Skocz do zawartości
semperfi

Następca Galaxy A5 2016 / do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Petru - wystepuje Honor 10, tylko wpisałem go X ;D Bo chyba tak w sklepach piszą ;))

Popatrze na to LG, ale fizycznie miałem Poco i OnePlusa w rękach, to OnePlus robi wrażenie taką jakością.

Zastanawiam się który będzie lepszy w codziennym użytkowaniu i czy np aparat po wgraniu gcam do poco będzie lepszy od tego z OP6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na praktycznie każdy telefon na snapie wygrasz port z pixela ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu masz listę sprawdzonych portów na dany telefon, jest reż G7. Linki są albo do wątków, gdzie walkowane są różne porty albo bezpośrednio do portu.

Jest tez strona, na której są wszystkie porty i trzeba sobie samemu sprawdzić.

Instalujesz jak zwykła aplikacje, jak coś nie działa to odinstalowujesz i lecisz z kolejną. Przy niektórych są wskazane dedykowane telefony jak np. Poco ;)

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

 

A na resztę pytań nie odpowiem. Nie wiem, nie miałem możliwości sprawdzić obu fonow z wygranym gcam, nawet op w ręku nie miałem. Co do wygody użytkowania to przecież indywidualna kwestia.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co myślicie jeszcze o Xiaomi Mi Mix 2S?

 

dobry fon do max 1500-1600zl , bardzo wydajny , dobry aparat głowny i kiepski selfie , srednia bateria. Bezpośredni rywal to P20 ktory ma lepszy aparat główny i selfie , lepszą baterie i gabaryt. Na mius wolniejszy od Mi mix 2s , miej ramu . Tylko w zasadzie na co dzień jak ktoś nie gra w zaawansowane gry to P20 to też rakieta. 

 

Cięzko w tej cenie coś wybrać. Jesli chodzi o wsparcie to Huawei P20 na razie mnie zaskakuje bo co miesiąc dają updated bezpieczeństwa od google, więc na poziomie Android One ;)

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko w p20, w mate 10 lite żony też często jakiś badziew się instaluje, średnio raz na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, teraz się przyjrzałem i Mi Mix 2s nie ma też wejścia JACK 3,5mm, więc odpada.

Zatem nadal w grze pozostaje Poco F1 i OnePlus 6.

Problem jest taki, że OP6 jest widzę drogi, bo 1800 zł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei Nova 3 masz za 1200-1400zl ma jack, dobra baterie i wydajnosc P20. Jedynie aparat bez OIS ale robi bardzo ładne fotki. Warty uwagi telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze jako fan obu marek, xiaomi oraz oneplus, poszedlbym w op6

szybszy bedzie oneplus ze swoja nakladka, mi bardzo dobrze sluzy oneplus 5t

u mnie w roocie 3 osoby maja oneplus 6 i szczerze polecam ale 1800 to nie za drogo jak za telefon ktory ma juz 2 nastepcow? gdzie sprawdzales ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na allegro.

2 nastepcow, czyli OP6T i OP7?

Huawei Nova 3 odpada, poczytałem recki i wydajnościowo nie daje rady OP6 i Poco, ale dziękuję za polecenie.

 

Zatem nadal w grze mamy OP6 i Poco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patrzyłem na allegro.

2 nastepcow, czyli OP6T i OP7?

Huawei Nova 3 odpada, poczytałem recki i wydajnościowo nie daje rady OP6 i Poco, ale dziękuję za polecenie.

 

Zatem nadal w grze mamy OP6 i Poco.

 

ok rozumiem ale pisałeś że chcesz aby telefon płynnie działał i nie mulił . Kirin 970 + 4GB i pamieć UMTS to raczej prawie topowe zestawienie , może nie tak wydajne jak Snapdragon 845 w grach ale w samym systemie chodzi to jak burza. Nie pisze to po to aby Cie namówić na Huawei Nova 3 bo to Twój wybór tylko po to żeby wybronić jej wydajność ;) W codziennym użytkowaniu jak ktoś nie gra to i Snapdragon 660 jest szybki , więc trzeba by sie zastanowić do czego potrzebna jest wydajność. Do zaawansowanych gier zdecydowanie lepszy jest Snapdragon.

 

Aha i ja bym wolał LG V30 za 1400zł jak Pocophone :)                               

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na allegro.

2 nastepcow, czyli OP6T i OP7?

Huawei Nova 3 odpada, poczytałem recki i wydajnościowo nie daje rady OP6 i Poco, ale dziękuję za polecenie.

 

Zatem nadal w grze mamy OP6 i Poco.

 

A to jeśli telefon nie ma S845 tzn nie jest wydajny? :hmm:

No nie żartuj sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale cena ponizej 1800 to jakies banggood czy inne gearbest, nie wiem wtedy jak wyglada gwarancja bo mi padl np. op5t to w ciagu 3 dni mialem go spowrotem ale wyladowal w polskim serwisie zamawianym przez strone onepplus'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja często gram na telefonie i chciałbym żeby gry chodziły płynnie, bez zająknięcia.

 

To ten OP6 jest aż tak zajebisty że tyle kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się zatem pytam ;))

 

Finansowo ciągnie mnie do Pocophone, ale obawiam się że cena = jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo taki z założenia jest poco. Top proc + cena = jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadajac 1,5 roku op5t obecnie jeszcze bym go nie wymienil, a nawet jesli to na kolejnego op, kwestia ktorego ktory bedzie dostepny w danym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że na początku myślałem, że OP jest firmą amerykańską, dopiero niedawno rozkminiłem, że to chińczyk ;))

To może XEDE patrząc po Tobie lepiej żebym OP5T poszukał? Czy już ciężko go dostać?

Petru - Wg Ciebie w takim razie myśleć o POCO czy lepiej odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No zależy. Ja bym nie kupił, ale nie ja szukam telefonu. Jak chcesz do gier, to jest najwydajniejszy z nowych konstrukcji z racji procesora.

Op5t to dwie generacje do tyłu przecież, mamy teraz op6t.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak szukac to minimum op6 ktory jest z s845 albo poczekac doslownie tydzien lub dwa, wychodzi op7 i op7pro zaczna sie promocje na op6 i op6t i moze da rade wyrwac je w lepszej cenie ale niczego nie gwarantuje

 

obecnie mozna miec op5t za 1300-1400 zl ale nie wiem czy warto sie pchac, za podobne pieniadze mozna miec pocofona z nowszym snapem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMO śmiało też można brać coś na s835. Przecież po 845 to najwydajniejszy proc i można kupić zeszłego flagowca napakowanego bajerami zamiast jakieś dziwne coś bez przynależności do segmentu, gdzie zacny jest tylko proc.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to uznalbym ze op5t jest bardziej pelnym telefonem niz poco, ale nie zmienia to faktu ze poczekaj doslownie tydzien jesli mozesz i zobacz co sie bedzie dzialo z cenami op6 i 6t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...