Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho,

 

Ostatnio zdarzyła się tragedia i umarł mi śmiercią tragiczną pilot do głośników. Zastanawiam się jakie są opcje pozyskania tego typu sprzętu, czy istnieją jakieś uniwersalne piloty (widziałem podobne do bram garażowych, ale jednak za mało przycisków). Na szczęście udało mi się cześć kodów skopiować na telefon, ale jednak pilot to pilot.

Obecnie naskrobałem tylko do producenta, czy można pozyskać sam pilot. Czekam na odpowiedź.

Oczywiście głośniki da się sterować manualne podchodząc do nich, ale jednak czasem to irytuje.

Model głośników to Fenda r30bt

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zakupić uniwersalny pilot "uczący" jednak wymaga on w miarę działającego pilota, z którego kod ma być skopiowany. U chińczyków można w miarę tanio coś ciekawego kupić: https://pl.aliexpress.com/af/category/623.html?site=pol&d=n&origin=n&spm=a2g17.search0603.0.0.17ba24192rskHC&jump=afs&SortType=total_tranpro_desc&CatId=623&catName=remote-controls&isViewCP=y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm przyjrze się tym pilotom. Może będzie się udało tak podziałać, żeby jeden był zarówno do tv jak i do głośników.

Co do kodów pilota - to jak mówiłem część funkcji mam zapisane w telefonie więc odtworzenie nie powinno być problemem.

Jeszcze poczekam też co odpowie producent.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Warto go zreanimować, do wymiany dioda i kondensator elektrolityczny, płytkę przemyć preparatem i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak, na pewno go rozbiorę i popatrzę co się tam podziało, że się skichało :) Ale chwilowo utknąłęm na etapie braku malutkiego śrubokręta. Pozyskam i popatrzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...