Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ODIN85 napisał:

I co nikt nie dostał wczoraj?

Mi dopiero dzisiaj wysłali. 2 dni był status "przygotowanie do wydania kurierowi". Widocznie dostali odgórnie zakaz od Sony aby nie wysyłać wcześniej niż 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ditmd napisał:

Podobno na najwyższym poziomie trudności przeciwnicy są trudniejsi nie ze względu na to że mogą więcej obrażeń przyjąć na klatę, ale dlatego że lepiej i mądrzej walczą, a przynajmniej tak twierdził jeden z recenzentów. Niedługo się przekonamy :D

Mam nadzieję że tak będzie.  Przeważnie brakuje mi jakiejś rozwiniętej synchronizacji ataków przeciwników.  W recenzji SkillUp wspominał o ataku kilku przeciwników na raz,  ale gdzie indziej niezbyt było to widoczne. Nagrałem się swego czasu online w Mordhau i tam gracze kombinują jak trzeba: flankowanie,  włócznie z drugiego szeregu,  łucznicy odwracający uwagę,  agresywni tarczownicy mający skrócić dystans...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Faktu to nie zmienia, że tutaj jest spalony i większość ludzi to ma z niego tylko niezły ubaw i nic więcej. 

No nic, PCLab jest jak nałóg najwidoczniej. To jest już jakaś jednostką chorobowa chyba :E

Jeszcze przez chwilę miałem złudzenia, że to nie on, ale ostatnie wypowiedzi, ich styl i ta charakterystyczna budowa z tym jego "ja tam bym" wyjaśniły wszystko. Powrót mnie jednak nie dziwi, bo na GoL-u go chyba też zbanowali, więc gdzie miał się podziać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku mi powiedzieli, że gra będzie w poniedziałek lub we wtorek, dzwoniłem do Media Markt, nie maja w magazynie, więc będa wysyłać jutro na poniedziałek lub na wtorek ... Czyli znowu cyfra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lis22 napisał:

W Empiku mi powiedzieli, że gra będzie w poniedziałek lub we wtorek, dzwoniłem do Media Markt, nie maja w magazynie, więc będa wysyłać jutro na poniedziałek lub na wtorek ... Czyli znowu cyfra ;)

Na Allegro jest mnóstwo dostępnych ofert, dodatkowo można zawsze kupić stacjonarnie. Nawet zakładając, że się nie da załatwić na jutro, IMO lepiej już poczekać do poniedziałku niż płacić za cyfrową wersję gry o raczej niewielkiej regrywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vulc napisał:

Na Allegro jest mnóstwo dostępnych ofert, dodatkowo można zawsze kupić stacjonarnie. Nawet zakładając, że się nie da załatwić na jutro, IMO lepiej już poczekać do poniedziałku niż płacić za cyfrową wersję gry o raczej niewielkiej regrywalności.

Po pierwsze, nie sprzedaję gier, po drugie, biorę wersję specjalna, nie podstawowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, płacenie ekstra za jakieś pierdołowate dodatki to dla mnie jeszcze większy absurd. :E No, ale Twoja kasa, Twoja decyzja.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatkach jest mini artbook, który mnie bardzo interesuje, a w wydaniu fizycznym jest jeszcze steelbook.

Empik mi już wysłał ale on chce 350 zł za Edycję Specjalna

MediaMarkt chce 300 zł ale ma wysłać dopiero jutro

Cyfrowa Edycja Specjalna kosztuje 330 zł

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaiłem pierwsze 15 min i zdecydowanie gra mi odpowiada - fabuła wygląda na ciekawą, dynamiczna walka z fajnymi animacjami ciachania mieczem, muzyka, grafika, widoczki, klimat... oby PS5 pojawiło się zgodnie z zapowiedziami bo jestem mocno zainteresowany tym tytułem. Wygląda solidnie i na coś ciekawego przy czym można się doborze bawić. Dajcie znać jak jest później i czy tytuł pozytywnie się rozkręca i nie ma nudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia juz w drodze, oby Amazon dotarl w miare wczesnie a nie pod wieczor. Niby pracuje z domu do 16 ale jakby przyszla rano to bede "pracowal" z padem w reku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardziej podjarany niż przed TLOU2, te gejmpleje wyglądają bajecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej kaszany jak Horizon to na pewno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1800p na prosiaku. Całkiem ładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, hennepin napisał:

Jestem bardziej podjarany niż przed TLOU2, te gejmpleje wyglądają bajecznie.

