Skocz do zawartości
jestem-bogiem

Chernobylite

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego w grze pojawia się też mechanika odwracania decyzji (inny wymiar) za zbierany w trakcie czarnobylit, który tak na marginesie możemy w pewnym momencie gry nawet wytwarzać w kryjówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grywalny średniak.  Na papierze wygląda na mocną grę z możliwościami, w realu papierowe zalety okazują się spłycone i nieznaczące, a wtórność i brak rozmachu szybko pokazuje, że ta gra to takie 6/10.

Jak będzie kosztować 80zł to można nabyć. Niestety wieje niskim budżetem z każdej strony. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem gierkę, odpaliłem benchamrki. Wygląda na dobrze zoptymalizowany tytuł. Graficznie może  nie powala, aczkolwiek zobaczymy jak będzie wyglądać na telewizorze. Brzydka na pewno nie jest. Lubię taki klimat i na pewno zrobię podejście do gierki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie krok w tył  po Get even. Mapy szczegółowe i klimatyczne ale wracanie do nich po 20 razie już nudzi. Pierwsza i ostatnia misja jedynie ciekawa,reszta na to samo kopyto. Zakończenie też nie rozwala bani jak w Ge. Max 6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie skończyłem grę, 24 dni zeszły (nie w realu tylko w grze) zanim mogłem swobodnie wrócić do elektrowni. Muszę przyznać, że zakończenie jak i cały plot twist fabuły był niczego sobie, nic wyjątkowego ale ciekawie śledziło się losy poszczególnych bohaterów oraz zwieńczenie tej historii, którą zakończyłem pozytywnie. Nie chcę zdradzać szczegółów bo jest sporo zmiennych, które realnie wpływają na bieg historii - nieudacznicy z cdp red powinni się uczyć od The Farm 51 pod tym względem. Gierka zdecydowanie warta była 100zł i dobrze, że się z nią wyrobili przez early access - żadnych błędów i płynnie.

Warto dać szansę i przewalczyć monotonię back trackingu.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi 25 dni i również zero bugów czy wywalenia do pulpitu. Hdr z automatu się odpala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, caleb59 napisał:

Właśnie skończyłem grę, 24 dni zeszły (nie w realu tylko w grze) zanim mogłem swobodnie wrócić do elektrowni. Muszę przyznać, że zakończenie jak i cały plot twist fabuły był niczego sobie, nic wyjątkowego ale ciekawie śledziło się losy poszczególnych bohaterów oraz zwieńczenie tej historii, którą zakończyłem pozytywnie. Nie chcę zdradzać szczegółów bo jest sporo zmiennych, które realnie wpływają na bieg historii - nieudacznicy z cdp red powinni się uczyć od The Farm 51 pod tym względem. Gierka zdecydowanie warta była 100zł i dobrze, że się z nią wyrobili przez early access - żadnych błędów i płynnie.

Warto dać szansę i przewalczyć monotonię back trackingu.

Nie śledzę tematu. To jest już finalna wersja? Można to brać bez obaw?

23 godziny temu, ODIN85 napisał:

Jak dla mnie krok w tył  po Get even. Mapy szczegółowe i klimatyczne ale wracanie do nich po 20 razie już nudzi. Pierwsza i ostatnia misja jedynie ciekawa,reszta na to samo kopyto. Zakończenie też nie rozwala bani jak w Ge. Max 6.

Czyli nie polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za te 80zł można obadać mapki bo są ładne.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi