Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Days Gone to 1.5 roku czekania, jeśli faktycznie PS5 wyjdzie pod koniec 2020 roku, a jak nie to więcej. A dla ps4 szykuję się jak już pisałem świetny okres. PS5 to przyszłość, jak będzie to na nim będziemy grać na razie gramy na ps4 i jeszcze dość długo będziemy na nim grać, aż wyjdzie ps5.

 

Jak lubisz czekać to czekaj nikt ci nie broni. Ja ogrywam na bieżąco wszystkie gry co mnie najbardziej interesują. A takie hiciory jak TloU 2, to już bez zastanowienia w dzień premiery :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ci się wzięło to Days Gone? Ja nie czekam na ten tytuł i na PS5 też nie będę w to grać. Konkretnie pisane było o Ghost of Tsushima i TloU 2 a te są przeniesione na rok premiery PS5 i jak mam do wyboru ograć to w lepszej jakości to wole poczekać

 

Sony podzieliło się dodatkowymi szczegółami na temat wstecznej kompatybilności gier, którą ma zaoferować PS5. Przygotowane przez inżynierów Sony oprogramowanie pozwoli zagrać w starsze produkcje z większą liczbą klatek na sekundę.

 

Źródło: gry-online

 

Natywne 4K i lepsza płynność więc nawet nie mam zamiaru kaleczyć tych gier na bebechach z tableta

 

A dla ps4 szykuję się jak już pisałem świetny okres.

 

Jaki świetny okres? Przestój i czekanie na ukochane EX'y i wydanie ich na samym finiszu generacji przed wydaniem nowej. Obsuwy mogą zaliczyć też same gry tego już nie bierzesz pod uwagę ? Już zaliczyły. Death Stranding liczymy czy nie? Marna to pociecha jak gra będzie do oblecenia w lepszej jakości też na PC i żaden z tego EX adekwatna sytuacja jak z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain czy Destiny 2.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic szkoda, że nie będziesz z nami komentował na forum rozgrywki z tych jak mocno oczekiwanych gier w okresie premiery. No, ale rozumiem to twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dzielić się wrażeniami z tych gier, ale już z nowej platformy w między czasie potanieją i połatają :). Zawsze mogę poczytać wstępne opinie czy mamy kolejny hicior od Sony czy tylko dobrą grę.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

Czasami jak się nie ma już nic mądrego do powiedzenia to zostaje tylko głupawy śmiech a w zasadzie to emotka bo trudno jest wykrzesać z siebie pojedyncze zdanie które miałoby jakiś sens.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechem to są na razie te Wasze posty. W każdym chyba temacie w dziale PlayStation wieczne ciąganie się za włosy jak te dziewuchy po zakrapianej imprezie i pierdololo jedno i to samo. Za ile kto co sprzedał, aby stratnym nie być i zrobić interes życia. Ten nie będzie czekał tyle czy tam ile, bo zagra we wszystko na PS5 w 4K, no bo jak inaczej. Konsoli nawet nikt na oczy jeszcze nie widział, ale już wiadomo o niej wszystko i każdy jest na 100% przekonany co i jak będzie działać :lol2: Death Stranding na PC to też już pewniak z tego co tutaj widzę. Ile można. Czytać się odechciewa.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukradnę PS4 Pro z Media Marktu, sprzedam i przeczekam na PS6. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same rozmowy niech się toczą, choć faktycznie trochę to wszystko śmiechowe. Proponowałbym jednak prowadzić je w wątku offtopic, który w tym celu powstał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszyrztow na chwilę obecną to nic nie jest pewne nawet data pojawienia się Ghost of Tsushima to też są przecieki pochodzące od dziennikarza Jason Schreier a już niektórzy piszą że zagrają w pierwszej połowie 2020 :E. To jest tak samo pewne info. Prędzej dam wiarę temu co samo Sony potwierdza lub zaprzecza.

