Skocz do zawartości
marekaureliusz

Płytę AM4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ups. Sorry... A to było? https://youtu.be/CNIrp8thDXQ
    • WVA to IPS, ale dream machine to tani kadłubek i stąd taka a nie inna cena.
    • Lol, na przekonywanie jakoś silić się nie będę, ale coś tam warto popchnąć w odpowiednią stronę, bo po prostu zasilacz to w kompie najpoważniejszy temat i tu nie ma miejsca na takie budzące jakiekolwiek wątpliwości. Spłycając temat, najważniejsze, żeby zabezpieczenia działały i był cichy, bo prądowo będzie mniej więcej podobny do konkurencyjnie wycenionych i tu już kwestia względna, ile kto chce dopłacić za karmienie podzespołów w zdrowszy sposób. Tylko w razie czego nie pomyl GF1 z GF! To nie to samo - GF to jego istotnie przycięta, gorsza wersja, która w sumie zawsze kosztowała nieszczególnie mniej, więc wiele sensu nie miała. W skrócie gorszy jakościowo, więc prądowo, ma inny wentylator (raczej gorszy) i nie ma trybu pół-pasywnego. Jak dla mnie stoi za tyle, za ile wczoraj wrzucałem - 530 PLN. Generator 750W stał w Ceneo za 500. Kliknij obok ceny ,,sprawdź ofertę", a będziesz miał ceny u różnych dostawców. Jednak jutro premiera Pure Powera 12 ATX 3.0, więc zdecydowanie w jego stronę bym się skłaniał. Testów na razie nie ma, ale to będzie zmodyfikowany Pure Power 11 FM - jedynie kwestia czy tak samo jak w przypadku owego, opcje 850 i 1000W będą innymi, lepszymi zasilaczami od tych z mniejszym zapasem. Jednak nawet jeśli, to te biedniejsze FM już były spoko i na tyle dobre, że istotnie lepiej za ~550 PLN za 750W raczej jeszcze długo wymagać nie będzie można. 
    • Pozwolę sobie odpisać w punktach Jednemu żal 9K PLN na grafikę, drugiego stać na zakup kolejnej, jak poprzednia się upali. Tak już ten świat jest zrobiony. No właśnie to jest ten problem, że "na oko" to sobie tego nie sprawdzisz. Trzeba zmierzyć.  To chyba dlatego, że te kabelki są oficjalnie dodawane do karty i nvidia/producent gpu bierze za nie odpowiedzialność. Jak się upalą, to robisz reklamację i masz spokój. Jak Ci się popali taki chiński wynalazek, to możesz sobie co najwyżej zakląć pod nosem. Tak jak wyżej - gwarancja. PS. Brońcie bogowie, nie piszę, że podlinkowane kable są złe. Zwyczajnie nie mam pojęcia jakie są, więc ja bym nie ryzykował. Jak widzisz nie mam (jeszcze) problemu z tymi przejściówkami, co nie znaczy, że nie mogę podzielić się swoimi mądrościami 🤓  
    • Tak to jest jak się da wejść lewactwu sobie na głowę, chyba już nikt nie ma wątpliwości, że zachód a szczególnie US kroczy ku własnej zagładzie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...