Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

parcu

Telefon komórkowy dla niedosłyszącego dziadka - głośne rozmowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest możliwość aby w kwocie około 100zł kupić telefon spełniający podstawową funkcję jaką jest dzwonienie?

Jedyne wymaganie jest taki aby był głośny, aby było dobrze słychać zarówno rozmowy jak i dzwonek, to jest priorytet.

 

Wcale nie musi wyglądać jak te typowo "dla seniorów" z wielkimi cyframi, natomiast żeby nie były one jakoś szczególnie malutkie, najlepiej ciut większe niż w normalnej komórce, to samo wyświetlacz.

Miłym dodatkiem byłaby stacja dokująca.

 

Idzie kupić w tym budżecie coś co w miarę spełnia te warunki? Ile trzeba było by dołożyć aby kupić coś konkretniejszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ma dzwonić czy wrzucać fotki na insta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ma dzwonić czy wrzucać fotki na insta?

 

dzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chcesz dwa telefony? Taki za stowke i taki ze stacja dokująca i dobrą jakością rozmów? Ile masz na ten drugi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chcesz dwa telefony? Taki za stowke i taki ze stacja dokująca i dobrą jakością rozmów? Ile masz na ten drugi? ;)

 

Ja nie chcę żadnego, dziadek chce za stówkę. Ja ze swojej strony wiem że w tej cenie jest sam szajs i dlatego chcę się poradzić żeby wybrać mniejsze zło i ewentualnie zorientować się ile kosztowałoby coś konkretniejszego; więc odpowiadając na twoją wiadomość: wysłucham obu propozycji i przedstawie je dziadkowi i niech robi z nimi co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...