Skocz do zawartości
jestem-bogiem

Chernobylite

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież patrząc po tym jak to wygląda to ta gra będzie tylko tanieć. W obecnej postaci nawet nie mam ochoty w to grać. Na chwilę obecną to już wolałbym sobie np. New Vegas odpalić z modami 4k i jeszcze raz przejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat tam gdzie benchmark został zrobiony gra wygląda nieźle.

4k High wymagania są znośne, wczoraj pograłem ~1h jak dla mnie gierka bez klimatu. Pozostaje czekać na nowego Stalkera i Metro wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klimat nawet jest przed pojawieniem się menu.

Przecież patrząc po tym jak to wygląda to ta gra będzie tylko tanieć. W obecnej postaci nawet nie mam ochoty w to grać. Na chwilę obecną to już wolałbym sobie np. New Vegas odpalić z modami 4k i jeszcze raz przejść.

Przez rok nic nie poprawią?

Drugi Tarkov?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie się myśleć za rok. W obecnej postaci nie mam ochoty w to grać.

Ale ty jak przejdziesz to alpha demo to możesz napisać jakąś recenzję.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ubarwiaj obrazka całości tylko dlatego, że grę robią nasi - jeśli coś jest słabe to będzie słabe i nie ma się co łudzić, WW3 to jest doskonały przykład na to by siedzieć cicho, robić swoje i nie wypuszczać treści przed czasem bo można dostać pstryczka w nos od ludzi.

Poza tym co Ty mi tu o randomach biegających po mapie opowiadasz, wiesz co to Escape From Tarkov? No właśnie...

:thumbup:

To jak nowoczesna sztuka. Wiesz, ta extra dziwna z jedną kropką na płótnie albo pobazgrana kredką umocowaną w krowim ogonie -mówią człowiekowi co ma tam zobaczyć i jak to ustawić. A jak tego nie widzi to znaczy, że on nie dorósł -bo przecież nie "sztuka" :E

Innymi słowy wraca fundamentalne pytanie -czy gra ma się wpasować w świat, czy świat ma się zmienić dla gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Przecież nie ma polskiego? Ja poczekam do premiery i opinii, nie mam ochotę płacić za demo w fazie alpha.

Niby Polski mieli wczoraj dodać? Gdzieś na YT w komentarzach o tym informowali. Chyba, że dotyczy to premiery finalnej wersji.

Nie ma sensu kupować. NO chyba, że ktoś nie ma w co grać.. Ale w dzisiejszych czasach jest tyle gier, że spokojnie rok można poczekać. Ludzie strasznie narzekają - np czasami nie można strzelić :D i giniemy przez to. Błędów mnóstwo. Bezsensu.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ludzie strasznie narzekają - np czasami nie można strzelić :D i giniemy przez to.

Z czego konkretnie? Bo wbrew bzdurnym opiniom mitomanów zacina się nawet oryginalny, błogosławiony przez popa Kałasznikow. Może więc to realizm? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Z czego konkretnie? Bo wbrew bzdurnym opiniom mitomanów zacina się nawet oryginalny, błogosławiony przez popa Kałasznikow. Może więc to realizm? :lol2:

Wiesz co nie wnikałem czy to przez realizm czy błąd :). Jedno co mnie wkurza to komentarze i recki na steam. Narzekają niektórzy, że gra im źle i wolno działa. A czego oczekiwali po grze we wcześnym dostępie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby Polski mieli wczoraj dodać? Gdzieś na YT w komentarzach o tym informowali. Chyba, że dotyczy to premiery finalnej wersji.

Nie ma sensu kupować. NO chyba, że ktoś nie ma w co grać.. Ale w dzisiejszych czasach jest tyle gier, że spokojnie rok można poczekać. Ludzie strasznie narzekają - np czasami nie można strzelić :D i giniemy przez to. Błędów mnóstwo. Bezsensu.

No ja właśnie nie mam w co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może za rok to będzie dobra gra. Teraz oglądałem z 20min gameplayu, scrypty świrują np. ta laska co się pojawia i znika, jak wejdziesz nie od odpowiedniej strony do budynku to nie zniknie i będzie stała jak kukła, przeciwnicy strzelają przez ściany/dachy, różne anomalie graficzne itd.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to nie finalny produkt.

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...scrypty świrują np. ta laska co się pojawia i znika, jak wejdziesz nie od odpowiedniej strony do budynku to nie zniknie i będzie stała jak kukła, przeciwnicy strzelają przez ściany/dachy, różne anomalie graficzne itd.

Bo to w końcu Czarnobyl🙂😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat tam gdzie benchmark został zrobiony gra wygląda nieźle.

4k High wymagania są znośne, wczoraj pograłem ~1h jak dla mnie gierka bez klimatu. Pozostaje czekać na nowego Stalkera i Metro wink.gif

Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to w końcu Czarnobyl

Do kompletu brakuje kolekcjonerki z napromieniowaną płytką :lol2:

Wczesny dostęp -wspaniały eufemizm na chińską zupkę instant. Prawie jak gra = prawie jak zupa.

Ich gry być może psuje umiejętność fotogrametrii -za bardzo może się w tym nurzają.

Znacie przysłowie -jeżeli masz tylko młotek każdy problem wygląda jak gwóźdź :kwasny:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz napisz tak żebym zrozumiał :E

Serio?

No to for you specjalnie -niech się skupią na robieniu gier, a nie foto dokumentacji z możliwością interakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ruski jest.

Możesz kupić teraz po taniosci a odpalić po premierze.

4k wysokie

mrbm44yyfidf.jpg

Dlaczego mi wyszło tyle? 4K wysokie 323 Waty,nieźle :E

1068998500_1571322856_thumb.jpg 6264454200_1571322857_thumb.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest wynik z 1080p.

Wbij jeszcze raz 3840x2160 i potwierdź to dopiero wejdzie jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest wynik z 1080p.

Wbij jeszcze raz 3840x2160 i potwierdź to dopiero wejdzie jak powinno.

Tak,zgadza się. Mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywala mnie jak ustawię 3840x2160 na moim monitorze :mad2: Olać to. Do gry wrócę jak będzie PL

Wszystko inne niż 2560x1080 wywala :( Tutaj 2560x1080 Ultra

8761431500_1571324810_thumb.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodali dziś Węgierski :E

Jak ktoś oglądał w tym roku Czarnobyl na hbo to gra spodoba mu się od pierwszych minut. Klimat jest niesamowity,grafika przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś oglądał w tym roku Czarnobyl na hbo to gra spodoba mu się od pierwszych minut. Klimat jest niesamowity,grafika przyjemna.

to warto kupowac? bo wciaz sie waham ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ege szmege,na uj Nam węgierski!!!! Dawać PL bo nie mogę grać!!!

Czarnobyl? Bardzo mi się podobał ten mini serial :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to warto kupowac? bo wciaz sie waham ...

Jak gra będzie pełna to tak, teraz mamy parę misji ale można też sobie pozwiedzać miejscówki i rozwijać bazę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi