Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nice. To co, skończy jak zdecydowana większość ekranizacji gier? :E Tom jest spoko, ma talent, ale jak słyszę Nate, widzę Nathana Filliona. Nie wiem czy Tom będzie w stanie zagrać takiego łobuza/zawadiakę, a jeśli ten film chce mieć jakąkolwiek wartość, postać Nate'a trzeba oddać możliwie jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie strzelać z pajęczyny to da radę tylko kostium inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senior concept artist z Naughty Dog Hyoung Nam wrzucił takie arty z dopiskiem "Inspire from new game. You know what I'm talking about...", tak więc kto wie, czy nowa gra od ND nie celuje w jakieś fantasy? :hmm:

https://www.artstation.com/artwork/5XP2EO

hyoung-nam-dragonslayer-hn-j.jpg?1605249

hyoung-nam-trib-2.jpg?1605249749

Ja bym chyba jednak wolał, aby tym tytułem nad którym pracują był nowy Jak and Daxter.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kszyrztow napisał:

kto wie, czy nowa gra od ND nie celuje w jakieś fantasy? :hmm:

Petarda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Senior concept artist z Naughty Dog Hyoung Nam wrzucił takie arty z dopiskiem "Inspire from new game. You know what I'm talking about...", tak więc kto wie, czy nowa gra od ND nie celuje w jakieś fantasy

Character-driven, cinematic experience, dark fantasy action rpg jako PS5 exclusive? Dla mnie zakup day one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2021 o 21:29, Kszyrztow napisał:

Ja bym chyba jednak wolał, aby tym tytułem nad którym pracują był nowy Jak and Daxter.

J&D jak najbardziej, choć zainteresował mnie ten concept art. Oryginalności tam niewiele, ale ciekawi mnie jak sobie z tym poradzi ND. To dla nich coś nowego i bez potrzeby wciskania kontrowersji na siłę, mogą odbudować nieco nadszarpnięte po TLoU2 zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maxpower napisał:

Wypada mi zrobić porządek z zasilaniem wszystkich konsol i peryferii ~15 sztuk.

Planuję zakup https://allegro.pl/oferta/listwa-zasilajaca-rackowa-19-2u-15-gniazda-schuko-9348248495 i montaż na ścianie.

Czy ktoś używał tej listy w domu/pracy? Jak wrażenia z użytkowania?

Czy ma ktoś inny sposób na podpięcie tylu urządzeń do sieci energetycznej?

W jakiej scianie chcesz to montowac? Ogolnie to raczej jest przeznaczone do szaf serwerowych itp a nie montazu w zwyklej scianie. W karton gipsie to jeszcze w miare spoko - robisz dziure, wkrecasz (najlepiej dookola dziury wzmocninc kg profilami) i po robocie, ale w scianie murowanej to nie wiem jak chcesz to zrobic, raczej tego nie zalepisz. Sprawdź czy ma jakąś normę IP, bo nawet przy karton gipsie moze pojawić się jakas "wilgoć budowlana" jesli np dopiero robisz ściane.

CIekawy sprzet (jeśli potrzebne ci tyle gniazdek), ale jesli to jest wpinane do gniazdka na obwodzie gdzie masz tez podłączone inne prądożerne sprzęty to wydaje mi się, że troche overkill (chociaz na pewno jest to szybsze niż montowanie 8 gniazdek puszkowych i zabawa z kabelkami). 

Jeśli np robisz generalny remont, to imo najlepiej puscic oddzielny obwód tylko pod te gniazdka i albo montujesz tą listwe  albo bawisz sie w puszki i zwykle gniazdka (zabezpieczenie i tak bedziesz miec w rozdzielni). W teorii konsole nie są prądożerne, ale powiedzmy ze kiedyś bedziesz chcial np podłączyć pod któreś z nich odkurzacz i żelazko i jeszcze kilka  działających konsol/ jakis PC i TV - robi się już duże obciążenie.... Ja ze względów estetycznych wybrałbym tą drugą opcje (z puszkami), ale na pewno przy tylu puszkach bedziesz mieć wiecej  pracy z kabelkami.

Jeśli nie chcesz nic kuć to po prostu kłądziesz to gdzieś w kącie z tyłu  za sprzetami, podpinasz do gniazdka i zapominasz, ale w takim wypadku to pewnie można znaleźć jakąś "zwykłą listwe" (albo 2) która będzie lepiej wyglądać

 

EDIT: dobra widze już, że napisałeś "na ścianie" a nie "w ścianie"  więc ten cały mój wywód nie ma sensu. Ogolnie to takie typowe listwy też możesz montować na ścianie (mają z tyłu dziurki na wkręty), więc ja chyba bym poszukał bardziej typowego rozwiązania, no bo i tak kabel od tego będzie zwisał, a jeśli nie masz jakiejś estetycznej obudowy rack, to może to troche szpecić.

