Skocz do zawartości
transformator

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jeszcze w to ktokolwiek ? :D Zastanawiam się czy kupić na przecenie, ponoć ma być crossplay pomiędzy steam'em a epic.

A co w tym takiego szokującego? Przecież to będzie się jedynie różnić platformą uruchamiania niczym innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się wydaje, czy ta część jest lepsza od kultowej "Dwójki". Tam mam wygrane ponad 120h. Warto brać?

Trudno powiedzieć czy lepsza. Jest bardzo podobna i uważam, że fanom poprzednich części spodoba się i "trójka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na YT, strzelanie jest jeszcze bardziej soczyste i klimat rozwałki lepszy. Pozostaje kwestia, czy będzie sie chciało to przechodzić wielkokrotnie jak Borderlands 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos was jutro gra w bordelandsy3??? fajnie by w coopie coś popykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podobało się nowe DLC? IMO bardzo fajne, przeszedłem całe na raz :D Nie grałem od stycznia i zauważyłem mocno podniesione dropy legendarnych przedmiotów. W DLC znalazłem/kupiłem łącznie około 20 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się dobrze sprzedała podobno, ale twórcy dostaną i tak niskie premie, no tak cała kasa popłynie do Randego "uj mu w zad" Pichforda, ten koleś już dawno powinien w pierdlu siedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak granie w singla? Warto? Czy po przejściu solo można kontynuować granie w coopie? Trochę więcej czasu więc i ochota naszła mnie na granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak granie w singla? Warto? Czy po przejściu solo można kontynuować granie w coopie? Trochę więcej czasu więc i ochota naszła mnie na granie :)

Tak, drop rate jest sporo wyższy niż na początku, wszystkie postacie dostały buffy i wszystkimi można grać mayhem 4 solo. Obydwa DLC są fajne i warte grania. Też naprawili najgorsze bugi, crashe i poprawili wydajność. Gra się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, drop rate jest sporo wyższy niż na początku, wszystkie postacie dostały buffy i wszystkimi można grać mayhem 4 solo. Obydwa DLC są fajne i warte grania. Też naprawili najgorsze bugi, crashe i poprawili wydajność. Gra się przyjemnie.

Dobrze wiedzieć, na razie jeszcze głównego wątku nie skończyłem, ale gra się w to naprawdę fajnie. Ten pomysł z różnymi planetami bardzo udany, no i zrobili to lepiej niż ME Androbieda, w którym na wszystkich planetach były te same potwory :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moja pierwsza gra od bardzo wielu lat, która ma tak ogromne problemy z optymalizacją. Pomysleć, że to jest juz tyle czasu na rynku. Ciągły stuttering. Pomaga zjechanie z detalami oraz wzorowanie się na jakis poradnikach. Problem całkowicie nie znika. Instaluję jeszcze raz, ale na dysku SSD. Coś takiego nie powinno miec miejsca, bowiem z tego co pamiętam Borderlands 2 miał wzorową optymalizację i mogłem z przyjemnością wkręcać się w klimat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moja pierwsza gra od bardzo wielu lat, która ma tak ogromne problemy z optymalizacją. Pomysleć, że to jest juz tyle czasu na rynku. Ciągły stuttering. Pomaga zjechanie z detalami oraz wzorowanie się na jakis poradnikach. Problem całkowicie nie znika. Instaluję jeszcze raz, ale na dysku SSD. Coś takiego nie powinno miec miejsca, bowiem z tego co pamiętam Borderlands 2 miał wzorową optymalizację i mogłem z przyjemnością wkręcać się w klimat gry.

No cóż, teraz Panie, to nawet prostego odtwarzacza mp3 dla koncernu samochodowego nie potrafią napisać tak, żeby dobrze działał. Wszystkie gry już dawno instaluję na SSD. Ponoć w niektóre inaczej w ogóle nie da się pograć, sam miałem przykład z Falloutem 4, co prawda to była trochę moja wina, bo nawgrywałem w dÓpę modów, i od tego czasu, gry precz poszły na SSD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2020 o 13:21, pablo-8511 napisał:

To jest moja pierwsza gra od bardzo wielu lat, która ma tak ogromne problemy z optymalizacją. Pomysleć, że to jest juz tyle czasu na rynku. Ciągły stuttering. Pomaga zjechanie z detalami oraz wzorowanie się na jakis poradnikach. Problem całkowicie nie znika. Instaluję jeszcze raz, ale na dysku SSD. Coś takiego nie powinno miec miejsca, bowiem z tego co pamiętam Borderlands 2 miał wzorową optymalizację i mogłem z przyjemnością wkręcać się w klimat gry.

Wracam do tematu, ponieważ znowu grę przechodzę.

Na starym GTX 1060 6GB :E

Troszkę nabzykany jestem z racji sylwka, ale ten bosik jest absolutny !!

Bez obrazy, ale to raczej CPU lub RAM, bo u mnie nic nie haczy, oprócz tego, że mam słaba grafikę, a filmik nagrany na max ustawieniach w 2K.

https://www.youtube.com/watch?v=jJwkRLRvAIw

Jeszcze renderek jest na YT

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven To byla choroba wieku dzieciecego. Patche i sterowniki po czasie naprawily problem :) Szczesliwego Nowego Roku. Ja dopiero bede "nabzykany" haha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba gry ?

Nie ma gry, która ma tak ładne efekty specjalne.

Włącz DX12 i przynajmniej 1080p na baddas ustawieniach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, leven napisał:

Choroba gry ?

Nie ma gry, która ma tak ładne efekty specjalne.

Włącz DX12 i przynajmniej 1080p na baddas ustawieniach.

 

Chodzilo mi o czysta optymalizacje przy prenierze ;) Po jakims czasie juz wszystko hulalo i zero jakis wiekszych bledow. 

Wiem, ze gra ma fajne efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dalej lubi się wysypać z identycznym błędem.

Ale... wchodzisz w save i zamiast DX11 ustawiasz DX12.

Gra odpalona robi rendering shaderów.

Tak czy siak, dzięki za odpowiedź, bo myślałem, że ta gra już  umarła, a jest cudowna.

A to dopiero początek gry... paręnaście godzin.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz save, to proszę na tego klocka, tylko giwery do bani mam pozbierane.

https://drive.google.com/file/d/1BVmTGgTlkCqmLbeYPGJTZ9fnqRWjX95I/view?usp=sharing

Rozpakuj i do moje dokumenty "C" w borderland 3.

 

 

Jadę dalej... połówka już prawie umarła, popykam do 2022 :)

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzieki. A duzo grales w Bordelands 2? Imo lepszy klimat. Mam ponad 100h :) Szkoda tylko, bo kiedys wywalilem fajny pistolet przez przypadek, a cisnalem nim non stop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic przeciwko, zagrajmy cooperacje w borderlanda 2 :)

Trójkę chcę dokończyć, a dopiero jestem w 1/3 ledwo.

Trójkę dokończę później.

Pyknijmy borda 2 :)

 

 

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven Dzisiaj juz nie, ale bede mial na uwadze :)

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooperacja jest super.

Czekam na aprobatę  :)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo w 2 gralem glownie w co-pa. Z randomami, ale nie bylo najmniejszych problemow. Pelna wspolpraca :) Chociaz generalnie, czy juz nie lepiej by bylo w 3 grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...