Skocz do zawartości
jestem-bogiem

Chernobylite

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha,też tak mówiłem i co? 40% już się pobrało :E

 

No cóż. A dla mnie wątek to obecnie już tylko ciekawostka, a nie wskaźnik pomagający w decyzji o zakupie. Wyjątkowo nie lubię ludzi co po miesiącu w GB już nasz język kaleczą, co za granicą udają inne narodowości, co piszą po naszemu jak analfabeci chwaląc się jednocześnie "gdzie byłeś jak angielskiego uczyli?!" i...

:lol2:

...polskich firm, zwłaszcza drobnicy jak ta tutaj, co wykreślają język ojczysty z produkcji.

To wstrętne i godne potępienia, a ponadto bez ich gry naprawdę łatwo mi sobie wyobrazić kolejny poranek ;)

Oczywiście nie piszę tego, by Ciebie potępiać czy coś -każdy panem własnego życia :thumbup: Chciałem tylko sprecyzować swoje stanowisko -ten Kraj mnie niańczył od dziecka więc jakiś podstawowy choćby szacunek mu się należy

Nie kupię tej gry nawet za pindziesiont groszy, mam nadzieję, że kogoś to zainspiruje i dostaną choćby lekkiego klapsa finansowo.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z GOG już fruwa po sieci. :E

Optymalizacja dobra - ponad 100fps typek ze streama miał na Ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. A dla mnie wątek to obecnie już tylko ciekawostka, a nie wskaźnik pomagający w decyzji o zakupie. Wyjątkowo nie lubię ludzi co po miesiącu w GB już nasz język kaleczą, co za granicą udają inne narodowości, co piszą po naszemu jak analfabeci chwaląc się jednocześnie "gdzie byłeś jak angielskiego uczyli?!" i...

:lol2:

...polskich firm, zwłaszcza drobnicy jak ta tutaj, co wykreślają język ojczysty z produkcji.

To wstrętne i godne potępienia, a ponadto bez ich gry naprawdę łatwo mi sobie wyobrazić kolejny poranek ;)

Oczywiście nie piszę tego, by Ciebie potępiać czy coś -każdy panem własnego życia :thumbup: Chciałem tylko sprecyzować swoje stanowisko -ten Kraj mnie niańczył od dziecka więc jakiś podstawowy choćby szacunek mu się należy

Nie kupię tej gry nawet za pindziesiont groszy, mam nadzieję, że kogoś to zainspiruje i dostaną choćby lekkiego klapsa finansowo.

Też nie lubię jak ktoś udaje kogoś innego i zapomina języka ojczystego. Jak już pisałem wcześniej,posługuję się tylko językiem polskim,innego nie znam. Za moich czasów uczyli tylko języka wroga,rosyjskiego,którego też nie ogarniam ;) A Nasz język na pewno dodadzą

 

Jak optymalizacja?

Dobra

Tutaj 1080p

9961216700_1571255151_thumb.jpg 5764762500_1571255151_thumb.jpg

 

i moja rozdziałka ultrawide

6395644100_1571255257_thumb.jpg 7891784600_1571255257_thumb.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomo, że nie ocenia się gier po tym jak ktoś gra - rozumiem to ale po wtopie jaką było World War 3 radzę uważać z zaufaniem do Farm 51!

Następny z problemem dotyczącym czytania ze zrozumieniem. Kupić BFa V za 300-400zł gdy DICE twierdzi, że to pełna gra - a okazuje się że to kupowata BETA to OK. Ale gdy F51 jasno mówi, że Early Access i 99zł (z promocjami mniej) i gra jest nadal tworzona i będzie wydana za kilkanaście miesięcy - to lament i dramat. Był nakręcony hype przed premierą, zainteresowanie ogromne to i serwery nie ogarnęły. Nie pierwszy tytuł jaki miał taką wtopę na starcie i pewnie nie ostatni.

 

Dla mnie WW3 to pierwsza gra, która daje tyle frajdy co BF3/4 w trybie hardcore. W końcu. Jesteś randomem biegającym i sprejującym nic tu po tobie.

Od początku było pisane, że to nie tytuł dla randomów - tylko gra projektowana do gry zespołowej w teamie, który potrafi się komunikować i realizować cele trybu.

 

A Chernobylite na ustawieniach ultra otoczenie wygląda całkiem całkiem, jednak póki co gameplay, ruch postaci - wydaje się mocno drewniany.

Edytowane przez handrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubarwiaj obrazka całości tylko dlatego, że grę robią nasi - jeśli coś jest słabe to będzie słabe i nie ma się co łudzić, WW3 to jest doskonały przykład na to by siedzieć cicho, robić swoje i nie wypuszczać treści przed czasem bo można dostać pstryczka w nos od ludzi.

 

Poza tym co Ty mi tu o randomach biegających po mapie opowiadasz, wiesz co to Escape From Tarkov? No właśnie...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubarwiaj obrazka całości tylko dlatego, że grę robią nasi - jeśli coś jest słabe to będzie słabe i nie ma się co łudzić, WW3 to jest doskonały przykład na to by siedzieć cicho, robić swoje i nie wypuszczać treści przed czasem bo można dostać pstryczka w nos od ludzi.

 

Poza tym co Ty mi tu o randomach biegających po mapie opowiadasz, wiesz co to Escape From Tarkov? No właśnie...

