Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

I jak w nie dałeś radę grać w 30fps?

Dwie z nich było 60 bo to remastery ale w Uncharted i Last 2 zacisnalem zęby i grałem. Co prawda miałem bóle głowy i odruchy wymiotne ale dałem radę :E

Edytowane przez ketiw555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ketiw555 napisał:

Dwie z nich było 60 bo to remastery ale w Uncharted i Last 2 zacisnalem zęby i grałem. Co prawda miałem bóle głowy i odruchy wymiotne ale dałem radę :E

 

4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ja płynnie przechodzę z 60 na 30. Żaden ból na padzie?

Bol dla oczu takie animacje poklatkowe no ale jak mus to mus :E (tak przeszedlem HZD i GOW na PS4 :E).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone to dla mnie taka sama przeprawa jak RDR2, niby gra fajna ale grać się nie chce. Robię jedną misję, wracam do obozu i koniec, za mało dynamiczna. Czuję, że będę ją męczył z pół roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2021 o 09:40, ODIN85 napisał:

Ja płynnie przechodzę z 60 na 30. Żaden ból na padzie?

Ja mam podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Garvin, scenarzysta i dyrektor kreatywny Days Gone:

Cytat

 

Mam opinię na pewien temat, który może zainteresować twoich słuchaczy, ale moje zdanie może wkurzyć część z nich - powiedział Garvin. - Jeśli podoba wam się gra, kupcie ją, k***a, za pełną cenę. Nie zliczę, ile razy słyszałem, jak gracze mówią „kupiłem to na wyprzedaży, dostałem to dzięki PS Plus".

Nie narzekajcie, że gra nie otrzyma sequela, jeśli tytuł nie był wspierany podczas premiery - dodał scenarzysta. - God of War sprzedał się w iluś tam milionach egzemplarzy na premierę, a Days Gone nie. To moje osobiste zdanie, jako dewelopera. Nie pracuję dla Sony i nie wiem, jakie są liczby

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-04-19-tworca-days-gone-nie-narzekajcie-ze-gra-nie-otrzyma-sequela-jesli-nie-kupiliscie-jej-na-premiere

Śmiać się czy płakać? Ja parsknąłem śmiechem. Wstydźcie się Ci, coście kupili Days Gone na promce albo dostaliście z Plusa, nieładnie tak :naughty:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz grę której ludzie nie chcą kupować - płacz, że jej nie kupują. 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chcą Spidermeny nawet w formie DLC za 250zeta, dziesiątą część Uncharted, kolejne wydanie TLoU w nowej oprawie itd. a nie jakieś Days Gony :E

A, że i tak się mało sprzedaje dla sony to teraz ich gry po 350zeta, aby sobie odbić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

John Garvin, scenarzysta i dyrektor kreatywny Days Gone:

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-04-19-tworca-days-gone-nie-narzekajcie-ze-gra-nie-otrzyma-sequela-jesli-nie-kupiliscie-jej-na-premiere

Śmiać się czy płakać? Ja parsknąłem śmiechem. Wstydźcie się Ci, coście kupili Days Gone na promce albo dostaliście z Plusa, nieładnie tak :naughty:

Ja czekałem jak Days Gone będzie w Plusie i cieszę się, że wstrzymałem się z zakupem. Hity Sony np. GOW i Horizon kupiłem za 39zł. Typ ma niezły tupet, gra na premierę miała masę błędów i problemy z płynnością, a on chce aby ludzie brali za pełną stawkę. Niech to powie tym, co kupili Street Fightera V za pełną cenę, a dostali  demo. Lepiej sprzedać produkt za połowę lub nawet mniej, niż wcale. Jako klient to ja decyduję ile chcę dać za dany produkt i co z nim zrobię (zatrzymam albo odsprzedam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Śmiać się czy płakać? Ja parsknąłem śmiechem. 

Abstrahując od tego, że kupując na rynku wtórnym, czy po obniżkach, jestem takim samym konsumentem jak ten, kto kupuje na premierę, poucza nas gościu, który na tę premierę wypuszcza grę, która jest nie do przejścia. Niedorobiona, z mnóstwem bugów, i optymalizacją wołającą o pomstę. Która dopiero po kilku, czy kilkunastu miesiącach miesiącach działa tak, że można bezproblemowo w nią pograć.

To nie jest śmieszne, to jest tragiczne. Niech się typek za robotę weźmie a nie zrzuca winę na nabywców, którzy nie chcieli wysupłać ponad dwóch stów na bubel...

Mając chęć na tę grę od samego początku, sam czekałem prawie rok z zakupem by załatali i kupiłem praktycznie za połowę wartości.

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, ODIN85 napisał:

Aż tak dużo błędów nie było. A na płynność byla myk. 

Raczej słabe recki  tych którzy nawet gry nie skończyli zdecydowały o słabej sprzedaży.

U mnie też nic strasznego nie było jak ogrywałem na premierę. Z wielką przyjemnością ogrywałem.

Ogólnie recki mają jednak duży wpływ na premierowy hype. A tutaj recki często były dość negatywnie nastawione, a niektórzy recenzenci oceniali mechaniki gry których nawet nie poznali :E i zrobił się bajzel.

No, ale mimo to gracze co zakupili i ograli oceniło tą grę na prawdę dobrze i lepiej niż recenzenci. No, ale to po fakcie nie było premierowego hype, nowa nieznana marka to i sprzedaż daleka od GOWów czy innych Unchartetów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten fakt cieszy bo może w końcu skończą z motywem zombie.

Nuuudaaa. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz kolejną odświeżoną wersje TLOU 1 :E z zombie

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jedynka to jest spokojnie moje top 20 gier w ogóle to nie tknę tego kijem po 2.

Już widzę te kreatywne zmiany. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mocno drewniana. Wygląda tak jakby jakieś swieże studio wydało swojego pierwszego sandboxa. Do tego losowość tego swiata jest dziwna. Odbijam obóz w którym są mocniejsi przeciwncy, a tu nagle na plecy wysakuje mi 6 wilków które są skupione na mnie, przeciwników olewają. I jestrem otoczony wilkami, celuje we mnie snajper, strzela 3 gości z kałasznikowa i widzę jak 2 kolejnych na mnie szarżuje. Taka losowość zdarzyła mi się już któryś raz. Do tego chyba są błedy w polskiej wersji językowej. Oczyszczam obszar z gniazd, według opisu nie będę spotykał w tym terenie zarażonych. I co ? Nico. Dalej są i okupuję drogę i stację benzynową. Sterowanie jest dziwne, kolejna gra z ps4 gdzie zwyczajnie na padzie zabrakło klawiszy aby upchnąć wszystkie pomysły twórców.

Ale podobają mi się postacie, tylko dlatego w to gram. I cieszę się że akurat weszła w PS+ gdy kupiłem używane ps4pro aby ograć 5 exclusivów które przegapiłem. Pierowtnie chciałem kupić na steam jak wyjdzie. Żałowałbym tych 170zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez petycję?

 

Ja nie wiem czy to coś da, ale jak mam wybierać między kontynuacją, a nowym IP to wolę to drugie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram, tym bardziej mi się podoba. Musiała mieć niezłe problemy technicznie na starcie, że dostała słabe oceny. Gra zasługuje aby stać się wizytówką PS, powinna dostać kolejne odsłony. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomyłka, pomyliłem temat. :E 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Days Gone i tak przyrównując do innych system-sellerów wypada ciut lepiej. Nie miałem jeszcze okazji zarać w pajączka ale grając w Days Gone bawiłem się lepiej niż w przypadku GOW czy Horizon. Może i ta gra ma trochę niedociągnięć ale ogólnie miło spędziłem czas. Choć graficznie GOW czy Horizon wypadają lepiej, to ten pierwszy tytuł ma pusty świat a ten drugi słabszą historię i bohaterów. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 17.05.2021 o 21:41, ghostdog napisał:

Ukończyłem Days Gone i tak przyrównując do innych system-sellerów wypada ciut lepiej. Nie miałem jeszcze okazji zarać w pajączka ale grając w Days Gone bawiłem się lepiej niż w przypadku GOW czy Horizon. Może i ta gra ma trochę niedociągnięć ale ogólnie miło spędziłem czas. Choć graficznie GOW czy Horizon wypadają lepiej, to ten pierwszy tytuł ma pusty świat a ten drugi słabszą historię i bohaterów. 

dla mnie gra generacji na ps4. Ale zombie, post apo to mój ulubiony klimat gier.

Edytowane przez martingg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić celowanie w tej grze? Gram na PS5 i mam wrażenie, że to skopali. W TLOU2 celowało się świetnie, tutaj jakiś przesadzony deadzone, jakaś akceleracja, ma się wrażenie mega input laga, help. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, gdyby strzelanie było "normalne" może jeszcze bym zmęczył grę, a tak nie dość że drewno, to nawet strzelanie nie satysfakcjonujące. Nie ma rady, musisz pobawić się ustawianiami. Już nie pamiętam co tam było ale którąś opcję na pewno wyłączałem, a martwą strefą kombinowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie pamiętam jak ustawiałem pada na konsoli, ale na pewno dało się go ustawić w tej grze. Zresztą ja praktycznie w każdej grze ruszam suwakami od pada i ustawiam pod siebie. A wspomaganie celowania na off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...