Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie wole ten z Ghost of Tsushima niż Assassin’s Creed: Odyssey. W Wiedźminie 3 też jest turlanie się z kuszą na plecach i to w asyście dwóch mieczy ;).

Czytałeś mój wpis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś mój wpis?

 

A mimo to jesteś maniakiem Wiedźmina 3 i tylko RDR2 jest wstanie go pokonać prawda? :]

 

Mi się podobają animacje i system walki w Ghost of Tsushima kojarzy mi się to trochę z Tenchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mimo to jesteś maniakiem Wiedźmina 3

Ależ oczywiście i się tego nie wypieram, co nie zmienia faktu, że W3 nie jest grą doskonałą (jest "tylko" wybitną na tle reszty) i że nie ma w niej miejsca na poprawki.

Zresztą świadczy o tym miliard modów do W3 (znaczy że są potrzeby modyfikacji założeń REDów i pośród "miliarda" debilnych, z setka jest naprawdę niezłych).

Jednym z takich własnie modów jest ten eliminujacy "durne fikołki", który powstał chyba 120 sekund po premierze W3 ;).

 

Po prostu uważam, że są elementy w grach, mechaniki, itd. które mogą się jednym podobać a innym nie.

Że są też takie, które na pozór głupie, mają sens, bo potrzebne są później do A, B, C i muszą być.

Ale są też takie, które nic nie wnoszą i na pierwszy rzut oka (zapytasz 100 graczy i 100 potwierdzi) nie mają sensu, albo są... śmieszne.

I dla mnie od początku - pomimo zachwytów nad W3 - "turlanie" z klamotami na plecach było właśnie dziwne / śmieszne / zbyteczne / nie hallo ;)

Uważasz inaczej? Więc powielanie głupoty / babola tylko dlatego, że "a bo w W3 też było turlanie i było dobrze" nie jest argumentem.

 

Powiem inaczej. Jesteś graczem... załóżmy, że masz wpływ na tworzoną grę... np. tytułowego Ghosta.

Popierałbyś w mechanice Ghosta turlanie z klamotami na plecach (?), czy raczej powiedział:

"chopy - to głupie jest - tak się nie można turlać - turlał się Geralt i była z tego beka w środowisku W3, a moderzy szybko to wycięli".

Zakładam, że tak właśnie byś wnioskował (?) ;)

 

 

 

 

Mi się podobają animacje i system walki w Ghost of Tsushima

... ale mnie też się podoba. Bardzo.

 

Właśnie dlatego - w tym pozytywnym odbiorze walki - tak irytuje właśnie "głupi" element turlania z betami na plecach.

Po prostu razi, bo to w każdej grze jest "nierealne".

 

A zobacz, jak łatwo byłoby zachwycić graczy BANALNĄ "innowacyjnością" (po obserwacji baboli poprzedników).

Masz na plecach klamoty - unik równa się jakiś element realny - np. piruet,

nie masz na plecach nic - unik robi się fikołkiem.

 

WOW! Ale czad! Ale realizm! Ale przemyśleli! Ale to doszlifowali :)

I za free "super ficzer". lol2.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będziesz grał bez turlania a najlepiej pokuś się o przejście całej gry na macie tanecznej :E

ODIN wiedziałem, że na Ciebie można liczyć.

Mądrego zawsze miło posłuchać.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głupowe (W3 ! mod!) turlanki z klamotami na plecach nadal w modzie.

Czy ci projektanci choreo naprawdę nie mogą podpowiedzieć / przetłumaczyć devom, że "tak se na da" ;).

Że z kuszą, maczugą i mieczem na plecach turla się "mało wygodnie". lol2.gif

 

Nie ważne, że to "tylko głupia gra". Przez takie akcje robi się jeszcze... głupsza IMO. ;)

 

Masz racje ze glupawe, ale to gra i jest to zrobione dla przyjemnego gameplayu. Nie wiem czy grales ale masz to w Outward, tam zeby lepiej walczyc zrzucasz plecak co walka, i o ile na poczatku ma to sens i jest bardziej realistyczne to po dluzszym czasie poprostu wkur...a. Niby to wcisnac tylko jeden przycisk przed walka i po, ale sie nie chce po jakims czasie i staje sie nudne.

Pewne uproszczenia z gier latwo sie komentuje jak to nie naturalne, sztuczne itd. i oczywiscie tak jest, ale gdy ich nie mamy to gra traci na atrakcyjnosci i dynamice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puerwsze recenzje 14 lipca od godz 16:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kszyrztow napisał:

Film nie jest już dostępny.

