Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się za lutowanie na tym poziomie nie łapię, mogę co najwyżej jakąś duperele lutollą machnąć jak np miroswitch w "pilocie" do głośników co mi się spierdzielil.

 

Chodziło mi o sam fakt że można sobie poradzić z tymi problemami na kilka sposobów a kogoś ze stacją do lutowania zawsze w okolicy można znaleźć kto by to ogarnął.

 

Moja ps3 ss sie kurzy ostatnio, za granie na pc/tv się wziąłem, przeszedłem terminatora tego nowego oraz assassina syndicate. Chciałem pograć w jakiegoś assasyna a tego jeszcze nie przeszedłem więc świąteczny tydzień zleciał na tych grach.

 

Wracając do tematu sony to ps3 slim to jednak klasa sprzęcik. Ehhh gdyby nie brak miejsca w mieszkaniu to pewnie skusiłbym się na jakiś fajny egzemplarz od slawuro.

 

Ten ma fajną tą "norę" taką przytulną, ja bym w takim pokój dobrze się czuł

 

https://www.youtube.com/watch?v=wdTjsGmlJkk

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@musichunter, jak Twój cechc?

 

Czekam na zbędne środki, bo i tak ta sztuka będzie pewnie do podziwiania, a nie używania :E . Sztuka jest sprawna, tylko kosmetycznie muszę złożyć jedną z dwóch. Do grania mam Slima.

Jeśli PS5 dobrze ogarnie emulację to długo zejdzie mi zebranie chęci na zmiany pasty pod czapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dodano do obserwowanych" :E

 

I tak pewnie pójdzie za chore pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się za lutowanie na tym poziomie nie łapię, mogę co najwyżej jakąś duperele lutollą machnąć jak np miroswitch w "pilocie" do głośników co mi się spierdzielil.

 

Chodziło mi o sam fakt że można sobie poradzić z tymi problemami na kilka sposobów a kogoś ze stacją do lutowania zawsze w okolicy można znaleźć kto by to ogarnął.

 

Moja ps3 ss sie kurzy ostatnio, za granie na pc/tv się wziąłem, przeszedłem terminatora tego nowego oraz assassina syndicate. Chciałem pograć w jakiegoś assasyna a tego jeszcze nie przeszedłem więc świąteczny tydzień zleciał na tych grach.

 

Wracając do tematu sony to ps3 slim to jednak klasa sprzęcik. Ehhh gdyby nie brak miejsca w mieszkaniu to pewnie skusiłbym się na jakiś fajny egzemplarz od slawuro.

Wszystkie trójki są zajebiste i dlatego muszę je wszystkie mieć :E. Oczywiście nie za wszelką cenę, a tylko w okazji, bo kupić od tak to za prosto :E.

Teraz nie mam cechc to już nie mam na czym sprawdzać :P

Chyba odpalę swoją trójkę po raz pierwszy od czasu kiedy razem graliśmy, bo chodzi za mną żeby pograć, ale nie chcę bo na czwórce tyle zacząłem gier.

Czekam na zbędne środki, bo i tak ta sztuka będzie pewnie do podziwiania, a nie używania :E . Sztuka jest sprawna, tylko kosmetycznie muszę złożyć jedną z dwóch. Do grania mam Slima.

Jeśli PS5 dobrze ogarnie emulację to długo zejdzie mi zebranie chęci na zmiany pasty pod czapą.

Też właśnie taką bym chciał, byle była sprawna. A pasta pod czapą? No szacun jak się za to zabierasz :E

 

To może od razu ustalmy kto ją bierze żebyśmy się nie przelicytowywali?

 

PlayStation 3 60 GB 4xUSB CECHC04 SOFT 3.55 UNIKAT

To jest aż zabawne, że te konsole można dorwać po ~200 zł jak się uda i akurat się pojawią, bo wiadomo że ich niewiele, a od tego kotlesia schodzą w cenie x3-4. Musi być jakiś wałek, że tak masowo wypluwa te konsole i to w takim stanie. Soft pewnie też downgradeuje, choć nie wiem czy można bez otwierania konsoli, ale pewnie teraz tak.

 

 

Tu się lepiej ustawmy w kolejce, bo to jest prawdziwy kruk albinos i rarytas:

https://allegro.pl/oferta/sony-playstation-3-cecha01-8814399367

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest aż zabawne, że te konsole można dorwać po ~200 zł jak się uda i akurat się pojawią, bo wiadomo że ich niewiele, a od tego kotlesia schodzą w cenie x3-4. Musi być jakiś wałek, że tak masowo wypluwa te konsole i to w takim stanie. Soft pewnie też downgradeuje, choć nie wiem czy można bez otwierania konsoli, ale pewnie teraz tak.

