć nie wydając dużej kwoty

LG LED 49SM8600 NanoCell z 2019 posiada takie możliwości a można go kupić za 2.4k.

 

LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy dwa najtańsze OLED TV na rynku – Kto produkuje i jakie są? Sprawdzamy!

 

Telewizor OLED to marzenie niejednego maniaka filmów, seriali czy gracza ze względu na swoje wyjątkowe walory, które powodują, że oglądanie tego typu materiałów sprawia niebywałą przyjemność. Wszystko ze względu na perfekcyjną czerń i kontrast, która jest najważniejszym elementem w trakcie wieczornych, kinowych seansów. Niestety dla większości taka jakość, kojarzy się z niezwykle wysoką ceną jaką trzeba wydać za taki telewizor. Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdźmy dwa najtańsze OLED TV jakie obecnie znajdują się na rynku. Nie są one oczywiście “tanie” z punktu widzenia kwoty jednak na tle konkurentów oraz wewnętrznej oferty w obrębie danego producenta to najniższa cena jaka jest dostępna za tak wysoką jakość obrazu.

 

Źródło: https://hdtvpolska.com/wybieramy-dwa-najtansze-oled-tv-na-rynku-kto-produkuje-i-jakie-sa-sprawdzamy/

 

https://www.youtube.com/watch?v=tNXP-qjcbZU

 

https://www.youtube.com/watch?v=4bInoKcUcv8

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I pomyśleć że jeszcze w lutym 2020 ceny były śmiesznie niskie za sprzęt tej klasy - LG OLED seria 9 "55 cali za 3899 zł i mniej

 

 

 

 

nEcudPy.jpg

 

 

 

 

a teraz :E

 

 

 

 

qs0pVSW.jpg

 

 

 

 

 

Słaba była tamta promocja. Trzeba było przepłacić za jeden produkt, aby drugi dostać w tańszej cenie. W sumie wychodziło na to samo jakby kupić w innych tańszych sklepach. Promocje są zawsze i zawsze szybko się kończą tak jak te C9 z 4799pln z allegro co zeszły na pniu.

 

Teraz ta promocja w Euro jest ciekawsza C9 55" można łyknąć za ~4.7k pln, dobierając do niego jakiś gadżet dla np. żony za 501pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza była w MM jak kupowałem 4500 czy tam 4600PLN za TV + 500 zł na karcie podarunkowej :D:thumbup:

 

I jeszcze było 50 zł na karcie (startowy pakiet - jednorazowo na dowolny produkt przy zakupie powyżej 200zł)

 

 

 

 

vQx8WZV.jpg

 

 

 

 

szkoda że spotkał ich taki los

 

 

mieli spoko promocje

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni uj

 

5200zł wychodzi to jak lukadd to liczy?

 

To była też spoko promocja

 

 

 

 

2NxQVft.jpg

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta deskorolka to za 529 jest.

 

To i tak wychodzi 5300 a nie 4700.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,do 4.7 daleko :hmm:

 

Lipna coś ta promka nie ma startu do tej z przed pandemii mówiłem żeby brać i nie czekać na CX

 

Z1tlXHn.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...