 

Widać najlepiej po samym temacie "że prężnie się rozwija" - jak pokazali na E3 2018 zjawkę tak ugrzązł praktycznie w miejscu i lekkie pobudzenie nastąpiło dopiero przy pojawieniu się informacji że premiera najwcześniej w 2020 a cała reszta to gdbologia. Nie da się też uciec od nawiązania do nowej generacji, bo sami twórcy mówią o takiej możliwości i raczej jest mała szansa na to żeby było inaczej. O konkretach to możemy toczyć dyskusję za rok i olać ten temat do tego czasu (chyba że Sony rzuci na swojej impresje jakiś nowy Trailer żeby przypomnieć że taka gra powstaje).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy ogram i tak już na PS5 podobnie jak The Last of Us: Part II

No jak nie? Wszystko co ciekawe jest przeniesione na 2020 rok czyli ten sam co ma zawitać PS5 a Death Stranding (czasowy EX?) ma być też na PC :E. Wychodzi na to, że poza Days Gone którego już pewnie dawno obleciałeś konsola będzie po prostu stać i zbierać kurz tracąc na wartości :thumbup:. Jakoś jak czekałeś na Destiny 2 w wersji na PC to tyłek Ci się nie palił żeby zagrać w lepszej jakości na mocniejszej platformie podczas gdy na konsoli gra była dostępna wcześniej.

I wszystkie te gry będą dostępne na start PS5 z czego przynajmniej dwie w ulepszonej formie (grafika, rozdzielczość, płynność?). Za kilka miesięcy od premiery TLoU 2 i Ghost of Tsushima to będziesz miał już nową "plejke" z całą masą bajerów. Za parę miesięcy to i Death Stranding ograją wszyscy, bo gra trafi na PC (plotki mówią o 6 miesiącach do max 12). TLoU 2 i Ghost of Tsushima to gry przejściowe między starą generacją a nową te kilka miesięcy niczego już nie zmieni. Prawda jest taka, że Days Gone to był ostatni złoty strzał Sony na PS4. Jest dokładnie tak jak przewidywałem zresztą to nie pierwszy raz, kiedy tak robią, bo z PS3 było to samo ;).

Bez urazy azgan, ale co to ma w ogóle do rzeczy ? Każdy Twój post związany z grami typowo na PS4, od premiery Days Gone brzmi dosłownie jak tłumaczenie nam dlaczego sprzedałeś PS4, i nawet w tym temacie zaczyna się ten sam spam. Wcześniej na wiele stron prowadziłeś go w Days Gone, który podobno kompletnie Cie nie interesuje. Dla mnie i pewnie większości posiadaczy PS4 to bardzo dobra informacja, pewnie i tak przejdziemy te gry drugi raz, już na PS5. Dlatego proszę, gadki o tym, czy warto ograć exy PS4 na świetnie zapowiadającą się końcówkę PS4, na niej, czy czekać na PS5, ciągnijcie w temacie o PS5 lub offtopicu, bo za często się pojawiają w zwykłych tematach.

 

Ee tam szykuję się świetne zakończenie generacji. Co kilka miesięcy nowy ex. Teraz Days Gone, za kilka miesięcy Death Stranding, zaraz po tym TLoU 2 i na zakończenie generacji Ghost of Tsushima. Cztery duże exy w ostatnim roku życia PS4 to całkiem ładny wynik. A po ostatnim exie na PS4 zostanie tylko czekanie na PS5 i na to jakie exy pokażą na nową generację.

Jestem tego samego zdania.

 

Śmiechem to są na razie te Wasze posty. W każdym chyba temacie w dziale PlayStation wieczne ciąganie się za włosy jak te dziewuchy po zakrapianej imprezie i pierdololo jedno i to samo. Za ile kto co sprzedał, aby stratnym nie być i zrobić interes życia. Ten nie będzie czekał tyle czy tam ile, bo zagra we wszystko na PS5 w 4K, no bo jak inaczej. Konsoli nawet nikt na oczy jeszcze nie widział, ale już wiadomo o niej wszystko i każdy jest na 100% przekonany co i jak będzie działać :lol2: Death Stranding na PC to też już pewniak z tego co tutaj widzę. Ile można. Czytać się odechciewa.