Przyznam że i mnie bardziej zaciekawił Ghost niż TLOU2. Spodziewałam się kolejnego "Assassina" a wygląda to bardziej na coś w stylu Wiedźmina 3 lub RDR2 gdzie istnieje ciekawa fabuła i system walki w którym czuć flow. Moja przygoda z PS5 zacznie się chyba od tego tytułu. TLOU2 może nie udźwignąć moich wygórowanych oczekiwań a tutaj może być pozytywne zaskoczenie. Jestem ciekaw waszych opinii i jak się ta gra dalej rozwinie bo po pierwszych 15 min które mogą być mylące wygląda to bardzo dobrze. Wreszcie nowe IP od SONY w które autentycznie mam ochotę zagrać a nie jakiś nudne jak flaki z olejem noszenie lodówki na plecach. Czekam na więcej szczegółów. Są jakieś decyzje i wybory fabularne?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i gramy :D

mIREEOw.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, hennepin napisał:

Takiej kaszany jak Horizon to na pewno nie będzie.

Kaszany? Jedna z najlepszych gier na PS4 w ogóle,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że Horizon to dobra gra. Nie jedna z najlepszych, bo  na pewno przereklamowana i ma trochę braków/niedopracowań.

16 minut temu, ditmd napisał:

Jeszcze trochę i gramy :D

mIREEOw.png

Ale ten czas leci :E To już tylko 6h. Może jednak wezmę tą Suszimę i zobaczę z czym to się je :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra jest niedopracowana, w HZD najbardziej wkurza walka wręcz z ludźmi, jest zrobiona po prostu koszmarnie, tak jakby twórcy skupili się tylko na łuku a resztę po prostu olali. Oby to naprawili w kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukadd napisał:

Ale ten czas leci :E To już tylko 6h. Może jednak wezmę tą Suszimę i zobaczę z czym to się je :hmm:

Nie ma się nad czym zastanawiać dla takich gier kupuje się konsole. Klimat wylewa się z ekranu już pierwsza scena na otwarciu robi wrażenie. Od razu przypominają mi się sceny z filmowych klasyków np.

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Ja dalej mam pewne obawy co do tej gry, ale graficznie na pewno będzie w większości co podziwiać, fabuła jest też spoko z tego co piszą, tylko trochę obawiam się tego pustego otwartego świata, aby po ograniu nie skończyło się jak z Horizonem.

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Na urlop podobno jedziesz i i tak byś nie grał.

Nie podobno, tylko jadę. W twoim tempie bym przefruną tą grę do urlopu i jeszcze zostało by mi czasu na pogranie w coś innego :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

@azgan

Ja dalej mam pewne obawy co do tej gry, ale graficznie na pewno będzie w większości co podziwiać, fabuła jest też spoko z tego co piszą, tylko trochę obawiam się tego pustego otwartego świata, aby po ograniu nie skończyło się jak z Horizonem.

Też się tego obawiam bo widziałem tylko urywek więc trzeba poczekać co napiszą inni bo sam początek może wprowadzać w błąd ale jeśli fabuła jest dobrze poprowadzona to z materiału od DF można wywnioskować że kreacja wyspy jest bardzo dobrze zrobiona. Graficznie trudno się do czegoś przyczepić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lis22 napisał:

Każda gra jest niedopracowana, w HZD najbardziej wkurza walka wręcz z ludźmi, jest zrobiona po prostu koszmarnie, tak jakby twórcy skupili się tylko na łuku a resztę po prostu olali. Oby to naprawili w kontynuacji.

Tutaj walka wygląda okazale wiele nie widziałem, ale ta scena na plaży cieszy oczy. Ciachanie mieczem i styl walki to jest to co chciałbym zobaczyć w grach UBI, podoba mi się wyprowadzanie ciosów i to jak przeciwnicy padają na ziemię.  

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, lukadd napisał:

Ale ten czas leci :E To już tylko 6h. Może jednak wezmę tą Suszimę i zobaczę z czym to się je :hmm:

Heheheh, czuć presję, co? :E Ty tak naprawdę już się zdecydowałeś, tylko musisz do tego dojrzeć. :E Dlatego ja się z reguły nie pitolę, tylko po prostu kupuję. "Remember, no preorders" na konsolach nie jest obarczone takim ryzykiem, jeśli kupujesz kopię fizyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyć w AC taki sposób przemieszczania się i poruszania, jak w GoT, oraz customizację broni i zbroi i pożadne nagrody za misje główne i poboczne, jak tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...