Skocz do zawartości
marekaureliusz

Płytę AM4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.techradar.com/reviews/huawei-mateview-gt-27 https://topnewreview.com/huawei-mateview-gt27-review/ https://www.trustedreviews.com/reviews/huawei-mateview-gt-27 https://www.expertreviews.co.uk/pc-monitors/1414670/huawei-mateview-gt-27in-review https://youtu.be/G7LMalaWHMo?t=227     Wspomina też o tym Benchmark i Instalki. Uwaga: gdzieś ktoś napisał, że po włączeniu Freesync obraz zaczął migotać i to jest to ryzyko, bo skoro nie jest certyfikowany w żaden sposób (na liście AMD tez go nie ma), to raczej nie bez powodu. Tak na marginesie to nie są testy ukryte gdzieś głęboko w sieci, znalezienie ich wymaga podstawowej wiedzy z używania wyszukiwarki google i odrobiny chęci, to tak na przyszłość. 
    • tak i sie wydaje. Przypominam o naczelnym covidowym który jeżdził w samochodzie TVenu z dwoma obcymi dziennikarzami i piał aby nosic maseczki bo to zabezpiecza a sam jej nie posiadał 🤣
    • Heja, na sprzedaż wszystko to co poniżej  tylko allegro: 2x Intel Core i7 4770 - https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-4770-4x3-4ghz-13227050586 Samsung Galaxy Watch SM-R800 - https://allegro.pl/oferta/smartwatch-samsung-galaxy-watch-46mm-sm-r800-13227083872 4x8GB Kingston HyperX 1600MHz DDR3 niebieskie - https://allegro.pl/oferta/pamiec-ram-hyperx-ddr3-4x8gb-1600mhz-13227180397 4x8GB Kingston HyperX 1600MHz DDR3 czarne - https://allegro.pl/oferta/pamiec-ram-hyperx-ddr3-4x8gb-1600mhz-13227208914 MSI Armor GTX 1060 6GB - https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-armor-gtx-1060-6gb-13227150856 Arctic Accelero Xtreme III - https://allegro.pl/oferta/chlodzenie-arctic-accelero-xtreme-iii-13227499909 Razer Tartarus V2 - https://allegro.pl/oferta/keypad-razer-tartarus-v2-13227486849 Razer Naga Trinity - https://allegro.pl/oferta/myszka-przewodowa-razer-naga-trinity-16000dpi-13227464935 Słuchawki Sennheiser Momentum On-Ear - https://allegro.pl/oferta/sluchawki-nauszne-sennheiser-momentum-on-ear-13227477494 Obiektyw Nikkor 50mm 1.8G - https://allegro.pl/oferta/obiektyw-nikon-f-nikkor-af-s-50mm-f-1-8g-13227132739 Obiektyw Nikkor Z 40mm F2 - https://allegro.pl/oferta/obiektyw-nikon-z-nikkor-z-40mm-f-2-13227510201 Aparat Nikon Z6 + FTZ - https://allegro.pl/oferta/aparat-fotograficzny-nikon-z6-ftz-13227529653      
    • u mnie w trakcie 2 tygodni użytkowania, zaliczyłem klika resetów sterownika(cyberpunk, europa universalis, wreckfest). małymi kroczkami musiałem podnieść napięcie z 0.889V do 0.900V przy 1820 MHz. na tę chwilę wszystko śmiga.
    • W bajkach to zobaczysz Ukrainę w UE. Może nawet Wilk i zając się pojawią dla jaj. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-ukraina-w-unii-europejskiej-von-der-leyen-kijow-musi-spelnic,nId,6575397#crp_state=1   Podkreśliła, że Ukraina może być źródłem inspiracji dla Europy - choćby wówczas, gdy setki tysięcy Ukraińców wymieniają stare żarówki na energooszczędne żarówki LED. Poinformowała, że Unia przekaże Ukrainie 35 mln żarówek ledowych.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...