Skocz do zawartości
Gość sir.walazz

AMD RYZEN 3000 - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Po co wrzucać tutaj jakieś testy no-name'ów, których wesołej twórczości nie ma nawet jak zweryfikować?

 

Edyta: DisconnecT byłeś pierwszy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downote'ować gnojka i raport do YT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardziej obrotni, lub jak kto woli zlani przez AMD, co sami sobie cepa zorganizowali więc mogą lać na NDA. ;)

Ale ten "test" to chyba bardziej kompilacja przecieków wyskrobanych w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie dzisiaj na cokolwiek ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze że nic nie piłem bo bym się chyba utopił ze śmiechu taka fantastyka, typowy clickbait nie mający żadnej wartości, ciężko to nawet wklejać, chyba że w celach humorystycznych.

 

Lipton zrób testy stock vs stock, bo więcej znam osób co nie podkręca i na takie testy będą patrzeć.

Mam dziwne przeczucie że porównanie procesorów bez OC będzie korzystniejsze dla AMD, ale to tylko domysły

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której schodzi NDA według naszego czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie podważam kompetencji Blacka czy Liptona,tylko stwierdzam fakt jaki panoszy od jakiegoś czasu

 

Mhm....

 

Oglądając Blacka czy Liptona mam takie wrażenie,że oni już są przereklamowani,najgorsze jest to,że większość "zielonek" dalej łykają co oni mówią i pokazują

 

Umówmy się tak. Lipton zrobi recenzję Ryża - oglądniesz i powiesz mi co takiego "zielonkowego" znowu tam powiedział dla tych ciemnych mas.

 

Bo ja jakoś pamiętam, że Lipton już w Xkom potrafił słusznie pojechać chociażby po 1660TI i podejścia NV do tematu "reorganizacji" i nowości. GTX 1650 Też miał ciekawą recenzję...

Premierę i testy Kaby Lake też pamiętam... A wszystkie te produkty były sprzedawane w Xkom...

 

Po prostu ta jazda po recenzentach przed premierami jest już nudna. Zwłaszcza, że zwykle praktykowana jest przez ludzi, którzy w życiu nie zrobili żadnego większego testu oprócz odpalenia furmarka czy 3dmarka...

 

A mówiąc tylko za siebie - cieszę się, że na polskim YT mamy kogoś takiego, jak Lipton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downote'ować gnojka i raport do YT :D

 

A proszę Cię bardzo poszedł raporcik, pewnie i tak nic nie zrobią, ale co tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie dzisiaj na cokolwiek ciekawego.

No chyba że pojawią się oficjalne testy od Azjatyckich recenzentów ;)

 

Umówmy się tak. Lipton zrobi recenzję Ryża - oglądniesz i powiesz mi co takiego "zielonkowego" znowu tam powiedział dla tych ciemnych mas.

Umowa stoi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wrzucać tutaj jakieś testy no-name'ów, których wesołej twórczości nie ma nawet jak zweryfikować?

 

Edyta: DisconnecT byłeś pierwszy :E

 

Ludzie tu od tygodni wrzucają gorsze gowna i jakoś nie masz z tym problemu a teraz zdziwienie :)

 

Nie twierdzę że test może być prawdziwy.. choć w sumie do premiery zostało kilkanaście godzin, wiec może co niektórzy dorwali się juz do prockow i mają gdzies nda.

 

Btw. post gdzie niby amd jest na równi z intelem i już jakie poruszenie wyluzujcie troche poslady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do testu.

https://imgur.com/a/YkoOCgM

3700X ma tylko 65 TDP, 3800X do już popalić 9900K, albo trzeba patrzeć na wyniki 9900k 95W

W assasynie miazga (9900k 95W), w programach miazga.

W takim Handbraku 9900k 95W daleko w tyle, a normalnie 9900K ciut szybszy od 3700X, pobierając 95W więcej.

Jest dobrze, będzie jutro ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich kanałów, Liptona słucha mi się najlepiej, widać przyjemny z niego człowiek.

Zdarzało mu się zmienić zdanie ale czasami trzeba, jeśli coś zostało poprawione, a wczesniej to była kupa.

Trzymanie się swojego złego zdania/opinii na temat jakiegoś produktu, nawet jeśli ten został w jakiś sposób poprawiony cena/jakoś/optymalizacja jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

img_62941437.jpg

Również by pasowało odpowiednio extrawertycy (dużo peplają i mało robią),ambiwertycy(ludzie ,którzy sami nie wiedzą czego chcą) i introwertycy (skupiają się na robocie i nie tracą czasu na pieprzenie o dupie marynie).

