Skocz do zawartości
oizo76

Lite-On & Aorus

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie zeszlo,ale finalnie projekcik skonczony.

Tradycyjnie podziekowania dla Eldera za wykonanie custom czesci.Kable od Zawiszy tez klasa.

 

Chcialem aby uklad byl minimalistyczny-aby nie bylo go duzo widac i mysle ze sie udalo.

Jestem pod wrazeniem obudowy Lian-li,to naprawde swietna skrzynka,o wielkich mozliwosciach konfiguracji i naprawde super jakosci wykonania-polecam,bo cena naprawde przystepna.

Druga rzecz jak mnie zauroczyla to combo rez/pompka Magicool 450-nie dosyc ze cena smieszna,to po prostu te malenstwo jest nieslyszalne i dziala naprawde wysmienicie.

Graty Aorusa-zarowno plyta jak i grafika to w moim odczuciu produkty naporawde swietnie wykonane-jest jakosc-a w przypadku plyty glownej walory uzytkowe naprawde godne uwagi.

 

zdjec sporo...pewnie za duzo.

 

40HFyL.jpg

 

CjHwhF.jpg

 

8EFzS6.jpg

 

OQj6vR.jpg

 

SfzAFn.jpg

 

4hV73a.jpg

 

WbmxH0.jpg

 

VStQHJ.jpg

 

ptfpiG.jpg

 

LEdeg4.jpg

 

ZW3qdB.jpg

 

07ujze.jpg

 

Tmw4i6.jpg

 

zXpKXW.jpg

 

i7pLHi.jpg

 

DlST2O.jpg

 

Rh4Lth.jpg

 

IXN8AL.jpg

 

1qY8kh.jpg

 

EXgt9B.jpg

 

Vfnqif.jpg

 

NIDrRD.jpg

 

Qvp56z.jpg

 

G1VygL.jpg

 

0n5KFB.jpg

 

mUOklO.jpg

 

9cHMWb.jpg

 

jpFbU0.jpg

 

9CnvRo.jpg

 

J7rD8H.jpg

 

7nWWoX.jpg

 

yHAqKv.jpg

 

Jeszcze raz chcialem podziekowac Lite-On Polska za wsparcie.

 

fF1IZl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na takie "minimalistyczne" kompy to aż się micha cieszy :thumbup: . Bravo za spójny projekt.

wrzuć jeszcze fotkę ciemnej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałeś ekstra buildy...ale ten wydaje mi się najlepszy :cool:

 

Ekstra mobas, mój faworyt na Z390. Do tego te memki :heartpump:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle kawał dobrej roboty :thumbup: gratuluję i zazdraszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyszedł świetny projekt :thumbup:. Podoba mi się minimalizm. Cieszę się, że jesteś zadowolony z kabli - fajnie pasuje kolor kabli, płynu i wstawek akrylowych. Ta buda Lian Li z każdym kolejnym projektem podoba mi się jeszcze bardziej :)

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie :thumbup:

Jak testy w grach względem 2x360mm rads w PEAN open air?

Ciszej w stresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na takie "minimalistyczne" kompy to aż się micha cieszy :thumbup: . Bravo za spójny projekt.

wrzuć jeszcze fotkę ciemnej strony

 

Zawsze staram sie unikac fotek ciemnej strony-bu zupelnie nie przykladam uwagi do tego elementu-zazwyczaj nie jest tam ladnie-ale tutaj postaram sie wrzucic zdjecie,bo z tylu jest wiekszosc ukladu(weze) oraz wllasnie tam jest rez z pompka

 

 

Zawsze miałeś ekstra buildy...ale ten wydaje mi się najlepszy :cool:

 

Ekstra mobas, mój faworyt na Z390. Do tego te memki :heartpump:

 

Master wzgledem innych plyt jest naprawde fajnie wyceniony-dwie wyzsze plyty Aorusa to juz cenowy szok-choc sa niesamowite...

...ale pojawila sie jeszcze jedna fajna plytka na z390,mianowicie Asrock Z390 Phantom Gaming X :cool:

 

 

jak zwykle kawał dobrej roboty :thumbup: gratuluję i zazdraszczam

 

 

:thumbup:

 

Wyszedł świetny projekt :thumbup:. Podoba mi się minimalizm. Cieszę się, że jesteś zadowolony z kabli - fajnie pasuje kolor kabli, płynu i wstawek akrylowych. Ta buda Lian Li z każdym kolejnym projektem podoba mi się jeszcze bardziej :)

 

buda jest super...kurde dopiero teraz jeszcze przychodza mi do glowy inne opcje ulozenia w niej bebechow.naprawde polecam.

 

 

Wygląda świetnie :thumbup:

Jak testy w grach względem 2x360mm rads w PEAN open air?

Ciszej w stresie?

 

Najgorsze jest to,ze nie porobilem testow przed rozebraniem Prime,aby miec porownanie.

Mysle ze tutaj bedzie ok...czekam na kolejna wolna chwile i chce sie pobawic w oc-pamieci,proc(poki co nie jest podkrecony),karty nie bede krecil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne akwarium :)

Myślę że ciekawiej jeszcze by mogło wyglądać gdyby blok na gpu był z widokiem na płyn w środku.

Ogólnie detale super, kable, akcenty niebieskie, logo, zawsze masz to dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko to wygląda :thumbup:

 

Pokaż tył budy, jak schowałeś rez i pompkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny projekt :thumbup:

Powtórzę to co mówili przedmówcy - niesamowicie elegancko, czysto, rewelacyjny dobór podzespołów.