Gra jest w wersji 0.7 obecnie i śledzę ją i grywam raz po raz. Wiem o czym mówię. Jeżeli ktoś nie rozumie co to jest EA - to jego problem. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić, ale jednak się wstrzymałem :) zagram za kilka miesiecy jak już bedzie troche połatana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie ma polskiego? Ja poczekam do premiery i opinii, nie mam ochotę płacić za demo w fazie alpha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież patrząc po tym jak to wygląda to ta gra będzie tylko tanieć. W obecnej postaci nawet nie mam ochoty w to grać. Na chwilę obecną to już wolałbym sobie np. New Vegas odpalić z modami 4k i jeszcze raz przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tam gdzie benchmark został zrobiony gra wygląda nieźle.

 

4k High wymagania są znośne, wczoraj pograłem ~1h jak dla mnie gierka bez klimatu. Pozostaje czekać na nowego Stalkera i Metro wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się myśleć za rok. W obecnej postaci nie mam ochoty w to grać.

 

Ale ty jak przejdziesz to alpha demo to możesz napisać jakąś recenzję.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubarwiaj obrazka całości tylko dlatego, że grę robią nasi - jeśli coś jest słabe to będzie słabe i nie ma się co łudzić, WW3 to jest doskonały przykład na to by siedzieć cicho, robić swoje i nie wypuszczać treści przed czasem bo można dostać pstryczka w nos od ludzi.

 

Poza tym co Ty mi tu o randomach biegających po mapie opowiadasz, wiesz co to Escape From Tarkov? No właśnie...

 

:thumbup:

 

To jak nowoczesna sztuka. Wiesz, ta extra dziwna z jedną kropką na płótnie albo pobazgrana kredką umocowaną w krowim ogonie -mówią człowiekowi co ma tam zobaczyć i jak to ustawić. A jak tego nie widzi to znaczy, że on nie dorósł -bo przecież nie "sztuka" :E

Innymi słowy wraca fundamentalne pytanie -czy gra ma się wpasować w świat, czy świat ma się zmienić dla gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przecież nie ma polskiego? Ja poczekam do premiery i opinii, nie mam ochotę płacić za demo w fazie alpha.

 

Niby Polski mieli wczoraj dodać? Gdzieś na YT w komentarzach o tym informowali. Chyba, że dotyczy to premiery finalnej wersji.

 

Nie ma sensu kupować. NO chyba, że ktoś nie ma w co grać.. Ale w dzisiejszych czasach jest tyle gier, że spokojnie rok można poczekać. Ludzie strasznie narzekają - np czasami nie można strzelić :D i giniemy przez to. Błędów mnóstwo. Bezsensu.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie strasznie narzekają - np czasami nie można strzelić :D i giniemy przez to.

 

Z czego konkretnie? Bo wbrew bzdurnym opiniom mitomanów zacina się nawet oryginalny, błogosławiony przez popa Kałasznikow. Może więc to realizm? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Z czego konkretnie? Bo wbrew bzdurnym opiniom mitomanów zacina się nawet oryginalny, błogosławiony przez popa Kałasznikow. Może więc to realizm? :lol2:

 

Wiesz co nie wnikałem czy to przez realizm czy błąd :). Jedno co mnie wkurza to komentarze i recki na steam. Narzekają niektórzy, że gra im źle i wolno działa. A czego oczekiwali po grze we wcześnym dostępie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może za rok to będzie dobra gra. Teraz oglądałem z 20min gameplayu, scrypty świrują np. ta laska co się pojawia i znika, jak wejdziesz nie od odpowiedniej strony do budynku to nie zniknie i będzie stała jak kukła, przeciwnicy strzelają przez ściany/dachy, różne anomalie graficzne itd.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...scrypty świrują np. ta laska co się pojawia i znika, jak wejdziesz nie od odpowiedniej strony do budynku to nie zniknie i będzie stała jak kukła, przeciwnicy strzelają przez ściany/dachy, różne anomalie graficzne itd.

Bo to w końcu Czarnobyl??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież patrząc po tym jak to wygląda to ta gra będzie tylko tanieć. W obecnej postaci nawet nie mam ochoty w to grać. Na chwilę obecną to już wolałbym sobie np. New Vegas odpalić z modami 4k i jeszcze raz przejść.

 

Akurat tam gdzie benchmark został zrobiony gra wygląda nieźle.

 

4k High wymagania są znośne, wczoraj pograłem ~1h jak dla mnie gierka bez klimatu. Pozostaje czekać na nowego Stalkera i Metro wink.gif

 

Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to w końcu Czarnobyl

 

Do kompletu brakuje kolekcjonerki z napromieniowaną płytką :lol2:

Wczesny dostęp -wspaniały eufemizm na chińską zupkę instant. Prawie jak gra = prawie jak zupa.

Ich gry być może psuje umiejętność fotogrametrii -za bardzo może się w tym nurzają.

Znacie przysłowie -jeżeli masz tylko młotek każdy problem wygląda jak gwóźdź :kwasny:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz napisz tak żebym zrozumiał :E

 

Serio?

No to for you specjalnie -niech się skupią na robieniu gier, a nie foto dokumentacji z możliwością interakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruski jest.

 

Możesz kupić teraz po taniosci a odpalić po premierze.

 

4k wysokie

 

mrbm44yyfidf.jpg

Dlaczego mi wyszło tyle? 4K wysokie 323 Waty,nieźle :E

 

1068998500_1571322856_thumb.jpg 6264454200_1571322857_thumb.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wynik z 1080p.

 

Wbij jeszcze raz 3840x2160 i potwierdź to dopiero wejdzie jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wynik z 1080p.

 

Wbij jeszcze raz 3840x2160 i potwierdź to dopiero wejdzie jak powinno.

Tak,zgadza się. Mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...