Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Astral699

Jaki power bank 20000mAh do Huawei Mate 10 PRO?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy istnieje jakiś power bank 20000mAh do Huawei Mate 10 PRO wspierający szybkie ładowanie?

Czy power bank z Quick Charge 3.0 naładuje ten telefon podobnie szybko do tego, który wspiera inną technologię szybkiego ładowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałby nie naładować? Potrwa to dłużej, ale naladuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprecyzyjnie sformułowałem pytanie. Poprawione.

Chodziło oczywiście o to czy power bank z QC 3.0 naładuje mi telefon mniej więcej tak samo szybko jak ten wyposażony w SuperCharge?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Huawei pokazał na konferencji Powerbank obsługujący ładowanie do 40W, tylko jego cena jest masakryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Rozwój ładowarek, powerbankow prze do przodu a ogniwa zostają w tyle.

Czy takie hiper szybkie ładowarki nie uwalą baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli telefon nagrzewa sie podczas ladowania to zywotnosc baterii jest skracana, nie wiem jak z oddawaniem energii z takiego powerbanku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech się skraca. Ja osobiście i tak częściej wymieniam telefon niż bateria w nim "padnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w tym przypadku kolejność wyniany nie została odwrócona ;)

 

Ja bym się zdecydował na coś 2-3A. Nie za wolno, ale też bez większej szkody. Takie optimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje pojemny powerbank koniecznie z szybkim ładowaniem. Zalezy mi na predkosci gdyż telefon bede ładował w trakcie uzytkowania.

Wycieczki rowerowe, nawigacje z reguły 2-3 (endo, gmaps, strava) + wyswietlacz non stop włączony, a do tego czesto kiepski zasięg w lesie. To wszystko powoduje ze z 6-8SOT ta watość spada do 2-3h.

Przy zwykłym ładowaniu w trakcie jazdy na rowerze szybciej by uciekało bateri, niz powerbank by nadążał ją ładować :P

 

Musze dorwac kogos ze znajomych co maja powerbank na QC 3.0/USB 3.0 i zobaczyc jak to sie zgra z Mate 10 PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...