Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ODIN85 napisał:

Zjechał jak DG?

Ogólnie bardzo zachwala.

Ten motyw z wiatrem jest naprawdę fajnie pomyślany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że jest tak do końca ok, wspomina się regularnie o przeciętnej zawartości pobocznej (jak zwykle w tego typu grach), problemach z kamerą, co najwyżej dobrym gameplay'u i zdecydowanie za niskim poziomie trudności. Ponownie spore rozbieżności w ocenach poszczególnych serwisów i recenzje, których autorzy piszą o konkretnych problemach, a później wystawiają 9/10. Aczkolwiek nie zrażam sie, byłem przygotowany na coś takiego. Ponoć main story i główny protagonista są w porządku, 

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

No no teraz dostał przed premierą?

Płakał przy tlou to się sony zlitowało.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem co nieco np quaza. Tak jak się spodziewałem Assassin z trochę lepszą fabułą i jakimiś małymi zmianami. Graficznie nieraz trafiają się na prawdę ładne widoczki, ale i bywa, że jest gorzej czyli tak nierówno. Nie mas startów do RDR 2 czy TLoU2. Czyli tak jak przewidywałem gra trafia na listę oczekujących w kolejce do ogrania i za jakiś czas kupi się w promo :E

 

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że szybko stanieje i będą dobre promo.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewymagający open world z typowymi dla tego gatunku przypadłościami, bez trybu multi - raczej na pewno szybko będzie spadać z ceny, jak wiele podobnych mu gier. W 3 tygodnie od premiery na Allegro zaroi się od używek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, lukadd napisał:

Obejrzałem co nieco np quaza. Tak jak się spodziewałem Assassin z trochę lepszą fabułą i jakimiś małymi zmianami. Graficznie nieraz trafiają się na prawdę ładne widoczki, ale i bywa, że jest gorzej czyli tak nierówno. Nie mas startów do RDR 2 czy TLoU2. Czyli tak jak przewidywałem gra trafia na listę oczekujących w kolejce do ogrania i za jakiś czas kupi się w promo :E

 

 

Tylko trochę lepszą fabułą? Przecież historia w Asasynach jest słabiutka, a postacie - do bólu nijakie.

Tutaj raczej recenzenci są zgodni, że i historia dobra, i postacie ciekawe, a w każdym razie jakoś przesadnie nie krytykuje się tych elementów poza tym, że są rozdziały mniej angażujące, zwłaszcza początek. Same przerywniki filmowe są znacznie lepiej wyreżyserowane niż te w grach Ubisoftu. 

Właśnie gdyby tak wyglądały gry Ubisoftu, jak właśnie Ghost of Tsushima, to może chciałoby mi się je skończyć (mówię o ostatnich odsłonach, bo wcześniej jeszcze dawałem radę, chociaż z odsłony na odsłonę w coraz większych bólach).

Plus walka prezentuje się ciekawiej.

No i całe szczęście, że nie zrobili z tego RPG-a... tylko ograniczyli elementy z tego gatunku do rozwoju umiejętności bohatera i ulepszeń wyposażenia. 

Ghost of Tsushima to jest taki AC, jakiego chciałem. Owszem, jest to kolejny standardowy sandbox i rozgrywka niestety ma te same przypadłości, ale niczego innego nie oczekiwałem po Sucker Punch, ale jeśli reszta trzyma sensowny poziom, to zdzierżę. Przynajmniej nie jestem zmuszany do robienia aktywności i nudnych zadań, tak jak w ostatnich Asasynach. Na Egipt w AC czekałem ponad dekadę, a jak się doczekałem, to nawet nie mam ochoty w to grać. :E Japonia jest zbędna, skoro mam GoT - Ubisoft i tak nie zrobi lepszej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w piątek więc pewnie w czwartek ci wyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, qjin napisał:

Tylko trochę lepszą fabułą? Przecież historia w Asasynach jest słabiutka, a postacie - do bólu nijakie.

