Skocz do zawartości
Gość sir.walazz

AMD RYZEN 3000 - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, podczas gier trzyma 4.2ghz 1.3-1.32v , w sumie mam deja vu , mialem identyczna sztuke 1932sus , co potem ja mial MarcoSimone . Z pbo w grach trzymal na ogol 4.4ghz , recznie 4.35ghz@1.35v. W niedzielę zobaczymy co tak świetnie dostrojony krzem na automacie potrafi zrobić recznie :). I jest całkiem chlodny, na grandisie 3 , srednio trzyma 42-45* w cs go bez limitu fps np . 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Send1N napisał:

Czyli pupy nie urywa :D ja ostatnio pisałem na pw i gość z forum kupił 2010sus i jego szczyt to 4.2 w okolicy 1.25v ale wyżej już nie poleci stabilnie nawet na 4250 :) trzeba brać XT jak ktoś chce mieć pewne  wincyj megahercuf xD na osd

Ciekawe...też mam 2010sus i leci 4.4/1.26v ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maximum Frequency 4.77 GHz

 

chyba większość przy zen 2 na 4.77GHz ma ciemność :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTT może powodować niestabilność podczas testu, czy tylko PC się nie uruchomi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Minciu napisał:
Maximum Frequency 4.77 GHz

 

chyba większość przy zen 2 na 4.77GHz ma ciemność :P

Zgadza sie

Znalazłem jego wyniki na HWBOT i chłodzi to Custom LC więc wynik naprawdę niezły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie XT, to takie pewnie dzisiał trafiałyby się ryzeny 3600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Tornado3 napisał:

https://allegro.pl/oferta/ryzen-3600-overclocking-do-4-5ghz-pokonuje-x-i-xt-9524531898

macie rodzyna :lol2: a Wy za 600zł oddajecie takie dobre cepki

myślę że niektórzy kojarzą tego bajkopisarza :D

Tak jak broniłem go na tym forum, tak teraz myślę że to zwykły dzban jest. Nic tylko postawić chłopa na targu między jajkami a warzywami i żeby wykrzykiwał przez megafon te swoje kwieciste opisy aukcji. Mi też kiedyś spamował na PM i chciał wcisnąć jakiegoś używanego ultra selekta R7 2700x w cenie nówki :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Khold napisał:

Tak jak broniłem go na tym forum, tak teraz myślę że to zwykły dzban jest. Nic tylko postawić chłopa na targu między jajkami a warzywami i żeby wykrzykiwał przez megafon te swoje kwieciste opisy aukcji. Mi też kiedyś spamował na PM i chciał wcisnąć jakiegoś używanego ultra selekta R7 2700x w cenie nówki :D

Najzwyklejszego, niczym szczególnym się nie wyróżniającego 2700x, którego kupił ode mnie chyba za 600pln (czarny beret po Conductonaucie, targował się tak, że prawie miałem mu dopłacić do tego proca), a próbował opchnąć kilka dni później na wszystkich forach komputerowych, allegro i olx za jakieś kosmiczne pieniądze. Janusz biznesu.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, odśwież ogłoszenie 5 minut przed terminem to tamtejsi strażnicy spadną jak sępy, a ten sobie wystawia na 10 kontach i nic, mimo że całe forum wie kto to. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobre recenzencka sztuka i walnął kontroler PCI-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Windows mu się wywalił ale to już raczej na pewno próbował. Windows robi cyrki z zarządzaniem PCI-E.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mocno go męczył i na jakich napięciach docisnął, oczywiście nie powie co zrobił "ten jeden raz do testów" ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Ciekawe jak mocno go męczył i na jakich napięciach docisnął, oczywiście nie powie co zrobił "ten jeden raz do testów" ;)

To ten cringowy typ na którego nawet patrzeć nie mogę a co dopiero słuchać. Temat jest prosty nie zachowanie zasad BHP przy OC kończy się srogim gównem na ryzenie. Pewnie świrował 4.7 bez lodu w wiaderku z wodą i chłodnicy 360 i spadł z rowerka no jak mnie przykro.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Art385 napisał:

To ten cringowy typ na którego nawet patrzeć nie mogę a co dopiero słuchać. Temat jest prosty nie zachowanie zasad BHP przy OC kończy się srogim gównem na ryzenie. Pewnie świrował 4.7 bez lodu w wiaderku z wodą i chłodnicy 360 i spadł z rowerka no jak mnie przykro.  

Rudowłosy Timmy Joe jest bardziej cringowy :E (ale fakt, czasami Yes Tech Australia też dowali mocnym cringem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Art385 napisał:

To ten cringowy typ na którego nawet patrzeć nie mogę a co dopiero słuchać. Temat jest prosty nie zachowanie zasad BHP przy OC kończy się srogim gównem na ryzenie. Pewnie świrował 4.7 bez lodu w wiaderku z wodą i chłodnicy 360 i spadł z rowerka no jak mnie przykro.  

