Forum PCLab.pl: Offtopic działu PlayStation - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (13 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Offtopic działu PlayStation O wszystkim i o niczym, o grach, generacjach, w co gramy itd. Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 28 Marzec 2019 - 18:07

To co w tym roku tylko jeden ex Aaa?

#22 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Marzec 2019 - 18:16

Nie oprócz Days Gone jest jeszcze podana data premiery dla Judgment.

Data premiery Final Fantasy 7 Remake czy Ghost of Tsushima jest nieznana, ale jakieś szanse są na 2019 rok :E

#23 Użytkownik jest niedostępny   zaodrze244 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Marzec 2019 - 18:18

Może siły dodatkowe do produkcji ghosta potrzebowali żeby od razu remastera na ps5 zrobić i 2x tą samą grę nam sprzedać :hmm:

#24 Użytkownik jest niedostępny   kanon7 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Marzec 2019 - 19:39

Zobacz postzaodrze244, o 28 Marzec 2019 - 18:18, napisał(a):

Może siły dodatkowe do produkcji ghosta potrzebowali żeby od razu remastera na ps5 zrobić i 2x tą samą grę nam sprzedać :hmm:

Na etapie ~ 1 roku przed premierą, to szybciej grę zrobić na PS5 niż na PS4 - mniej cięć graficznych dla zespołu. I nie trzeba robić żadnego remastera. A znając życie to Sucker Punch Productions od początku jako studio wewnętrzne Sony otrzymało instrukcje aby tworzyć 2 wersje. Jestem tego pewien.

Ten post był edytowany przez kanon7 dnia: 28 Marzec 2019 - 19:41

#25 Użytkownik jest niedostępny   Marcin4123 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 02:01

Ja mam po cichu nadzieję, że GoT to będzie taki Infamousowy open world w najgorszym przypadku, czyli nie do przesady. Jak dla mnie coś, co kiedyś było zaletą (omg, open world! :D) , teraz jest zabijaczem entuzjazmu (omg, open world...) i przez te dwa słowa hype na GoT i Days Gone jako tako u mnie nie istnieje.

#26 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 12:57

W niedzielę odbiorę to bydle do gier z PS1 i 2. Postanowiłem przejść Metal Gear Solid od początku do końca(bez survive), a może jakieś inne gry się nawiną. Jak kupię znowu PS3, to odpalę na nim Personę 5 :E .

Załączone pliki

• Załączony plik  jpg2.jpg (92.06K)
    Ilość pobrań: 23

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 29 Marzec 2019 - 12:58

#27 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 14:44

Mam takie 2 na strychu i od dwóch tygodni kusi mnie bardzo, żeby kupić nowe PS1, 2 i 3, nie tyle na nich grać, tylko trzymać na półce ;) Jakaś taka wewnętrzna potrzeba i fascynacja konsolami się we mnie obudziła :E

Tylko już się boję do ilu dojdzie ta aukcja PS1 https://allegro.pl/o...klep-7921095165

Nową PS3 znalazłem tylko w wersji Slim za 1000zł https://allegro.pl/o...-pud-7113828382

Za to PS2 w ogóle, muszę jeszcze na eBayu popatrzyć.

#28 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 15:10

No jak celujesz w nowe konsole... :E Można kupić przecież fajne sprzęty, w pudełkach i z papierami w rozsądnej cenie.

Ja mam gdzieś skitranego jakiegoś Samsunga Slim Fit 29 cali. Całkiem niezły sprzęt, jeden z ostatnich wypustów telewizorów CRT. Ładnych parę lat temu kupiłem go bodaj za 300 złotych :E Leży sobie pod folią i marnieje. Miałem go oddać za jakiś przysłowiowy czteropak, ale niech sobie leży i czeka na lepsze czasy. Jeść nie woła, kiedyś go może wykorzystam do retro konsol właśnie czy czegoś podobnego.

#29 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 15:18

Może faktycznie przesada, porozglądam się bardziej, ale mam obawy, że te używane będą ledwo zipać. Jeszcze się dogrzebałem, że pod kocem leży czarny Sony KV-25T1K w idealnym stanie, pasowałby do kolekcji bardziej niż te srebrne z prostym ekranem :)

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 29 Marzec 2019 - 15:20

#30 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 15:48

Ja tam przed chwilą kupiłem PS2 Slim po renowacji, czyściutka, nasmarowana, laser wymieniony i parę innych dupereli za 200 zł. PS1 kupię kiedyś z kaprysu, nie jest potrzebna, bo PS2 ma sprzętową emulację. PS3 planuję również kupić znowu, ale nie śpieszy mi się. Poszukam dobrej sztuki, a w międzyczasie pomęczę resztę.

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 29 Marzec 2019 - 15:48

#31 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 15:54

To chyba dam sobie spokój z nowymi sztukami, ale to nowe PS1 kusi bardzo. Znalazłem Ci za to zestaw gier do tej PS2 po renowacji ;)

https://www.olx.pl/o...html#44009f3e4f

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 29 Marzec 2019 - 15:55

#32 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:13

Chcesz nowej konsoli, która ma na karku grubo ponad 20 lat. No sorry, ale oczekujesz za dużo :E Przechodzisz fascynację konsolami trochę za późno :E No chyba, że jesteś skłonny za te oczekiwania zapłacić krocie, proszę bardzo. Tylko pamiętaj, abyś tego Pleja po ewentualnym kupnie czasami nie próbował rozpakować, tym bardziej uruchamiać, bo straci na wartości okrutnie i będzie kosztował tyle co każdy inny :E Kup sobie używaną konsolę w dobrym stanie i tyle. Będzie miała jakiś przebieg, wiadomo, ale jak ma się zepsuć, to się zepsuje. Laser czy inne pierdoły zawsze można wymienić.