 

Coraz wyżej zawieszasz sobie poprzeczkę na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty :) Świetny efekt chciałem podobny model Ale niestety za mały dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,taka sytuacja-w lapy wpadly mi pamiatki gskill rgb,2x8gb,4133mhz.

 

Tak mysle ,ktore zostawic-aorusy 3200(16gb) czy szybsze g-skille.

Niestety,przy pozostawieniu gskill dwa banki pamieci pozostana nieobsadzone poki co... :hmm:

 

 

ue43bg.jpg

 

 

AjoR8U.jpg

 

vs

 

J7rD8H.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Aorusy mogą czyścić styki Trident'om :D

P.S. dzięki twojemu worklog'owi zakochałem się w tej Liance :P

Edytowane przez 2 Pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lian-li to naprawde fajna buda,teraz jest jeszcze XL,przy czym mi moj model wystarcza w zupelnosci.Najfajniejsze jest to,ze aby wykonac uklad jaki chcialem,nie musialem nawiercic nawet jednej dziurki-buda zupelnie nie ruszona.

 

Co do pamieci mam zagwozdke.Czas mnie nie goni,choc jedne bede musial sprzedac,bo raz ze inna szybkosc,dwa -zupelnie do siebie nie pasuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lian li jest bardzo fajna ale niezbyt zdatna pod AC, to za to świetna buda pod AiO / LC.

Jakie to memki Aorusa, na B-Die?

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,ten setaorusa jest na b-die.

 

g.skille wzialem ,bo tanio wpadly-ale nie wiem czy je zostawiac....bym musial dokupic kolejny zestaw 2x8,a te kosci sa drogie w sklepie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co mam dwa zestawy pamieci,aorusa i g.skille-te drugie wystawilem na aukcji,niech sobie leza.

 

Generalnie szykuja sie zmiany w kompie.

Wpadnie 2080ti-niestety nie jest to aorus ,tylko gigabyte

 

f0JOLA.jpg

 

wlezie na niego blok barrowa,bo najtanszy-kosztuje £88-z przesylka.Podoba mi sie watercool,ale roznica w cenie jest sroga,bo trzeba zaplacic £144,roznica naprawde duza i nie mam zamiaru doplacac.

 

Jak juz bede rozbierac uklad,to za 8700k wrzuce tez 9900K.

W sumie 9900k oraz 2080ti mial byc tu juz na poczatku...no i dodatkowe 16gb ramu by sie przydalo,ale to pozniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam "niestety"

Grunt, że pcb referencyjne więc możesz do woli wybierać w blokach. No i GB tak jak i Aorus nie mają plomb na srubach :)

 

Zmiana na 9900k jeszcze do zrozumienia, chociaż ja po skalpowanym 8700k miałem lekki szok jak zobaczyłem temperatury 9900k, a wzrostu wydajności z kolei nie zauważyłem w ogóle :E Ale... po kiego grzyba Ci 32GB ramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaming Oc to nie jest taki do konca referent,niestety z wieloma blokami nie jest kompatybilny. :kwasny:

 

wiem ze 9900K to nie jest zakup do konca sensowny,ale chce miec tego procka od dawna.Jak wspomnialem,wymiana grafiki to dobra okazja aby go zapakowac.

 

32 gb ramu?Mysle ze dla poprawy sampoczucia hehe

 

w ogole nie pownienem z Toba gadac,masz 2080ti extreme :rozga:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:terefere:

 

Żeby nie było tak miło, to mam też 5700XT w wersji, na którą w ogóle nie ma bloków :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowie tego barrowa,zobacze co to jest.w sumie wyglada w miare ok.

 

https://www.amazon.co.uk/Barrow-Coverage-NVIDIA-RTX2080Ti-2080-Aurora/dp/B07KZSR5RG/ref=sr_1_2?keywords=Barrow+NVIDIA+RTX+2080%2F2080Ti&qid=1571857797&s=computers&sr=1-2

 

Delidowales swojego 9900k?Mowisz ze temperatury mocno skoczyly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem delida. Nawet nie mam takiej możliwości bo mono z Waterforce nawet na procu bez delida nie do końca dobrze siedzi, więc jak jeszcze bym zaczął z tym kombinować, to bym miał powtórkę z rozrywki z 8700k i monoblokiem od EK, w którym musiałem piłować spacery żeby niżej siadł.

W Waterforce nie ma takiej opcji...

 

Inna kwestia to, że przestałem się po prostu przejmować tymi temperaturami. Wychodzę z założenia, że on tak ma i tyle. Jest 5GHz, jest średnio o 15-20 stopni więcej niż na 8700k, ale dalej z zapasem, a czy mam 50 czy 70? Who cares? :)

Natomiast można ładnej sraki dostać jak sobie takiego Prime z AVX odpalisz, to fakt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedalem maszynke,zostanie jak jest.oby w miare przyzwoitego trafic.

 

co do temperatur-pewnie,niech sobie beda wyzsze-ale w granicach rozsadku.

 

zamowilem wlasnie blok na 2080ti.

 

z perspektywy czasu,musze pochwalic riser lian-li,nie sprawia najmniejszych problemow...az mnie sciska jak sobie przypomne dawne przygody z riserem thermaltake :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten blok na 2080 i jak na razie to system montażu lepszy niż ten od EK dla 1080.

Dlaczego nie zamówiłeś od Chińczyka ? Sporo taniej. Czas oczekiwania co prawda na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...