 

Akurat ten koleś ma dobrą renomę i musi gdzieś kupować sztuki w niezłym stanie, gdzie później trochę je odświeża.

 

Pastę pod czapą zmienię pewnie w serwisie, więc nie zasługuję na szacunek :E . Chyba głupio zrobiłem kupując dwie konsole z brakami za łącznie 330 zł, bo może udałoby się kupić jedną w lepszym stanie... Przynajmniej będę miał trochę części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc nie zasługuję na szacunek :E .

Ok :E.

 

Jedna konsola sprawna, a tą drugą co kupiłeś tylko dla klapki? Jak byś wystawił to zawsze odzyskasz jakąś kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może od razu ustalmy kto ją bierze żebyśmy się nie przelicytowywali?

 

PlayStation 3 60 GB 4xUSB CECHC04 SOFT 3.55 UNIKAT

Mówiłem że wałek. Wystarczy zobaczyć na negatywny komentarz.

Handlarz slawuro ma kilka kont i sobie podbija ceny, a jak przelicytuje to sam sobie odwoła się od kupna i już. Ciekawe ile razy "sprzedał" jedną konsolę.

Z tego co pamiętam, kiedyś przynajmniej, banowali za multikonta, ale kogo teraz to obchodzi w tym śmietniku pod nazwą allegro. Byle hajs się zgadzał.

Tutaj kolejna konsola tylko ciekawe czy ktoś wziął zdjęcia od niego, czy może jego kolejne konto ;)

https://allegro.pl/oferta/ps3-wstecznie-kompatybilna-z-ps2-ps1-cechc04-8813920663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oznacza zapis "Niektóre podzespoły w aukcji mogą się różnić."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna konsola sprawna, a tą drugą co kupiłeś tylko dla klapki? Jak byś wystawił to zawsze odzyskasz jakąś kasę.

 

Głównie dla klapki i nadziei że góra nie będzie porysowana oraz możliwości kupienia japońskiej wersji, która ma inny wentylator, a konkretnie to jego łopatki. Okazało się że górna obudowa jest tylko minimalnie lepsza i jest to oczywiście chińczyk.

Wystawię tylko niektóre części, bo zasilacz, wentylator i laser może się przydać, ponieważ jest tylko po YLOD.

 

Od Slawuro kupiłem tylko pada w idealnym stanie, a aukcje zawsze wydawały mi się w porządku, ale skoro mówicie że oszukuje na licytacjach to już nie wiem.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że wałek. Wystarczy zobaczyć na negatywny komentarz.

Handlarz slawuro ma kilka kont i sobie podbija ceny, a jak przelicytuje to sam sobie odwoła się od kupna i już. Ciekawe ile razy "sprzedał" jedną konsolę.

Z tego co pamiętam, kiedyś przynajmniej, banowali za multikonta, ale kogo teraz to obchodzi w tym śmietniku pod nazwą allegro. Byle hajs się zgadzał.

Tutaj kolejna konsola tylko ciekawe czy ktoś wziął zdjęcia od niego, czy może jego kolejne konto ;)

https://allegro.pl/oferta/ps3-wstecznie-kompatybilna-z-ps2-ps1-cechc04-8813920663

 

Orze jak może... Jeżeli to jego jedyne źródło utrzymania to się nie dziwię że próbuje wyciągnąć z tego handlu ile się tyle da. Sposób na niego wydaje mi się prosty nie brać udziału w licytacji do samego końca i w ostatniej sekundzie zarzucić ofertę. Nie pochwalam jego praktyk żebyście mnie źle nie zrozumieli.

 

Poza tym w komentarzach nie znalazłem żeby komuś wysłał inną konsolę niż oferował. No może oprócz tej kombinacji z pudełkiem.

 

Pady brałem dwa i były w stanie bardzo dobrym, grę kupiłem jedną czy dwie no i w jednej była okłada nie oryginalna tylko drukowana na drukarce w piwnicy. Ale nie robił problemów ze zwrotem czy coś, ostatecznie nie odsyłałem jej nie chciało mi się umówiłem się na rabat przy następnych zakupach. Mam upatrzoną inną grę ale na razie jeszcze jej nie kupiłem.

 

Co do grania na PS3, mam kolejną część Army of Two: The Devil's Cartel i w niej nomarlnie gra ONLINE bo mnie połączyło z jakimś gościem i z nim grałem. :o i chyba to nie był bot :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Od Slawuro kupiłem tylko pada w idealnym stanie, a aukcje zawsze wydawały mi się w porządku, ale skoro mówicie że oszukuje na licytacjach to już nie wiem.

