Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem tak i zawsze ścina mi tylko 1, może za wcześnie wciskam.

 

Też już prawie bez prowokacji, chyba, że mam mało "kółek" życia to wtedy sobie uzupełnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I

4 godziny temu, Jaycob napisał:

Próbowałem tak i zawsze ścina mi tylko 1, może za wcześnie wciskam.

 

Też już prawie bez prowokacji, chyba, że mam mało "kółek" życia to wtedy sobie uzupełnię.

Im wcześniej tym lepiej. Pewnie w złej kolejności to robisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi się 2 razy udało.:D ie jest tot takie łatwe. :D  Zmieniłem też poziom na trudny i teraz jest o wiele ciekawiej. Na normalnym już trochę się nudziłem walką. ;)

Przy zdania na atak na ten zamek przejdę do drugiej wyspy? Będę mógł wracać do innych aktywności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Już mi się 2 razy udało.:D ie jest tot takie łatwe. :D  Zmieniłem też poziom na trudny i teraz jest o wiele ciekawiej. Na normalnym już trochę się nudziłem walką. ;)

Przy zdania na atak na ten zamek przejdę do drugiej wyspy? Będę mógł wracać do innych aktywności?

Tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi trochę odlatujących kończyn, aż się prosi na dodanie takich efektów, bo jucha się leję często i gęsto. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Jaycob napisał:

Brakuje mi trochę odlatujących kończyn, aż się prosi na dodanie takich efektów, bo jucha się leję często i gęsto. :D

Właśnie sobie wł. i pykam żeby się odstresować, fakt do pełni szczęścia zabrakło chyba tylko dekapitacji ale sama w sobie walka jest bardzo widowiskowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde naszło mnie teraz na DLC strasznie, na YT wleciał mi kontent z dodatku w sugerowanych więc obejrzałem lol. Chyba poniosło mnie trochę ze sprzedażą Plejki bo na PC-ta pewnie tytuł wyjdzie nie wcześniej niż za rok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Kurde naszło mnie teraz na DLC strasznie, na YT wleciał mi kontent z dodatku w sugerowanych więc obejrzałem lol. Chyba poniosło mnie trochę ze sprzedażą Plejki bo na PC-ta pewnie tytuł wyjdzie nie wcześniej niż za rok :/

Rok to i tak byłoby dobrze. Póki co Ghost of Tsushima jest jednym z lepiej sprzedających się tytułów na PlayStation https://www.gram.pl/news/ghost-of-tsushima-ze-swietna-sprzedaza-na-ps4-i-ps5-sony-chwali-sie-wynikami i Sony nie ma ciśnienia wypychać tego tytułu na PC tym bardziej że nawet z Remasterm Uncharted: Legacy of Thieves Collection zapowiedzianym na kompa już w maju 2021 https://www.purepc.pl/uncharted-4-kres-zlodzieja-trafi-na-pc-sony-oficjalnie-potwierdza-ze-gra-naughty-dog-bedzie-kolejna-premiera-po-days-gone nie spieszą się 

PS>

„Idę po Ghost of Tsushima”. Andrew Koji chce zagrać Jina Sakaia w filmowej adaptacji gry https://planetagracza.pl/film-ghost-of-tsushima-andrew-koji-jin-sakai/

Czekam na film ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupiłem PS5 drugi raz poprostu. Będzie akurat na Ragnarok'a :) A w tym czasie ogram sobie GOT jeszcze raz, tym razem Director's Cut. Film obejrzę z przyjemnością, zresztą ja wszystko z samurajami łykam jak pelikan haha.

Ile mogę wołać za kod do Horizon Forbidden West, zwykły klucz? 

Edytowane przez Fenrir_14
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Fenrir_14 napisał:

Film obejrzę z przyjemnością, zresztą ja wszystko z samurajami łykam jak pelikan haha.

Jaki film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dawidoxx napisał:

Jak udało Ci się kupić taki zestaw

https://www.komplett.no/product/1215340/gaming/playstation/playstation-5-og-horizon-forbidden-west

To od razu mówie ze gra nie jest po polsku ;-) 

Kupiłem przedwczoraj w PL, zestaw z dwoma padami i tym kluczem. W niedzielę ziomek mi przywiezie :)

Naszło mnie na GOT znowu a do tego chwila moment i nowy stary Kratos wjeżdza, więc stwierdziłem że jak to w życiu bywa - lepiej być gotowym ?

Edytowane przez Fenrir_14
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Fenrir_14 napisał:

 

Naszło mnie na GOT znowu a do tego chwila moment i nowy stary Kratos wjeżdza, więc stwierdziłem że jak to w życiu bywa - lepiej być gotowym ?

Myślałem że udało Ci się w Norwegii :D no ale dobrze że jesteś już przygotowany na listopad :D 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaycob napisał:

Jaki film?

Taki z aktorami ?

W dniu 13.04.2022 o 11:27, Gakuto napisał:

Nie wiedziałem, że będzie film! Wybór głównego scenarzysty wróży pozytywnie dla projektu. ?

https://www.ign.com/articles/ghost-of-tsushima-movie-screenwriter

 

18 godzin temu, Fenrir_14 napisał:

Kupiłem przedwczoraj w PL, zestaw z dwoma padami i tym kluczem. W niedzielę ziomek mi przywiezie :)

Naszło mnie na GOT znowu a do tego chwila moment i nowy stary Kratos wjeżdza, więc stwierdziłem że jak to w życiu bywa - lepiej być gotowym ?

Podobno Ghost of Tsushima 2 też już się robi :glodny:

Ghost of Tsushima 2 to już praktycznie pewniak. Sucker Punch pracuje nad grą, która brzmi znajomo https://planetagracza.pl/ghost-of-tsushima-2-oferty-pracy-sucker-punch/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam mocno kciuki :) Jak już wcześniej pisałem dla mnie klimatów Japonii nigdy za wiele. A fajnych gier możnaby zrobić sporo, np. wykorzystać temat z filmu Kurosawy Ukryta Forteca i zrobić coś ala A Plague Tale tyle że w realiach Sengoku. I lecisz sobie takim generałem Makabe z systemem walki GOT i u boku Yuki z łukiem sterowana ala Atreus z GOW. Grałbym w coś takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2022 o 07:53, azgan napisał:

 

 

Podobno Ghost of Tsushima 2 też już się robi :glodny:

Ghost of Tsushima 2 to już praktycznie pewniak. Sucker Punch pracuje nad grą, która brzmi znajomo https://planetagracza.pl/ghost-of-tsushima-2-oferty-pracy-sucker-punch/

Świetna wiadomość!  Mam nadzieję, że dostaną większy budżet na dodatkowe cutscenki, a nie zamiast tego czarny ekran. :E  I więcej gore bym chciał!  Może też nie koniecznie w samej Cuszimie? (tylko by musieli zmienić tytuł :E) Jakieś inne rejony.  Niech zwiększą także poziom trudności, bo trudny po jakimś czasie wcale nie jest trudny, a ten ostatni jeszcze łatwiejszy od trudnego. :E

 

Jeszcze gram w pierwszą część i po "już" kilkudziesięciu godzinach wdrożyło mi się zmęczenie tym otwartym światem. Wszystkiego jest dużo, a same aktywności nie różnią się od siebie zbytnio. Chyba już polecę z samą fabułą. Niemniej jednak jest to świetnie zrobiona gra, artystycznie piękna, z dobrym va i walką. Uwielbiam ten prawie zerowy hud i wykorzystanie wiatru jako przewodnika.  Sucker Punch w pierwszym podejściu zrobiło lepszego "AC" w otwartym świecie niż Ubi. :)

Edytowane przez Jaycob
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od 3 akt lecę już tylko historie. Zabije się na tyle łatwo, ze odpuszczam robienie kilometrów po talizmany, jak coś wpadnie to wpadnie. Dwa stroje ulepszyłem, luk używam rzadko, mało się skradam, wole pojedynki bezpośrednie szybko poskładać przeciwników. Na ulepszenia jakichś kolorków czy wbijania dodatkowych 3h dla 10% jakiegoś efektu kestem już za stary :D Niestety fifa na horyzoncie i uzależnienie powraca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Aruuus napisał:

Ja tez od 3 akt lecę już tylko historie. Zabije się na tyle łatwo, ze odpuszczam robienie kilometrów po talizmany, jak coś wpadnie to wpadnie. Dwa stroje ulepszyłem, luk używam rzadko, mało się skradam, wole pojedynki bezpośrednie szybko poskładać przeciwników. Na ulepszenia jakichś kolorków czy wbijania dodatkowych 3h dla 10% jakiegoś efektu kestem już za stary :D Niestety fifa na horyzoncie i uzależnienie powraca :D

Ja też tak właśnie miałem, poza tym, że gra mi się bardzo podobała, ograłem też dodatek, to od 3 aktu już leciałem w sumie praktycznie tylko główną fabułę + jakieś ważniejsze zadania poboczne, ale wszelkie znajdźki, talizmany, liski już pomijałem, chyba, że coś wpadło po drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2022 o 15:04, Fenrir_14 napisał:

Ok, kupiłem PS5 drugi raz poprostu. Będzie akurat na Ragnarok'a :) A w tym czasie ogram sobie GOT jeszcze raz, tym razem Director's Cut. Film obejrzę z przyjemnością, zresztą ja wszystko z samurajami łykam jak pelikan haha.

