Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kupić, zwykle przeczucie mnie nie myli czy mi się gra spodoba. Tak było z doom eternal, days gone które były chwalone a mi nie podeszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłoby dziwne gdyby gra, która ukaże się za zapewne najwcześniej 2 lata była dostępna też na PS4, zwłaszcza że GoT raczje wycisnął wszystko co się dało z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

62h za mną, pierwsza platyna w życiu wbita. Nie spodziewałem się, że po tylu spędzonych godzinach z tą grą, będę miał nadal taką frajdę z eksploracji, wyzwalania obozów, przecinania bambusów i systemu walki, który jest absolutnie majstersztykiem. W połączeniu z zabójczym poziomem trudności powoduje, że gameplay jest idealnie zbalansowany - jesteśmy w hooj mocni w laniu kataną, jednak możemy bardzo łatwo zginąć od serii 2-3 ciosów.

 

Do tego wszystkiego dochodzi piękna warstwa artystyczna - i tutaj żeby była jasność, bywają momenty, że gra wygląda jak na końcówce PS3, ale w ogólnym rozrachunku Sucker Puch wykreowało piękny świat, które idealnie komponuje się z ładnym HDRkiem na 55'.

 

Fabuła jest fajna i spójna z wykreowanym światem. Bywają mocne momenty, które potęguje idealnie wkomponowana ścieżka dźwiękowa.

Zakończenie satysfakcjonujące i fajnie, że zostawili dwie możliwości (sprawdziłem obie i druga wydaje się bardziej emocjonująca).

 

Dla mnie GOTY zaraz obok TLOU2.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi platyna zajęła 61h

po zakończeniu odpaliłem AC Valhalla i .... nie chce mi się (drętwa walka, byla jaka historia, dla mnie gorszy klimat  - wolę Japonię niż wikingów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka nas powrót do Japonii 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze podstawki nie skończyłem, a tu dlc z nową wyspą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale jak to bedzie. Odtwarzajac na ps5 tsushime z plytki do ps4 bede mial ta sama jakosc /plynnosc jak z plytki do ps5, czy nie. Bo jak za ulepszenie plynnosci i grafiki na ps5 u posiadaczy podstawki na ps4 kaza sobie zaplacic 30 dolarow "bo jakis" lipny dodatek, to chyba za drogo co nie?

Ja akurat mam w rodzinie podstawowa tsushime, a dodatku nie potrzebuje. I jakos nie widzi mi sie placic 30 dolarow za lepsze wrazenia z gry....

Edytowane przez karij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Czyli dodatek nie będzie samodzielny?

Ohhh jak mi przykro.. nie masz płyty - będziesz musiał kupić :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f07e6ac3-65b1-402b-a6cb-01e3e14880d9

Sony nie oferuje żadnej formy bezpłatnej aktualizacji. Gracze będą musieli zapłacić za ulepszenie gry z PlayStation 4 na PlayStation 5 – nawet jeśli w zeszłym roku kupili edycję kolekcjonerską.

Gracze mają trzy opcje płatnej aktualizacji:

  • Jeśli posiadasz Ghost of Tsushima na PlayStation 4, to aktualizacja do Director's Cut została wyceniona na 19,99 dolarów.
  • Jeśli posiadasz Ghost of Tsushima Director's Cut na PlayStation 4, to możesz ją zaktualizować do wersji z PlayStation 5 za 9,99 dolarów.
  • Jeśli posiadasz Ghost of Tsushima na PlayStation 4, to możesz dokonać aktualizacji do wersji Ghost of Tsushima Director's Cut z PlayStation 5 za 29,99 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, azgan napisał:

f07e6ac3-65b1-402b-a6cb-01e3e14880d9

Sony nie oferuje żadnej formy bezpłatnej aktualizacji. Gracze będą musieli zapłacić za ulepszenie gry z PlayStation 4 na PlayStation 5 – nawet jeśli w zeszłym roku kupili edycję kolekcjonerską.

Gracze mają trzy opcje płatnej aktualizacji:

  • Jeśli posiadasz Ghost of Tsushima na PlayStation 4, to aktualizacja do Director's Cut została wyceniona na 19,99 dolarów.
  • Jeśli posiadasz Ghost of Tsushima Director's Cut na PlayStation 4, to możesz ją zaktualizować do wersji z PlayStation 5 za 9,99 dolarów.
  • Jeśli posiadasz Ghost of Tsushima na PlayStation 4, to możesz dokonać aktualizacji do wersji Ghost of Tsushima Director's Cut z PlayStation 5 za 29,99 dolarów.

buahhahaha $ony for the payers.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w moim przypadku 29$, jakoś to przeżyje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd zrozumiałe skoro ta wersja zawiera fabularny dodatek. 

Dlaczego ktoś kto ma wersję na ps4 miałby go dostać za free? ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi tylko fakt że mając Ghost of Tsushima Director's Cut trzeba bulić 10 dolców za upgrade do piątki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update do wersji PS5 za 9.99 faktycznie trochę dziwny. Z drugiej strony płaci się jak rozumiem za szybsze ładowanie, japoński lip sync i wykorzystanie dualsense?

Reszta aktualizacji imo zrozumiała, wydali DLC to chcą na nim zarobić. Gorzej byłoby, gdyby nie dało się zrobić upgrade i było zmuszonym kupować drugi raz całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Camil666 napisał:

Update do wersji PS5 za 9.99 faktycznie trochę dziwny. Z drugiej strony płaci się jak rozumiem za szybsze ładowanie, japoński lip sync i wykorzystanie dualsense?

 

To powinno być za darmo jako Patch dla posiadaczy PS5 płatny powinien być tylko dodatek fabularny. 

Microsoft wydał ostatnio DOOM ETERNAL z RT oraz innymi trybami/bajerami nie wołając za to ani złotówki, płatne są tylko DLC fabularne i tutaj też powinno tak być. W Remake Final Fantasy 7 też płatne były tylko fabularne DLC a sam Update dla PS5 darmowy to samo Metro Exodus.

Tutaj nie ma czego bronić 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ditmd napisał:

Czyli w moim przypadku 29$, jakoś to przeżyje.

Nie chodzi o 29$ tylko o to że za lepsza grafikę musisz te ~~ 40 PLN wybulić co jest wyższym poziomem abstrakcji u $ony

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, martingg napisał:

buahhahaha $ony for the payers.

 

47 minut temu, ODIN85 napisał:

Niech spadają na szczaw w takim razie?

Teraz będziemy za Update do gier płacić bo SONY sobie tak wymyśliło ?? Gry po 350 zł jak nie więcej i jeszcze płatne Patche ?? Kogoś tam zdrowo poebało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Tutaj nie ma czego bronić 

Ja tego nie bronię, też myślę, że taki update powinien być za darmo. Taka liczba zmian nie usprawiedliwia wołania za to pieniędzy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Wolę  poczekać 4 dni i Kenę kupić na 5h niż wspierać takie praktyki.

Dokładnie 

Teraz, Camil666 napisał:

Ja tego nie bronię, też myślę, że taki update powinien być za darmo. Taka liczba zmian nie usprawiedliwia wołania za to pieniędzy.

Całe szczęście są jeszcze ludzie rozsądni a już się bałem że jest przyzwolenie na takie praktyki 

31 minut temu, dawidoxx napisał:

Poniekąd zrozumiałe skoro ta wersja zawiera fabularny dodatek. 

Dlaczego ktoś kto ma wersję na ps4 miałby go dostać za free? ?

Zdumiony jestem że nie widzisz problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nie wystarczy już ze ktoś kupił ich poprzednią i aktualną konsole... ze regularnie kupuje gry... trzeba bulić za upgrade aby korzystać z ficzerów... zenua :E 
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprzedaje sprzęt poniżej kosztów produkcji/dystrybucji to się kosi na grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

3 minuty temu, azgan napisał:

 

Zdumiony jestem że nie widzisz problemu ?

Nie widzę problemu? dopisałem sekunde pozniej post - tylko mi nie połączyło.. 

31 minut temu, dawidoxx napisał:

Dziwi tylko fakt że mając Ghost of Tsushima Director's Cut trzeba bulić 10 dolców za upgrade do piątki 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wrobel_krk napisał:

Jak się sprzedaje sprzęt poniżej kosztów produkcji/dystrybucji to się kosi na grach

Ale oni już koszą więcej na samych grach i masz ich tytuły za 350zł + ale jak się okazuje też mało i teraz co płatne Patche będą ?? Kruca fuks co jeszcze wymyślą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, wrobel_krk napisał:

Jak się sprzedaje sprzęt poniżej kosztów produkcji/dystrybucji to się kosi na grach

może i poniżej kosztów, ale widziałeś gołą konsole do kupienia przez ostatnie pół roku? Dobrze, że Sony opon nie produkuje bo byś musiał brać z zimówkami ich konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...