Nie mówię żeby nie kupować, tylko teraz widać bardziej że nie gra czysto. Sam go chyba tu zacząłem wrzucać, bo sprzęt ma spoko i sam chciałem kupić pada, ale teraz mam jednak jakieś opory od "handlarza".

Teraz jestem podwójnie zły że nie wziąłem tego cechca. Kupno czegoś sensownego to będzie na prawdę cud na aledrogo bo na konsolach ps3 na prawdę siedzi jakaś klika handlarzy, bo ten "mój' cechc poszedł w 5 minut, wszystkie co ciekawsze konsole kończą się momentalnie, a aż niemożliwe że o każdej porze dnia i nocy ktoś "akurat" wszedł i kupił i jak zajrzy się sporadycznie, to tak na prawdę co lepsze zostało momentalnie sprzedane i przegląda się pozostałe śmieci :/

Ta np. dzisiaj była 10 minut: https://allegro.pl/oferta/sony-play-station-3-320gb-gry-8822119122

Żaden rarytas, a i tak zeszła na pniu.

Na olx też jedna wielka kicha.

 

A jak ten gościu co brałeś psx czy ps2, co odnawia je itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orze jak może... Jeżeli to jego jedyne źródło utrzymania to się nie dziwię że próbuje wyciągnąć z tego handlu ile się tyle da. Sposób na niego wydaje mi się prosty nie brać udziału w licytacji do samego końca i w ostatniej sekundzie zarzucić ofertę. Nie pochwalam jego praktyk żebyście mnie źle nie zrozumieli.

Niech tam się bawi w tym swoim ogródku, ja mu i tak kabzy nabijać nie będę.

 

Trzeba szukać ofert na Fejsiku. Zresztą jak wyjdzie PS5 to ludzie w końcu zaczną się pozbywać PS3 i może zrobi się większy wybór. :D

 

https://www.facebook.com/marketplace/item/1193880324333767/

Zawsze jakieś wyjście to jest. Ogólnie warto przeglądać lokalne ogłoszenia na FB w różnych grupach skupiających się na sprzedaży. Tak samo jak ktoś ma możliwość, to polecam polatać sobie po różnych "lumpach" czy innych miejscach z rzeczami z drugiej ręki. Często trafiają się tam mega fajne okazy (czy to jeśli chodzi o gry, czy sam sprzęt) za czasami dosłownie kilka złotych. Ale to dla tych, co mają na to czas :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już 25 lat

 

 

Ale Ty już stary ODIN jesteś, weź się lepiej za RODOS a nie za gierkami latasz... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać o braku kibli i starych dziadach srających pod krzakami... :lol2: :lol2: Dlatego mnie nikt na RODOS nie namówi... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jak ten gościu co brałeś psx czy ps2, co odnawia je itd.?

 

On sporadycznie coś wstawia, bo prowadzi jeszcze kanał na youtube, gdzie "oddaje" te konsole widzom. Całkowicie niszowy kanał i nie pamiętam jego nazwy.

Tutaj konto allegro tego serwisanta Playstation. Remontuje je tak by móc używać, w niekoniecznie oryginalnym stanie, np. kiedyś okleił PS2 żeby nie było widać rys.

https://allegro.pl/uzytkownik/kelwin8?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-4-1127

O wszystkim wspomni w opisie aukcji.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, to samo miałem pisać. Ciekawe z ilu swoich kont podbijal.

Prawdziwy biały kruk poszedł za 590 zł. Szkoda że jeszcze trzeba mieć transformator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście podbija, wystarczy spojrzeć w oferty kupna :E . To przez tego cygana bujam się teraz w składanie dwóch konsol w jedną idealną, bo myślałem że dużo zaoszczędzę :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku taka porysowana niby poszła za tysiaka :Up_to_s: Tu mi czołg jedzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On sporadycznie coś wstawia, bo prowadzi jeszcze kanał na youtube, gdzie "oddaje" te konsole widzom. Całkowicie niszowy kanał i nie pamiętam jego nazwy.

Tutaj konto allegro tego serwisanta Playstation. Remontuje je tak by móc używać, w niekoniecznie oryginalnym stanie, np. kiedyś okleił PS2 żeby nie było widać rys.

https://allegro.pl/uzytkownik/kelwin8?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-4-1127

O wszystkim wspomni w opisie aukcji.

Luzik, po prostu dodam sobie do obserwowanych i rzucę okiem jak coś wstawi.

 

Tu mi czołg jedzie :E

Poka poka :E

 

 

Tymczasem paczuszka od Slawura dotarła...

 

 

GbxRk89.jpg

 

 

nie no, żartuję :E. ha tfu na cygana :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...