Ile mogę wołać za kod do Horizon Forbidden West, zwykły klucz? 

Film Ghost of Tsushima będzie nagrany po japońsku i z pełną japońską obsadą. Reżyser ma poparcie Sony na taką realizację projektu https://www.eurogamer.pl/film-ghost-of-tsushima-bedzie-nagrany-po-japonsku-i-z-pelna-japonska-obsada

Edytowane przez azgan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest jedyna słuszna i logiczna decyzja. Szanuję i czekam z niecierpliwością. Oby tylko poszli za ciosem i nie dali sie ograniczyć jakimś bzdurnym nowomodnym trendom. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2022 o 07:44, Fenrir_14 napisał:

No i to jest jedyna słuszna i logiczna decyzja. Szanuję i czekam z niecierpliwością. Oby tylko poszli za ciosem i nie dali sie ograniczyć jakimś bzdurnym nowomodnym trendom. 

Chyba czytają to forum bo:
Ghost Of Tsushima director wants entire movie's cast and language to be Japanese

:E

 

Czyli nie będzie czarnych w obsadzie?  That's Racist!  :E

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2022 o 07:44, Fenrir_14 napisał:

No i to jest jedyna słuszna i logiczna decyzja. Szanuję i czekam z niecierpliwością. Oby tylko poszli za ciosem i nie dali sie ograniczyć jakimś bzdurnym nowomodnym trendom. 

Kierunek artystyczny i sam pomysł na film wydaje się słuszny. Czekam teraz na jakiś pierwszy Taser.

W dniu 13.08.2022 o 10:17, Jaycob napisał:

Świetna wiadomość!  Mam nadzieję, że dostaną większy budżet na dodatkowe cutscenki, a nie zamiast tego czarny ekran. :E  I więcej gore bym chciał!  Może też nie koniecznie w samej Cuszimie? (tylko by musieli zmienić tytuł :E) Jakieś inne rejony.  Niech zwiększą także poziom trudności, bo trudny po jakimś czasie wcale nie jest trudny, a ten ostatni jeszcze łatwiejszy od trudnego. :E

 

Jeszcze gram w pierwszą część i po "już" kilkudziesięciu godzinach wdrożyło mi się zmęczenie tym otwartym światem. Wszystkiego jest dużo, a same aktywności nie różnią się od siebie zbytnio. Chyba już polecę z samą fabułą. Niemniej jednak jest to świetnie zrobiona gra, artystycznie piękna, z dobrym va i walką. Uwielbiam ten prawie zerowy hud i wykorzystanie wiatru jako przewodnika.  Sucker Punch w pierwszym podejściu zrobiło lepszego "AC" w otwartym świecie niż Ubi. :)

Również mam taką nadzieję bo jest spory potencjał żeby 2 była lepsza. Jest sporo miejsca na poprawki, udoskonalenia i ogólne szlify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z parowaniem tych z włócznia. Jak się pojawia ta "niebieskawa" poświata to wciskam L1, ale nie paruję. Odblokowałem wszystkie perki i w jednym jest napisane, że przeciwników z włócznią będę mógł parować automatycznie, ale tak się nie dzieję. Zawsze mnie podcinają... Muszę zmienić postawę?

2 godziny temu, azgan napisał:

Również mam taką nadzieję bo jest spory potencjał żeby 2 była lepsza. Jest sporo miejsca na poprawki, udoskonalenia i ogólne szlify.

Jeszcze mi się przypomniało. Chciałbym mieć możliwość pominięciom cutscenek!!!! Zaczyna mnie to już irytować. Rozumiem fabularne/questowe przerywniki filmowe, ale pojedynki? Uwolnienie jakiegoś losowego npca, który przeważnie zawsze mówi to samo? Denerwuję mnie to. Na początku jest ok, ale jak się to robi kilkadziesiąt razy to jest to  wkurzające.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem ta grę na 75%, cała wyspę wyzwoliłem, wszystkie perki odblokowałem i 90% questów zrobiłem,  resztę jak szukanie kapliczek, bambusów, haiku już mi się nie chciało robić. Dla mnie solidne 8/10, jeden z lepszych otwartych światów w jaki grałem, a DLC jest świetne! Bardzo dobrze uzupełnia się z podstawką i historią głównego bohatera. 

Większość wad i zalet wypisałem wcześniej.

Jeszcze drobny plusik o którym nie wspomniałem to podoba mi się wykorzystanie wibracji DualSense, szczególnie jak galopujemy po różnym terenie np. z drewnianego mostu na drogę/schody... Świetnie to było czuć. ;)

Jaką opcję wybraliście na koniec?

ja zabiłem wuja

I czym się różnią między sobą?

 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...