#33 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:17

Wy naprawdę myślicie o zakupie starszych konsol? Dajecie radę grać na tylu platformach? Ja ledwo co daję radę grać na PC, PS4 + iPad. Baa jeszcze mam Xboxa ale na razie się go pozbyłem ..... Kumpel sobie gierczy bo ja już nie daje rady grać na tylu platformach :D

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 29 Marzec 2019 - 16:18

#34 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:30

Ja już nie mam w co grać do Days gone.

#35 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:36

Ja tam ciebie podziwiam Odin85.. Masz tyle czasu na pisanie postów na forum + tyle ogrywasz gier, że pozostaje tobie czekanie na Days Gone! :thumbup:

#36 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:39

Zobacz postKszyrztow, o 29 Marzec 2019 - 16:13, napisał(a):

Chcesz nowej konsoli, która ma na karku grubo ponad 20 lat. No sorry, ale oczekujesz za dużo :E Przechodzisz fascynację konsolami trochę za późno :E No chyba, że jesteś skłonny za te oczekiwania zapłacić krocie, proszę bardzo. Tylko pamiętaj, abyś tego Pleja po ewentualnym kupnie czasami nie próbował rozpakować, tym bardziej uruchamiać, bo straci na wartości okrutnie i będzie kosztował tyle co każdy inny :E Kup sobie używaną konsolę w dobrym stanie i tyle. Będzie miała jakiś przebieg, wiadomo, ale jak ma się zepsuć, to się zepsuje. Laser czy inne pierdoły zawsze można wymienić.

Chyba masz racje, przetrzepałem cały strych, bo moja ostatnią konsolą w życiu był właśnie PS1 (chyba stąd ta ponowna spóźniona fascynacja, PS4 mam dopiero chwilę) ale niestety nie ma, za to dwa fajne TV są :)
Jak już, to zrobię tak jak mówisz, żeby nie było szkoda zagrać na nich od czasu do czasu. Chyba jednak nie jest to aż taka fascynacja, żeby trzymać je w pudełku na półce za kilka tysięcy złotych ;)

Zobacz postAzazell, o 29 Marzec 2019 - 16:17, napisał(a):

Wy naprawdę myślicie o zakupie starszych konsol? Dajecie radę grać na tylu platformach? Ja ledwo co daję radę grać na PC, PS4 + iPad. Baa jeszcze mam Xboxa ale na razie się go pozbyłem ..... Kumpel sobie gierczy bo ja już nie daje rady grać na tylu platformach :D

1,2 to tak bardziej kolekcjonersko niż do grania.

#37 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:40

Plus 20 seriali na bieżąco i nadrabiam zaległe na netflixie.

Zobacz postAzazell, o 29 Marzec 2019 - 16:36, napisał(a):

Ja tam ciebie podziwiam Odin85.. Masz tyle czasu na pisanie postów na forum + tyle ogrywasz gier, że pozostaje tobie czekanie na Days Gone! :thumbup:

.

#38 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:50

Ja też nie mam w co grać :E, a głównie problemem jest znalezienie gry/gatunku co mi dzisiaj przypasuję. Ogólnie granie mi się już chyba trochę przejadło. Z gier AAA ostatnio tylko FC New Dawn w całości, może i głupawa gra, ale jednak to świetna łupanka dla relaksu

A tak to ostatnio ogrywam głównie stare hiciory, Gothic 2, Diablo, Stalkera troszku liznąłem, wczoraj Warcraft 2 z goga idzie pełną parą i dzisiaj w wieczór powtórka itd. Dodatkowo na konsoli odświeżam stare gry np. U4, czy na szybko dodatek do TLoU i robię kolejną przymiarkę do persony 5.

Ewentualnie indie mutant year zero, strategie jak northgard czy they are billions ostatnio pogrywałem.

A U4 które zacząłem grać zawiesiłem się :E Szkocja to standard dla mnie, to samo jak na premierę dochodząc do Szkocji muszę zrobić przynajmniej kilka dni przerwy :lol2: Nie wiem dla czego, ale w tej grze po prostu nie znoszę tego rozdziału i muszę się dobrze przymierzyć aby przez to przebrnąć.

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 29 Marzec 2019 - 16:56

#39 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 16:53

Teraz robię tylko misje dzienne w Division 2 i Anthem.
Wczoraj Dmc 5 skończyłem.

#40 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 17:23

Zobacz postlukadd, o 29 Marzec 2019 - 16:50, napisał(a):

Ja też nie mam w co grać :E, a głównie problemem jest znalezienie gry/gatunku co mi dzisiaj przypasuję.

Jak można nie mieć w co grać. :E Nowe tytuły nie sposób ogarnąć, a klasyków od groma. W ostatnim czasie dużo nie grałem, zrobiłem sobie za to zapasy po taniości. Obecnie Dvinity na tapecie, świetnie się bawię. Prędzej czy później wjedzie dwójka. Za 35 zł wyrwałem FF12, w cyfrze mam Prey'a z dodatkiem i masę produkcji z Plusa. Shadow Tactics do ukończenia + dłubię trochę w ME: Catalyst. Na PC tradycyjnie Supreme Commander + ostatnio Dawn of War II - miód. Heroesy 3/4 od czasu do czasu, trochę przygodówek (Syberia, Broken Sword). Sekiro z nowości. Nie sposób znaleźć na to czas.

• (13 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »