Skocz do zawartości
Putout

Sprzedaż kluczy z AMD Rewards

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat (jeśli jest w złym miejscu lub łamie regulamin, to moderatorzy niech zrobią porządek), bo wielu ludzi wciąż ma zalegające kody z AMD Rewards i słyszało o problemach z ich odsprzedażą. Kody wciąż można sprzedawać, ale teraz zabieg wymaga nieco więcej kombinowania.

Oferty można wystawiać w różnych miejscach, ale osobiście polecam https://www.reddit.com/r/SteamGameSwap/ gdzie za kod na 2 z 3 gier można otrzymać 45-50 dolarów, a kody 3 z 3 przekraczają 60 dolarów.

1. Znajdujemy osobę chętną na zakup kodu

2. Klient zakłada konto na https://www.amdrewards.com a następnie podaje nam do niego login, hasło oraz tytuły gier

(w tym momencie zazwyczaj klient uiszcza opłatę)

3. Logujemy się na konto, podajemy kod otrzymany od sprzedawcy karty i aktywujemy konkretne tytuły

To wszystko. Ludzie na podanym wyżej subreddicie dokonują tak kilkunastu transakcji dziennie (dawniej było ich dużo więcej). dalczego polecam właśnie to miejsce? bo jest tam duży rygor i ciśnienie na bezpieczeństwo obu stron. no i ceny są mimo wszystko całkiem przyzwoite (widziałem że np. na allegro czy olx ludzie sprzedają kody po 100-120 złotych). warto uważnie przeczytać regulamin i wskazówki na w/w subreddicie.

 

Brałem kilka dni temu RX 580 i kod odsprzedałem w przeciągu paru godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak założyłem konto, aktywowałem keya i teraz czekam na premiery gier, by dostać te rewardsy? Wkopałem się czy idzie sprzedać takie aktywowane konto na tym subreddicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ten temat (jeśli jest w złym miejscu lub łamie regulamin, to moderatorzy niech zrobią porządek), bo wielu ludzi wciąż ma zalegające kody z AMD Rewards i słyszało o problemach z ich odsprzedażą. Kody wciąż można sprzedawać, ale teraz zabieg wymaga nieco więcej kombinowania.

Oferty można wystawiać w różnych miejscach, ale osobiście polecam https://www.reddit.com/r/SteamGameSwap/ gdzie za kod na 2 z 3 gier można otrzymać 45-50 dolarów, a kody 3 z 3 przekraczają 60 dolarów.

1. Znajdujemy osobę chętną na zakup kodu

2. Klient zakłada konto na https://www.amdrewards.com a następnie podaje nam do niego login, hasło oraz tytuły gier

(w tym momencie zazwyczaj klient uiszcza opłatę)

3. Logujemy się na konto, podajemy kod otrzymany od sprzedawcy karty i aktywujemy konkretne tytuły

To wszystko. Ludzie na podanym wyżej subreddicie dokonują tak kilkunastu transakcji dziennie (dawniej było ich dużo więcej). dalczego polecam właśnie to miejsce? bo jest tam duży rygor i ciśnienie na bezpieczeństwo obu stron. no i ceny są mimo wszystko całkiem przyzwoite (widziałem że np. na allegro czy olx ludzie sprzedają kody po 100-120 złotych). warto uważnie przeczytać regulamin i wskazówki na w/w subreddicie.

 

Brałem kilka dni temu RX 580 i kod odsprzedałem w przeciągu paru godzin.

 

Przecież ten system jest od samego początku znany, nawet sprzedający dają info, że pomogą przy aktywacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie płatności przez paypala to nie najlepszy pomysł :

 

Conversely, sellers should keep in mind that PayPal gives buyers 180 days to dispute any purchase payments made in the past.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu orientacyjnie czeka się na klucz do RE2 który miał już premierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest wymagana dodatkowa weryfikacja w postaci przesłania fv i zdjecia kodu to klucz dostajesz od razu po zarejestrowaniu produktu.

Jeśli dochodzi dodatkowa weryfikacja to z reguły kilka dni roboczych. Ja czekałem chyba 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim koncie AMD mam od ok. 4 dni zapis "Otrzymasz klucz, jak tylko będzie dostępny."

Więc niedługo powinienem już otrzymać kod czy napisać do supportu? Chodzi mi o klucz do RE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jeszcze można sprzedać wspomniane kody jeśli się nie ma konta na Steam? Ja jak dotąd grałem w starocie mając swoje konto na GOGu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak założyłem konto, aktywowałem keya i teraz czekam na premiery gier, by dostać te rewardsy? Wkopałem się czy idzie sprzedać takie aktywowane konto na tym subreddicie?

Sprzedajesz normalnie konto amd reward i to najlepszy sposob, kupujacy pozniej sie tam loguje i przypisuje gry do swoich kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy termin 6 kwietnia 2019 to czas na aktywację kodu z karteczki na stronie? A może czas na aktywowanie gier już na Steamie/Uplayu?

Chodzi mi o to, czy mając aktywowane konto na amdrewards.com, trzeba się śpieszyć z aktywacją gier, czy wtedy już ten deadline nie obowiązuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy termin 6 kwietnia 2019 to czas na aktywację kodu z karteczki na stronie? A może czas na aktywowanie gier już na Steamie/Uplayu?

Chodzi mi o to, czy mając aktywowane konto na amdrewards.com, trzeba się śpieszyć z aktywacją gier, czy wtedy już ten deadline nie obowiązuje?

To można steamie aktywować? Myślałem że tylko na tej ich stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, aktywujesz kod na stronie AMD, potem masz możliwość z poziomu tej strony przypisania/ podpięcia sobie tej gry do Steam/uplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem Radeona RX 570 i dostałem kod z Morele.net, to po rejestracji na stronie AMD do gry Assassin's Creed Odyssey dostałem link do Uplay do aktywacji gry, nie kod. Oczywiście z gry jestem bardzo zadowolony. Już połowę przeszedłem. Bardzo mi się podoba.

Edytowane przez gilban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu wynika że kody ze sprzętem się dostaje do 6 kwietnia, a można je aktywować do 6 maja. Jeśli źle to zrozumiałem to mnie poprawcie.

 

Czy komuś udało się aktywować The Division 2? Jeśli tak, to kiedy?

Na reddicie jest wątek w którym dużo ludzi napisało, że mają problemy z aktywacją (brak możliwości otrzymania klucza) - a na maila z pomocy technicznej czekają już 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się aktywować The Division 2? Jeśli tak, to kiedy?

Na reddicie jest wątek w którym dużo ludzi napisało, że mają problemy z aktywacją (brak możliwości otrzymania klucza) - a na maila z pomocy technicznej czekają już 3 tygodnie.

Ostatnio czekałem jakiś tydzień na TD2. Ich support to jakiś żart, klucz dostałem ale na ticket do tej pory nie odpowiedzieli .

Edytowane przez Mateusz31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w razie chęci sprzedaży lepiej samemu byłoby aktywować i potem sprzedać konto? Bo chyba istnieje duże ryzyko że kupującemu się nie uda za pierwszym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad odsprzedażą gry z promocji AMD (Outer Worlds lub Borderlands 3). Jak najlepiej przeprowadzić operację, żeby było to bezproblemowe dla ew klienta? Na jakim etapie wykonuję wyboru jednej z tych gier? Takie ogłoszenie jest chyba zgodne z regulaminem pod warunkiem, że klucz jest wystawiony na Allegro? Będę wdzięczny za sugestie.

Co do Xbox game pass PC. Czy wygląda to podobnie jak w przypadku powyższych gier. Czy można to sprzedać oddzielnie czy też muszę razem z grami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do powyższego pytania, mam na sprzedaż Borderlands 3 lub Breakpoint.

Drugie ma ktoś klucz do Division 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem dzisiaj. U mnie odbyło się to w ten sposób, że musiałem dla klienta przeprowadzić weryfikację posiadania sprzętu AMD. Pozostał mi jeszcze XBox gamepass PC do sprzedaży lub ew. wykorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i fajnie a co jeśli sprzedawca naciągnie na kasę a nie wywiąże się z swojej strony? Jak mu to udowodnisz? Kupujący zawsze tutaj ryzykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i fajnie a co jeśli sprzedawca naciągnie na kasę a nie wywiąże się z swojej strony? Jak mu to udowodnisz? Kupujący zawsze tutaj ryzykuje.

A co jeśli kupujący naciągnie i powie "kody zużyte\wykorzystane"

 

Może tak być teoretycznie?

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakieś ryzyko. Masz na myśli, że sprzedawca nie pomoże przy aktywacji czy też nie prześle kodu?

 

A co jeśli kupujący naciągnie i powie "kody zużyte\wykorzystane"

 

Może tak być teoretycznie?

Miałem raz taką sytuację po wpłacie klinta okazało się, że kod nie działa. Napisałem do sklepu, okazało się, że otrzymałem nieprawidłowy kod. Sklep stanął na wysokości zadania i kolejny był już prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli kupujący naciągnie i powie "kody zużyte\wykorzystane"

To wtedy sprzedawca to oleje. A w przypadku kupującego to trudno odzyskać kasę w takim przypadku. Tak samo jest ze sprzedażą kont. Słyszałem jak allegro raz poszło na rękę i zwróciło kasę, ale słyszałem także o takich gdzie sprzedawca wysłał zużyte kody albo się zasłonił że nie zmieniał z powrotem hasła. Może kupujący też próbował oszukać? Ciężko to udowodnić.

 

Z kupnem kodu do gry nie miałem nigdy problemu, a zrobiłem to z 5-10 razy. Tak w przypadku kupienia kont gdzie zrobiłem to dwa razy to jeden po paru miesiącach odzyskał konto pomimo sprzedaży. Na forum jest sporo ludzi podobnie oszukanych.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co sugerujecie, lepiej żądać danych do konta amdrewards w celu aktywacji, czy samemu zakładać i sprzedawać konto - bo rozumiem, że po wykorzystaniu kodu tam będzie link do przypisania gry na Steam.

 

Wiem że to pewnie kompletnie niezgodne z regulaminem promocji AMD, ale żadna z gier mnie nie interesuje, a skoro jest promocja, to chciałbym z niej skorzystać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...