Edytowane przez Atak_Snajpera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 720p to tak całkiem podobnie jak na 4790k, ciekawe jak będzie na 3600

 

Tylko Ty masz 3 razy silniejszą kartę :E

Zobaczymy, co Lipek wymłodzi, gdy zejdzie NDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu od tygodni wrzucają gorsze gowna i jakoś nie masz z tym problemu a teraz zdziwienie :)

 

Nie twierdzę że test może być prawdziwy.. choć w sumie do premiery zostało kilkanaście godzin, wiec może co niektórzy dorwali się juz do prockow i mają gdzies nda.

 

Btw. post gdzie niby amd jest na równi z intelem i już jakie poruszenie wyluzujcie troche poslady :D

 

Czyli wprost przyznajesz że wrzuciłeś gówno i teraz każesz nam luzować poślady? :whee:

 

Tak, tak randomowy bot z YT ma procesory i olał NDA, eh nie mam więcej słów, wystarczy sprawdzić ten "test" aby widzieć że jegomość radośnie rysował wykresy w paincie i czeka na shitstorm. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli wprost przyznajesz że wrzuciłeś gówno i teraz każesz nam luzować poślady? :whee:

 

Tak, tak randomowy bot z YT ma procesory i olał NDA, eh nie mam więcej słów, wystarczy sprawdzić ten "test" aby widzieć że jegomość radośnie rysował wykresy w paincie i czeka na shitstorm. ;)

 

A jak można nazwać wszystkie wrzutki przed premierą? Tak samo

 

Za kilka godzin wyjdzie co i jak :)

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można nazwać wszystkie tutaj wrzutki przed premierą? Tak samo

 

To po co wrzucać taki syf, ewentualnie nie wiem dodać tonę szczerboli żeby nawet najbardziej nieogarnięci załapali że to fejk :E

 

Jedyny test który tutaj można uznać za jakąś przesłankę to wyciek z niemieckiego PCGH ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu od tygodni wrzucają gorsze gowna i jakoś nie masz z tym problemu a teraz zdziwienie :)

 

Nie twierdzę że test może być prawdziwy.. choć w sumie do premiery zostało kilkanaście godzin, wiec może co niektórzy dorwali się juz do prockow i mają gdzies nda.

 

Btw. post gdzie niby amd jest na równi z intelem i już jakie poruszenie wyluzujcie troche poslady :D

 

Przy prawie każdej premierze ktoś wrzuci tego typu gówno film i zawsze mówię, by tego nie robić. Jeśli gość ma problem z pokazaniem swojej twarzy, nie pokazuje sprzętu i nawet nie wiadomo, kim jest oraz skąd mógłby mieć proca (jest noname'em, nie będzie go miał, to proste), to tak jak mówisz, Twoja wrzutka jest gównem :E Nie twierdzisz, że test jest prawdziwy - ja Ci mówię, że nie jest :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli jutro o 16 schodzi NDA, lipa... z tą godziną.

 

9.00 rano czasu Houston. Stąd też odliczanie w sklepie xtreem do końca promocji Ryzena 2600, wychodzi podobnie.

Tak podają na reddit.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich kanałów, Liptona słucha mi się najlepiej, widać przyjemny z niego człowiek.

Zdarzało mu się zmienić zdanie ale czasami trzeba, jeśli coś zostało poprawione, a wczesniej to była kupa.

Trzymanie się swojego złego zdania/opinii na temat jakiegoś produktu, nawet jeśli ten został w jakiś sposób poprawiony cena/jakoś/optymalizacja jest bez sensu.

 

Również uważam że Liptona słucha się najlepiej, testy jego są bardziej dla mas,mało szczegułowe. Ale to nie znaczy że są złe. Nie odniosłem nigdy wrażenia że jest przekupiony raczej jest obiektywny w ocenach. Ale i tak wolę wersje testów pisanych ponieważ jestem dinozaurem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jutro o 16 schodzi NDA, lipa... z tą godziną.

Możliwe że jakieś pojawią się wcześniej, niektórzy mogli sami sobie cepa załatwić, warto śledzić niektóre polskie strony. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty, polskie strony się nie wyłamią, to że benchmarkowi poleciały smarki z nosa z Navi nie znaczy że coś więcej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty, polskie strony się nie wyłamią, to że benchmarkowi poleciały smarki z nosa z Navi nie znaczy że coś więcej będzie.

No nie wiem, mogą się trafić odważni Rebelianci, tacy co to nie boją się AMD Polska, prawdziwi twardziele, kowboje internetu! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mogą się trafić odważni Rebelianci, tacy co to nie boją się AMD Polska, prawdziwi twardziele, kowboje internetu! :D

 

@Intel Polska - liczymy na was, macie i tak sporo kasy na batalie sądowe! 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...