Trochę tak to wygląda, i zaczyna się pojawiać za często, nawet w tematach o grach, gdzie do premiery jeszcze sporo czasu.

 

Jakbym miał się martwić o ceny sprzętu, czy to konsole (które nie są używane non-stop), podzespoły do PC (który nie jest używany ciągle do grania), i sprzedawać wszystko na długo przed premierą następcy, lub przez to, że leżą nie używane i tracą na wartości to bym chyba zwariował.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda świetnie będzie wreszcie konkretny tytuł na plejkę do ogrania (zdecydowanie czekam) :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ciągle się rozpływają nad tym jaka ta gra ładna, klimatyczna, a o samej rozgrywce mówi się bardzo mało. Problem ten dotyczy nie tylko tej gry, ale ogólnie całej branży. A przecież to właśnie rozgrywka jest najważniejsza. Czuję się jakby wszyscy chcieli na siłę zrobić z gier filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ciągle się rozpływają nad tym jaka ta gra ładna, klimatyczna, a o samej rozgrywce mówi się bardzo mało. Problem ten dotyczy nie tylko tej gry, ale ogólnie całej branży. A przecież to właśnie rozgrywka jest najważniejsza. Czuję się jakby wszyscy chcieli na siłę zrobić z gier filmy.

 

zgadzam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest w końcu najważniejsza

Ironizujesz, prawda?

 

a gampley raczej nie jest tak drewniany jak w Risenach czy innych Elexach.

To, że gameplay nie jest "drewniany" to nawet nie połowa sukcesu. Musi być jeszcze sensowny i ciekawy. Ciekawe czy twórcy Ghost of Tsushima zaoferują coś takiego. Wcale się nie dziwię, że większość pary i budżetu przeznacza się na grafikę. Łatwo przyciągnąć nią uwagę, a to jest najważniejsze przy zakupach, szczególnie tych impulsywnych.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, wygląda zacnie.

 

Trzeba sobie odświeżyć Ostatniego samuraja czy innego Szoguna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw TLoU 2, a miesiac pozniej Ghost of Tsushima :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do tej gry podchodzę podobnie jak i do GoWa przed premierą czyli na chłodno :E. Będzie dobre to po premierowych opiniach się ogra, a jak średniak to może kiedyś w promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No premiera tuz tuz ale prawdziwego gameplaya nadal nie widać nie liczę to co pokazali na E3 a the last to us to już co innego bo wiadomo w czym to się je.

 

 

A niektórym to chyba zwieracze za mocno otworzyły :E.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli Sony znów zaliczy mocny, ostatni rok generacji :thumbup:

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie okazała taka wydmuszka jak Order.

Bo też przed premierą zachwytom nie było końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sony znów zaliczy mocny, ostatni rok generacji :thumbup:

Z powodu odpicowanej edycji kolekcjonerskiej? :E Bo sama gra to nadal zagadka, materiałami Sony nie rozpieszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie okazała taka wydmuszka jak Order.

Bo też przed premierą zachwytom nie było końca.

The Order leżał i kwiczał głównie w kwestii długości gry i samej jej zawartości. Ghost of Tsushima to ma być open world, więc teoretycznie będzie tutaj więcej do roboty. Zobaczymy. Ja przy InFamous: Second Son jak i dodatku wbrew obiegowej opinii bawiłem się dobrze, tutaj obstawiam, że będzie podobnie (co nie oznacza, że oczekuję czegoś wybitnego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Infamous'y to były jedne z najgorszych open worldów, szczególnie jeżeli chodzi o historię i postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Son miał dla mnie mało atrakcyjny setting, tutaj jest znacznie lepiej. Tylko czy to wystarczy, produkcje SP jak na razie nie powalają. Pozostaję więc umiarkowanie zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...