No jakoś z tego co oglądałem z opinii recenzentów nie porwało mnie. No, ale jeszcze poczekam na opinie graczy bo dzisiejsze opinie recenzentów to wiadomo jaki poziom :E. W całokształcie średnia ocen dla Ghosta na bardzo podobnym poziomie  jak ocenili Odyssey :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, ODIN85 napisał:

Euro chyba dziś nie wyśle:cold:

Mi piszę od rana "przygotowanie do wydania kurierowi". A Ty jaki status masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lukadd napisał:

No jakoś z tego co oglądałem z opinii recenzentów nie porwało mnie. No, ale jeszcze poczekam na opinie graczy bo dzisiejsze opinie recenzentów to wiadomo jaki poziom :E. W całokształcie średnia ocen dla Ghosta na bardzo podobnym poziomie  jak ocenili Odyssey :E

Oceny ocenami, liczy się przede wszystkim treść recenzji. Zresztą samemu idzie sobie wyciągnąć wnioski z pokazu rozgrywki i cut-scenek. To, co widziałem, kupuje mnie znacznie bardziej.

Przypuszczam, że będę znacznie bardziej zadowolony niż z jakiegokolwiek Asasyna z ostatnich lat. ;) Ale z drugiej strony - poprzeczka nie jest wysoko ustawiona. :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ODIN85 napisał:

Z Tlou 2 było inaczej.

Przy każdej grze się trafia, że kilka/kilkanaście czasami kapkę więcej osób na kraj dostanie wcześniej. Jak masz fuksa to się trafi :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, lukadd napisał:

Premiera w piątek więc pewnie w czwartek ci wyślą.

Niekoniecznie. Przy premierze FF7R ani Media Expert ani Euro RTV mogli wysyłać dopiero w dniu premiery (w przypadku ME informacja z infolinii, Euro - info w sklepie), więc finalnie olałem i kupiłem cyfrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te recenzje to niby assasyn creed w feudalnej Japonia ale mimo to kupuję ten klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed? Ja bardziej do tego podchodzę jak do następcy Tenchu, Shinobido, mam nadzieję że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadzają podobieństwa do innych gier, szczególnie że Ubi bojkotuję. Ostatni assasyn creed w jakiego grałem to początek dwójki z gazetki :E .
Niezbyt porwała mnie treść recenzji i raczej wolę nadrobić najpierw Odin Sphere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Obejrzałem co nieco np quaza. Tak jak się spodziewałem Assassin z trochę lepszą fabułą i jakimiś małymi zmianami. Graficznie nieraz trafiają się na prawdę ładne widoczki, ale i bywa, że jest gorzej czyli tak nierówno. Nie mas startów do RDR 2 czy TLoU2. Czyli tak jak przewidywałem gra trafia na listę oczekujących w kolejce do ogrania i za jakiś czas kupi się w promo :E

 

 

Dobra alternatywa dla generycznego Assassina od UBI. Tutaj podobno fabuła jest ciekawa a to już spory plus. Jak nie na premierę to można ograć za jakiś czas jak będzie do wyrwania w dobrej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy podkreślają w tych filmach żeby nie psuć sobie zabawy i nie grać z polskim dubbingiem, bo gra cholernie wtedy traci na klimacie,  polscy aktorzy jak zwykle grają sztucznie i teatralnie. Ja gram z jedynie słusznym, japońskim dubbingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę jeszcze się okaże że to lepsza gra od The Last of Us: Part II na którego było sporo narzekania. Trzeba będzie w to zagrać skoro są tutaj porównania  do Wiedźmina 3 i The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Wszystko wskazuje na to że to dużo lepiej zrobiony "Assassin" na którego czekamy od lat a może nawet coś więcej? Jak tylko kupię PS5 to biorę się za Ghosta skoro pieją tak z zachwytów nad tym tytułem a nawet pojawiają się hasła "gra generacji". Będzie trzeba samemu sprawdzić czy rzeczywiście jest aż tak dobrze. Dajcie znać jak Waszym zdaniem wypada ta gierca i czy opinie recenzentów nie są przesadzone.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Każdego z neta słuchasz?

Ciebie rzadko.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i grając z tym polskim dubbingiem psujesz sobie klimat gry. Nie dość, że polski zupełnie nie pasuje to jest jak zwykle sztuczny i teatralny. Taki masz problem żeby przeczytać literki po polsku, przecież 90% gier tak ogrywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...