Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

domino1315

Wiosenny rower.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku, że idzie wiosna chciałbym troszkę zażyć aktywności fizycznej. Wybór padł na rower. Kwota 1200 zł. Kwota nie jest imponująca, ale myślę, że coś do rekreacyjnych wypadów się znajdzie. Znalazłem dwa, co o nich sądzicie?

 

http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-evolution-v2-męski-2018_pid=172

 

http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-integral-v2-męski-2018_pid=228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam V3 i bardzo dobrze mi się na nim jeździło. Nic się nie zepsuło. Po szutrach, duktach leśnych i rekreacyjnych wypadów z V2 też powinieneś być zadowolony. A może jednak dołożyć te 300 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mogę sobie narazie pozwolić na taką kwotę. Z tego co wyczytałem to w tej kwocie jedne z lepszych rowerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jeden z lepszych, a na pewno jeden z najczęściej polecanych, obok swojego brata bliźniaka marki Kands. Do rekreacyjnych wypadów nic więcej nie potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kwestia, który wybrać. Czy są one tak podobne, że kierować się tylko wyglądem, czy są różnice techniczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integral V2 ma bardzo podobny osprzęt do Kandsa Cross Line 1100, znaczących różnic między nimi nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się korbą i wielkością opon, reszta taka sama lub bardzo podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście odradzam rower na obręczach 26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie jeździłem na 26 od 2 lat mam rower na kołach 29 mam wzrost 181cm jeździ mi się dużo wygodniej czuję się lepiej a to najważniejsze.

Ja osobiście mógłbym kupić rower na kołach 26 pod warunkiem jak bym miał wzrost 170 i ten rower byłby na mega promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...