Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PrimoGhost

Klipsy do wentylatorów Noctua NF-A15 PWM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wala się komuś takie cuś po chacie?

 

Mój link

 

 

Czemu nie kupuję? Bo to Client 41234345124345123245 a moja święta zasada zakłada omijanie takich sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz dowód zakupu, to ślij skan do Noctuy - powinni Ci wysłać za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsza rzecz jaką zrobiłem. Oni o te zakichane klipsy robią straszne problemy. Prędzej caly set montażowy wyślą bez problemów, ale klipsów nie oferują w sprzedaży/supporcie. Napisałem jeszcze bezpośrednio do serwisu, ale brak odpowiedzi póki co.

 

Najbardziej by mi zależało na odkupieniu od kogoś z forum. Deć to dwa kawałki drutu. A montaż na trytkach.... Jak nie będzie inne opcji, to ogarnę, ale kurde... Wiecie jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważnie? dawno dawno temu nie miałem z nimi problemu jak miałem sam cooler bez absolutnei niczego innego :E

 

z forum raczej na pewno nikt Ci nie sprzeda, bo to jednak potrzebna część ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noctua to według mnie best firma ever jeśli chodzi o support. Kiedyś jak pytałem o ten (świeży wtedy jeszcze) set montażowy SecuFirm2 NM-I115x chcąc go zakupić, to mi dosłownie "wcisnęli" go za darmo powołując się na politykę firmy. W tych czasach - byłem w szoku.

 

 

Niemniej z tymi drucikami jest z tego co wiem taki problem, że nie mają kanału dystrybucyjnego na te części. Są pakowane w zestawie do coolera nh-d15 i tyle.

 

Czytałem zagraniczne fora, to też pięknie się tam ludzie rozbijają o te druty, jak ktoś chce mieć ładnie i oryginalnie. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A całego zestawu montazowego nie mogą wysłać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie problemu. Kupiłem drugą Nh-d15

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...