Co to było?

Trailerek pl zajawka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2020 o 10:11, JeRRy_F3D napisał:

Masz na plecach klamoty - unik równa się jakiś element realny - np. piruet,

nie masz na plecach nic - unik robi się fikołkiem.

Zwykły odskok/unik byłby wystarczający, turlaki wynikają chyba z powszechnej od dawna mody na ułatwianie mechaniki, takie pójście na łatwiznę. Co innego gdyby kierować jakimś ninja, gdzie ma to jeszcze jakiś sens. Na zgodność gameplay'u z settingiem mało kto zwraca uwagę, jest to zresztą poniekąd zrozumiałe - gry rządzą się swoimi prawami, pewnych rzeczy nie przeskoczysz. ;)

TLoU2 ograne, nie mam nic konkretnego obecnie na tapecie, więc pewnie wezmę na premierę lub zaraz po. Obaw sporo co do samej rozgrywki, systemu walki, pacingu i odpowiedniego zapełnienia świata. Z tym Sucker Punch radziło sobie w przeszłości średnio, ale że to definitywnie moje klimaty i wyraźne odejście od Infamous, które mnie kompletnie nie grzało, sprawdzę z ciekawości jak im wyszła wycieczka na nieznany wcześniej grunt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak wypadną pierwsze recki 14 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka która była zupełnie nie zauważana  ostatnimi dniami staje się  takim Must Have do zakupu ... ale  powstrzymuje emocje  i czekam na premierę i oceny .Kota w worku nie kupię  ,ale sądzę ze będzie bardzo dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 30.06.2020 o 16:09, Vulc napisał:

TLoU2 ograne, nie mam nic konkretnego obecnie na tapecie, więc pewnie wezmę na premierę (...)

Łykaj! ;)

-= OKAZJA =- ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Łykaj! ;)

-= OKAZJA =- ;)

A dodają grę czy tylko gadżety w pudle?;) Jak ktoś jest zainteresowany, na Allegro MM ma ofertę z nocną premierą - gwarantowany odbiór o północy w Paczkomacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje może czy będzie można grać przy użyciu myszki oraz klawiatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogole szło kiedykolwiek w jakiegoiś ex'a? :D 

cod/fortnite to wiem, ale z grami sp to raczej nie słyszałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawiej od  Assassin’s Creed: Valhalla dajcie znać jak wypada Ghost of Tsushima i czy jest ciekawszy od Odyssey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawidoxx napisał:

A w ogole szło kiedykolwiek w jakiegoiś ex'a? :D 

cod/fortnite to wiem, ale z grami sp to raczej nie słyszałem 

Osobiście sobie takiego nie przypominam, ale dzięki takim wynalazkom jak np. FragFX Shark, to można grać na myszce we wszystko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
35 minut temu, azgan napisał:

Zapowiada się ciekawiej od  Assassin’s Creed: Valhalla dajcie znać jak wypada Ghost of Tsushima i czy jest ciekawszy od Odyssey

DOKŁADNIE TO miałem napisać.
Jak pojawiły się zajawki gameplay, to marudziłem "eee nic czego by nie było, taki AC z mieczem samurajskim", 
ale... jak zobaczyłem zajawki AC:Valhalla, to odszczekuje (AC:V nie ma chyba podjazdu, przepaskudna kalka poprzedników i do tego IMO brzydsza od nich choć najmłodsza) i teraz stwierdzam, że chętnie ograłbym GoT.

 

 

 

 

 

54 minuty temu, ODIN85 napisał:

Coś dla miłośników starego kina

Pomysł bardzo fajny, ale IMO źle zrealizowany.
Powinien być grain / ziarno, plus jakieś przebitki i prześwietlenia, włosy na kliszy, czasem poruszenie kamery i nieco sephia i... wtedy byłby stary film. ;)
Ale pomysł super...

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[edit]
Jednak w ostatnim statycznym ujęciu od tyłu... jak patrzy przed siebie, to widać filtry "starego filmu" = zniszczenia. ?

Faaajne! :)

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JeRRy_F3D

Świetny filmik, wcześniej nie widziałem wszystkich tych urywków z trailerów, wygląda super, mechanika walki również na duży plus.✌️
Będzie zabawa w Shoguna, pomacham sobie kataną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki Odinowi kupiłem w Euro za 189 zł gierkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij wziąłem w ojrortv za 239. Moja ostatnia płytka na ps4 potem tylko ograć resztę tytułów na vr hełm i dilda do szafy a ps4 do żyda :) i czekam na ps5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...