Skocz do zawartości
azgan

BIG FORMAT GAMING DISPLAYS - dyskusja o dużych ekranach w roli monitora

Rekomendowane odpowiedzi

48 16/9 to jest dla mnie zdecydowanie za duże. Męczyłbym się na tym.

23 minuty temu, Dresiq napisał:

Ja myslę że 42 C2 zabrakło bo gracze PC zobaczyli ceny monitorów oled które będą miały premierę. Będzie coś tańszego niż ten asus za 2000 dolarów ?? Ja stwierdziłem że na taką zabawkę jak 42calowy oled stać mnie po raz ostani. Bo zaraz to wejdzie na pułąpy cenowe nowych iphone 14 pro.

 

Chyba że ktoś ma miejsce na stół kuchenny zamiast biurka. Wtedy głębokość 100cm, zamiast 80cm i może bez problemu za 4700 kupić C2 48 cali z wiarygodnego sklepu.

Raczej nikt się nie rzuca zwłaszcza w Polsce. Ściągnęli. Za jakiś czas wrzucą z wyższą ceną. Musisz pamiętać, że złotówka traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego monitora nawet nie ma jeszcze w sprzedaży.

Dziwne że wrzucają nowy tańszy model jak droższego brakuje 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nvidia nie nadąża z produkcją modułów gsync i dlatego te braki ;)

Edytowane przez someI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Keken napisał:

W praktyce niedostępny w sklepach. Może jakieś pojedyncze sztuki gdzieś za granicą.

On jest dostepny w europie tylko przez strone Della. Jest ich bardzo duzo, tylko trzeba czasem czekac na dostawe. Reddit jest ich przeciez pelny. Znam tez osoby w Polsce ktore dostaly. Ja kupowalem na premiere i mialem na nastepny dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, srekal34 napisał:

On jest dostepny w europie tylko przez strone Della. Jest ich bardzo duzo, tylko trzeba czasem czekac na dostawe. Reddit jest ich przeciez pelny. Znam tez osoby w Polsce ktore dostaly. Ja kupowalem na premiere i mialem na nastepny dzien.

Przez którą stronę? Widzę, że jest tylko za oceanem bez możliwości wysłania do Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest model DW a nie DWF, o którym była wyżej mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, srekal34 napisał:

On jest dostepny w europie tylko przez strone Della. Jest ich bardzo duzo, tylko trzeba czasem czekac na dostawe. Reddit jest ich przeciez pelny. Znam tez osoby w Polsce ktore dostaly. Ja kupowalem na premiere i mialem na nastepny dzien.

Nie ogarnąłem, że wyszedł nowy model.
Tak czy inaczej dzięki. Myślałem, że nie ma ich w sprzedaży a to jednak tylko przez stronę della.
Cena boli mocno 6600zł.
W ogóle na stronie della dużo wyższe ceny inny monitorów niż normalnie ale z tego co wiem masz możliwość bezproblemowej zmiany na inny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panika jak zwykle.

Wyjdzie nowy firmware, przytną maksymalną jasność w HDR i karawana pojedzie dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.computerbase.de/2022-09/lg-oled-flex-lx3-42-fernseher-wird-per-knopfdruck-krumm/

Updated 09/30/2022 11:44 am

<ins>

In the USA, LG has meanwhile included the OLED Flex LX3 in the online shop. The suggested [retail price is $2,999](https://www.lg.com/us/tvs/lg-42lx3qpua) before taxes. However, the website does not yet give a date for the start of sales, and the search for dealers has not yet yielded any results.

</ins>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Ogider napisał:

https://www.computerbase.de/2022-09/lg-oled-flex-lx3-42-fernseher-wird-per-knopfdruck-krumm/

Updated 09/30/2022 11:44 am

<ins>

In the USA, LG has meanwhile included the OLED Flex LX3 in the online shop. The suggested [retail price is $2,999](https://www.lg.com/us/tvs/lg-42lx3qpua) before taxes. However, the website does not yet give a date for the start of sales, and the search for dealers has not yet yielded any results.

</ins>

Ładnie 3000$ bez podatku.
Sądziłem, że będzie 11-12k zł a tu wychodzi 20k zł :D


Corsair ręcznie zginany o ile w ogóle wyjdzie to będzie pewnie z 10-11k zł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi szybko podpowie gdzie jest vrrs w lg c2 ? Jedyna opcja jakiej nie mogę znaleźć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Dresiq napisał:

Ktoś mi szybko podpowie gdzie jest vrrs w lg c2 ? Jedyna opcja jakiej nie mogę znaleźć.

Tryb -> Optymalizacja gry -> Zakładka "GRY". I tam jak przewiniesz w dół masz VRR + Gsync.

BTW, gratuluję zakupu ;) Bardzo dobra decyzja, niech Ci da dużo radości ?

Edytowane przez Fenrir_14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dresiq napisał:

Ktoś mi szybko podpowie gdzie jest vrrs w lg c2 ? Jedyna opcja jakiej nie mogę znaleźć.

Gratki świetnego wyboru i zakupu. Niech Ci dobrze służy. Witamy w "rodzinie" BFGD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi się rewizja 01 z maja. Jak sprawdzić czy to te evo ? Znalazłem jeden poradnik w necie, oznaczenie pod kodem kreskowym wskazuje że to te mniej prądożerne evo. Tego pilota do menu serwisowego nie mam zamiaru kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dresiq

Nie potrzebujesz specjalnego pilota, aby dostać się do menu serwisowego.

Ten link wklepujesz w przeglądarkę tą bezpośrednio z TV http://webosapp.club/instart/
Kodzik dostępu: 0413

 

Pozycja 12. OLED - Module Info 2

WBC (old panel) = 00/00/1/03

WBE (new panel) = 08/00/1/03

Dodatkowo wzrokowo, jak odpalisz białą planszę na cały ekran i będziesz patrzył z dużego kąta, wręcz z boku wyświetlacza to nowa matryca będzie miała przy jego boku/bokach taki lekki różowy odcień. Jak jest biało-niebieski to starsza matryca.

 

Edytowane przez lukadd
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są realne różnice między LG C1 a C2?? Zastanawiam się mocno czy brać C2 42c czy może jednak C1 48c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież nr 1 to rozmiar w takim przypadku. Wpierw kieruj się rozmiarem. Chcesz 42 to bierz 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Minciu napisał:

To przecież nr 1 to rozmiar w takim przypadku. Wpierw kieruj się rozmiarem. Chcesz 42 to bierz 42.

No własnie mam obawy że 42 cale moze okazac sie za mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lekko przybliżyć. Ale jak ma to być pudło też pod filmy z kanapy, to albo długa będą albo lepiej te 48"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Minciu napisał:

To lekko przybliżyć. Ale jak ma to być pudło też pod filmy z kanapy, to albo długa będą albo lepiej te 48"

Nie tylko pod filmy, nawet bardziej pod gry. C1 48 cali jest sporo tańsza od c2 48, pytanie czy róznice w odbiorze obrazu są takie same czy może jednak c2 jest lepsza.

Edytowane przez ZetMcKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...