Edytowane przez fantek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vulc napisał:

J&D jak najbardziej, choć zainteresował mnie ten concept art. Oryginalności tam niewiele, ale ciekawi mnie jak sobie z tym poradzi ND. To dla nich coś nowego i bez potrzeby wciskania kontrowersji na siłę, mogą odbudować nieco nadszarpnięte po TLoU2 zaufanie.

Autor jednak zdementował plotki, że te arty mają cokolwiek wspólnego z nową grą NG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2021 o 14:40, maxpower napisał:

Wypada mi zrobić porządek z zasilaniem wszystkich konsol i peryferii ~15 sztuk.

Planuję zakup https://allegro.pl/oferta/listwa-zasilajaca-rackowa-19-2u-15-gniazda-schuko-9348248495 i montaż na ścianie.

Czy ktoś używał tej listy w domu/pracy? Jak wrażenia z użytkowania?

Czy ma ktoś inny sposób na podpięcie tylu urządzeń do sieci energetycznej?

Ile kasy chcesz na to przeznaczyć? Jeśli nie liczysz się z funduszami i chcesz przy okazji dobrze zabezpieczyć sprzęt to możesz pomyśleć o czymś takim. Kupiłem to wprawdzie kiedyś do zabezpieczenia lampowego wzmacniacza gitarowego i paru innych muzycznych pierdołów, ale mam tam teraz podłączonego laptopa, TV, konsolę , odtwarzacz blu-ray, procesor gitarowy, monitory aktywne i parę innych dupereli. No i jest tu tylko 10 gniazd z tyłu plus jedno z przodu, do tego albo musiałbyś powymieniać kable zasilające na takie z odpowiednim wtykiem, lub po prostu tak jak ja dokupić przejściówki.

https://midi.pl/Naglosnienie-k16/Zasilacze-sieciowe-k432/FURMAN-PL-PRO-DMC-E-Panel-zasilajacy-p41529.html

A tutaj mniej wypasiona wersja.

https://midi.pl/Naglosnienie-k16/Zasilacze-sieciowe-k432/FURMAN-M-10x-E-Panel-zasilajacy-p41525.html

Elektronika z której korzystamy na co dzień jednak trochę kosztuje, więc moim zdaniem nie ma co oszczędzać na jej zabezpieczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jako użytkownik PS4 mający plusa mogę dodawać gry przeznaczone jedynie na PS5. Teraz zauważyłem, że oferta w psn store jest okrojona do gier PS4, podobnie na stronie www. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np Maquette dodałem do biblioteki mimo, że nie mam PS5, z poprzedniego miesiąca tak samo Destruction AllStars też mam dodaną. Mam podpisane "zakupione"

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Reddzik napisał:

Np Maquette dodałem do biblioteki mimo, że nie mam PS5, z poprzedniego miesiąca tak samo Destruction AllStars też mam dodaną. Mam podpisane "zakupione"

Tak, bo to tylko tej Collection co na premiere PS5 dali nie da sie bez PS5 dodac. Tak to wszystko normalnie da sie dodawac, pamietam za czasow ps3 dodawalem tez gry z psp czy tam vity w razie jak bym kiedys mial ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Reddzik napisał:

Np Maquette dodałem do biblioteki mimo, że nie mam PS5, z poprzedniego miesiąca tak samo Destruction AllStars też mam dodaną. Mam podpisane "zakupione"

Dodawałeś przez psn store z poziomu konsoli? Ja jak wchodzę w ofertę ps plus to nie widzę gier z PS5, czy może trzeba je wyszukiwać w bibliotece sklepowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, działa. Trochę śmieszne, że trzeba dodawać przez stronę bo psn store z poziomu konsoli bawi się w "januszerkę" i nie pokazuje gier z PS5. I tak przegapiłem Maneater. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się odważył zagrać w Cyberpunk 2077 na ps4? Obecnie z patchem 1.1 da się jakoś względnie przejść 2077 na standardowym ps4? 

Albo czekać na patch 1.2, lub w zasadzie jeszcze długo poczekam aby to działało na ps4? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dziś wersje na ps4 pro i szczerze to musieli by mi zapłacić żeby w to grać :E 
Nawet po odpaleniu na ps5 wyglada zle.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HURRA! NA TO CZEKAŁEM! :luxhello:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, akurat myślę intensywnie o zmianie komóry na nową :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kredyt na mikropłatności wziąć. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi PS5, w nowego God of Wara sobie na smartfonie zagram.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...