Hahaha...to mój ulubiony kanał ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzen 3100 nie boi się i 1.55v, nie pytajcie skąd wiem :E

A ten chłop w rok postarzał się o 15 lat.

Edytowane przez wallec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, wallec napisał:

A ten chłop w rok postarzał się o 15 lat.

Rozwód robi takie rzeczy z człowiekiem.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I widzisz @Rysiu jak to jest - innym to wlepiasz ostrzeżenia z przysłowiowej dupy za automatyczne cytowanie filmików z postów wyżej, robisz to wybiórczo czy jak? Zdecyduj się wreszcie czy ta Twoja "niepisana zasada netykiety" dotyczy wszystkich czy też przymykasz oko dla znajomych.

Wracając do tematu - nie przesadzajmy, to jest jednostkowy przypadek z tym "przekręceniem" Ryzena.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

I widzisz @Rysiu jak to jest - innym to wlepiasz ostrzeżenia z przysłowiowej dupy za automatyczne cytowanie filmików z postów wyżej, robisz to wybiórczo czy jak? Zdecyduj się wreszcie czy ta Twoja "niepisana zasada netykiety" dotyczy wszystkich czy też przymykasz oko dla znajomych.

Wracając do tematu - nie przesadzajmy, to jest jednostkowy przypadek z tym "przekręceniem" Ryzena.

Widzisz Calebku nie czytałeś moich postów w których parę razy pisałem (nawet raz na sto procent w tym temacie) że stare forum, stare zasady, stara netykieta... nowe forum, skoro coś jest to tak ma być i onet klaszcze rączkami z radości, róbta co chceta :thumbup: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie pojmuję Twojego toku rozumowania ale mniejsza o to, niby nowe forum a jednak stare warny ludziom też przeniosło razem z aktualizacją silnika. :E

P.S. Nie rób cichej edycji u usera bo to też widzę, teraz wychodzi na to, że sobie ubzdurałem ale nie ze mną te numery, mam screena! :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujcie proszę postów z filmikami, źle się czyta takie tematy, kiedy jeden post zajmuje tyle co kilka.

Nowe forum, ale starzy ludzie i stare przyzwyczajenia :D

@caleb59

To ja zedytowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 21:34, Tornado3 napisał:

https://allegro.pl/oferta/ryzen-3600-overclocking-do-4-5ghz-pokonuje-x-i-xt-9524531898

macie rodzyna :lol2: a Wy za 600zł oddajecie takie dobre cepki

myślę że niektórzy kojarzą tego bajkopisarza :D

Tak,na 100% to Wpotrzebie2017,szkoda że allegrowicze są nieświadomi tego,co np.tutaj odwalał

10 godzin temu, Khold napisał:

Tak jak broniłem go na tym forum, tak teraz myślę że to zwykły dzban jest. Nic tylko postawić chłopa na targu między jajkami a warzywami i żeby wykrzykiwał przez megafon te swoje kwieciste opisy aukcji. Mi też kiedyś spamował na PM i chciał wcisnąć jakiegoś używanego ultra selekta R7 2700x w cenie nówki :D

Wystarczy spojrzeć co robił za dramy na forum w stylu sklep nie zwraca całości gotówki z powodu uszkodzonego pudełka,śladów montażu czy kupuje 5 proców z proline i wylewa żale,że proce nie dobijają do zakładanego boosta,wiedząc doskonale(i tu nie trzeba mieć jakiegoś super intelektu),że 4,4 GHz to max boost,który w większości sytuacji może nie osiągnąć.Reszta tych historii mówi sama za siebie.

23 godziny temu, unadarek napisał:

Tak to ten asior i fantasta  działa już pod różnymi nickami  viking itd. raz na jakiś długi czas coś pogoni jak znajdzie idiotę a tak to wisi miesiącami  z opisami że paragon zgubiony,wyprany itp. . Ale najlepsze w tym wszystkim jest to że równocześnie na aukcjach potrafi właśnie to pisać że zgubił paragon lub się zawieruszył  ,szczyt galopującego debi..... ?

Nic dziwnego,widać,że ma olewające podejście do sprzedaży i szuka nieświadomych jeleni.Najlepsze jest to,że oferty nie są zachęcające do podjęcia ew.ryzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

Kompletnie nie pojmuję Twojego toku rozumowania ale mniejsza o to, niby nowe forum a jednak stare warny ludziom też przeniosło razem z aktualizacją silnika. :E

To nie ja przenosiłem warny, a co warnów to na nowym silniku jeszcze nikt ode mnie nie otrzymał warna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...