Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Jaycob napisał:

 

Jaką opcję wybraliście na koniec?

 

  Pokaż ukrytą zawartość

ja zabiłem wuja

 

I czym się różnią między sobą?

 

 

Ja tak samo ale jak kiedyś nabiorę ochotę żeby sobie odświeżyć całość to wybiorę inne "zakończenie".

Co do Twojej mini-recezji oraz luźnych przemyśleń to zgadzam się w 100% (mam podobne). 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Jaką opcję wybraliście na koniec?

  Pokaż ukrytą zawartość

ja zabiłem wuja

 

Ja zrobiłem odwrotnie, uznałem, że to będzie dla niego bardziej upokarzające :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie ta postać irytowała. Aczkolwiek trochę się na tej ostatnich scenach wzruszyłem. Świetnie zrobione!

Nie jestem fanem samurajów, lubię oglądać i grać, ale o kodeksach nigdy nie czytałem. Ciekawe czy historycznie też tak było - w sensie taki kodeks, bo gra ma fikcyjną opowieść. 

Obejrzałem drugie zakończenie na Youtube i jakoś dużo się nie różni. Inne miejsce i nieco inne linie dialogowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje sam dodatek z wyspa Iki, tylko same główne misje ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Aruuus napisał:

Ile zajmuje sam dodatek z wyspa Iki, tylko same główne misje ?

Mi zajęło między 6 a 7 godzin z tego co pamiętam. Robiłem też jakieś dodatkowe tam, ale nie wszystkie. Na wyspie Iki spędziłem 10 godzin łącznie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2022 o 19:43, Jaycob napisał:

Pokonałem ta grę na 75%, cała wyspę wyzwoliłem, wszystkie perki odblokowałem i 90% questów zrobiłem,  resztę jak szukanie kapliczek, bambusów, haiku już mi się nie chciało robić. Dla mnie solidne 8/10, jeden z lepszych otwartych światów w jaki grałem, a DLC jest świetne! Bardzo dobrze uzupełnia się z podstawką i historią głównego bohatera. 

Większość wad i zalet wypisałem wcześniej.

Jeszcze drobny plusik o którym nie wspomniałem to podoba mi się wykorzystanie wibracji DualSense, szczególnie jak galopujemy po różnym terenie np. z drewnianego mostu na drogę/schody... Świetnie to było czuć. ;)

 

849dd6ee0fbddc2f4892681b29a5f4db.webp

  • Sprzedaż Ghost of Tsushima przekroczyła 9,73 mln egzemplarzy. Na tę liczbę składają się łącznie wyniki gry na PlayStation 4 oraz wersji reżyserskiej na PS4 i PS5.
  • W styczniu tego roku rezultat wynosił 8 mln egzemplarzy kupionych przez graczy, więc gra nadal rozchodzi się w dobrym tempie.
  • Gracze wykonali 78 mln cyfrowych fotografii i 75,18 mln razy pogłaskali lisy.
  • Posiadacze gry rozegrali 91,4 mln misji w trybie Legends.
  • Gracze stoczyli 540,8 mln pojedynków i wykonali 998,5 mln prowokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się z tą fotografią. Widoczki są cudowne w tej grze, całość jeszcze dopełniają te efekty cząsteczkowe jak latające liście, deszcz, śnieg, wiatr, piękne zachody słońca itd. Sam zrobiłem z kilkadziesiąt zdjęć. ;)

Godzinę temu, azgan napisał:

Posiadacze gry rozegrali 91,4 mln misji w trybie Legends.

W to zagrałem z 10 min i stwierdziłem, że nie dla mnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz drugi raz i muszę powiedzieć że ten tytuł jest po prostu kapitalny. Wszystko mi tu siadło, klimat, świat, opowieść. Widoczki i sceneria znakomite. No i ten system walki z parowaniem i kontrami jest po prostu mistrzowski, sam miód :) Mam nadzieję że pracują nad GOT2 i trzymam mocno kciuki. Jak cześć pierwsza trafi na PC to i tak kupię i przejdę jeszcze raz, mam nadzieję że tym razem z licznymi modami które dodadzą troszkę więcej smaczku gierce.

  • Like 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2022 o 12:22, Fenrir_14 napisał:

Gram teraz drugi raz i muszę powiedzieć że ten tytuł jest po prostu kapitalny. Wszystko mi tu siadło, klimat, świat, opowieść. Widoczki i sceneria znakomite. No i ten system walki z parowaniem i kontrami jest po prostu mistrzowski, sam miód :) Mam nadzieję że pracują nad GOT2 i trzymam mocno kciuki. Jak cześć pierwsza trafi na PC to i tak kupię i przejdę jeszcze raz, mam nadzieję że tym razem z licznymi modami które dodadzą troszkę więcej smaczku gierce.

U mnie Ghost of Tsushima też czeka w kolejce do ponownego ogrania ale na wersję PC nie czekam bo mam na PS5 Director's Cut więc nie widzę sensu ?

W dniu 30.08.2022 o 17:36, Jaycob napisał:

Nie dziwie się z tą fotografią. Widoczki są cudowne w tej grze, całość jeszcze dopełniają te efekty cząsteczkowe jak latające liście, deszcz, śnieg, wiatr, piękne zachody słońca itd. Sam zrobiłem z kilkadziesiąt zdjęć. ;)

 

Widoczki potrafią być kapitalne zresztą wystarczy zobaczyć na Twoje screeny w temacie z obrazkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...