Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damiand

AOC AGON AG322QC4 vs Samsung C32HG70QQUX

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam monitora 31.5 cala, 2560x1440, 144Hz, freesync (działający bezproblemowo na kartach Nvidii), możliwie ładny obraz, ergonomia też się liczy, nie chce kupować uchwytu.

Miałem brać AOC AGON AG322QC4 za 1930zł, ale Samsung C32HG70QQUX jest teraz na promocji i można kupić go za 2299zł. Zastanawiam się, że warto dołożyć do niego.

 

Oba posiadają ten sam panel LSM315DP01 (źródło:link).

Na papierze wyglądają bardzo podobnie. Oba 31.5 cala, 2560x1440, 144Hz, freesync.

AOC ma HDR400, 8-bit a Samsung podobno HDR 600, 8-bit+FRC.

 

Co mi polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są świetne też to przerabiałem, samsung wydaje się fajniejszy, ja po głębszej analizie uznałem że szkoda kasy i mam to samo tylko 75hz za 8stówek , uważam że jak niema musu i parcia na 144hz to szkoda przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według producenta Samsung jest flicker-free, a według recenzja tftcentral nie jest. Chyba, że coś poprawili w aktualizacjach.

Mają zapobieganie migotania pikseli, teraz to mus bez tego obecnie nie warto kupować monitora i tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają zapobieganie migotania pikseli, teraz to mus bez tego obecnie nie warto kupować monitora i tv.

Zgadza się. W takim razie zakup Samsung C32HG70QQUX moja się z celem. Szczególnie, że jestem wrażliwy na migotanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu ma free flicker czy nie? Mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć w tej kwestii?

Bo również szukam podobnego monitora do 2500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...