Forum PCLab.pl: Offtopic działu PlayStation - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (13 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Offtopic działu PlayStation O wszystkim i o niczym, o grach, generacjach, w co gramy itd. Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 29 Marzec 2019 - 17:28

Tylko pozazdrościć.

#42 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 17:34

Od zawsze byłem trochę do tyłu z wszystkimi tytułami, po pierwsze przeważnie nigdy nie gram w dzień premiery, tylko czekam jak gra jest chociaż trochę połatana, i tak było od zawsze przy moim graniu na PC. Nie ważne czy to tytuł bardzo przeze mnie wyczekiwany (jak na przykład W3 w którego zagrałem praktycznie rok po premierze, jak wyszły dwa dodatki :lol2:) czy mniej wyczekiwany, jakoś tak się przyzwyczaiłem. Ma to swoje plusy i minusy, gdy tytuł jest głośny, hype duży, wszyscy na grę czekają, ja prawie nigdy nie przezywam tego z Wami na forum, nie wymieniam się żadnymi opiniami w dniu premiery, tylko po wielu miesiącach, gdy temat o danej grze już prawie ucichł :E

Dlatego zawsze mam w co grać i odhaczać zaległości z listy w notatniku :E Z drugiej strony później nawet nie ma z kim pogadać w temacie o danej grze. Teraz będzie podobnie, bo w konsolę zaparzyłem się nie dawno, czyli praktycznie wszystko, co moim zdaniem warte ogrania czeka, ale idzie mi to dość szybko, więc nie jest źle, no i premier AAA na PS4 też nie ma tak dużo, ale wątpię żebym do premiery Days Gone ograł to co mam ograć, więc znowu pewnie nie pogadamy ;)

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 29 Marzec 2019 - 17:35

#43 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 17:34

@Vulc
A no nie ma w co grać z nowości AAA. No chyba, że komuś podpasował anthem, the division2 czy sekiro. Mi niestety nie :kwasny:

Ogólnie czekam na days gone i liczę, że to jednak będzie spora niespodzianka 2019 w grach AAA,

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 29 Marzec 2019 - 17:42

#44 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 17:45

Ja zdecydowałem się na granie w starsze tytuły, bo teraz szukam klimatycznych tytułów, porządnie zrobionych i poza tym chce w końcu poznać parę ważnych klasyków. W ciągu ostatnich kilku lat mało interesujących mnie tytułów powstało, tym bardziej że postanowiłem teraz grać tylko w subiektywnie dobre.

A prawdziwy główny powód... Odwlekam zakup nowych konsol, gier, TV, monitorów przez co kupię potem lepsze wersje i tańsze :E . No i nie gram już w żadne multi to i czas jest, gorzej z chęciami :lol2:

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 29 Marzec 2019 - 17:45

#45 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

No takie Rdr2 z zombi i motorem.

#46 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Właśnie jak już Vulc poruszył temat Divinity, jak się gra w takie gry na padzie ? Divinity 2 tylko zacząłem na PC, ale wymieniałem sprzęt i jakoś tak zostało, bardzo chętnie zagrałbym w gry z ulubionego gatunku na padzie i TV (jakaś promocja nawet jest na PS Store za 150zł), Pillars of Eternity skończone, ale nie będę już wracał, za to dwójkę chciałbym przejść jeszcze raz, tym bardziej, że grałem tylko podstawkę bez dodatków. Całe szczęście, że tego typu RPG wychodzi też na konsole, nawet niektóre RTSy się pojawiają, choć to nie mój gatunek.

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 29 Marzec 2019 - 17:48

#47 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Del.

Ten post był edytowany przez ODIN85 dnia: 29 Marzec 2019 - 17:46

#48 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 17:51

ODIN co Ty masz z tymi kropkami i deletem :Up_to_s:

11 600 postów z czego 11K tak, nie,., del :E

#49 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 17:59

Bo miało być do lukada a nowy post wyszedł.

#50 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 18:04

To wtedy robisz edytuj i wklejasz to co z odpisz, albo ogólnie @lukadd :hmm:

[quote name='lukadd' date='29 Marzec 2019 - 17:34' timestamp='1553877298' post='15458211']
@Vulc
A no nie ma w co grać z nowości AAA. No chyba, że komuś podpasował anthem, the division2 czy sekiro. Mi niestety nie  :kwasny:

Ogólnie czekam na days gone i liczę, że to jednak będzie spora niespodzianka 2019 w grach AAA,
[/quote]

#51 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 18:14

Zbyt skomplikowane.

#52 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 18:28

Na komórce to nie takie proste a jeszcze mi buźki nie działają i spoilerów nie mogę odkrywać.

#53 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 18:30

Ja na telefonie korzystam z klasycznej wersji forum, na dole strony sobie wybierz i masz wszystko jakbyś był na PC.

#54 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 18:33

Zobacz postskunRace, o 29 Marzec 2019 - 17:45, napisał(a):

Właśnie jak już Vulc poruszył temat Divinity, jak się gra w takie gry na padzie ? Divinity 2 tylko zacząłem na PC, ale wymieniałem sprzęt i jakoś tak zostało, bardzo chętnie zagrałbym w gry z ulubionego gatunku na padzie i TV (jakaś promocja nawet jest na PS Store za 150zł), Pillars of Eternity skończone, ale nie będę już wracał, za to dwójkę chciałbym przejść jeszcze raz, tym bardziej, że grałem tylko podstawkę bez dodatków. Całe szczęście, że tego typu RPG wychodzi też na konsole, nawet niektóre RTSy się pojawiają, choć to nie mój gatunek.

Bardzo dobrze się gra. Chociaż to zależy też od konstrukcji gry przez dewelopera. Testowałem 3 różne gry i na padzie jest naprawdę fajnie! W Divinity akurat nie grałem. Wiadomo myszką jest jednak wygodniej głównei dlatego, że szybciej klikasz i otwierasz różne opcje w interfejsie.. No ale to zalezy od wymagań gracza. Jeśli to są gry turowe to nie ma sie co spieszyc i padem jest ok.

#55 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 18:41

W takim razie poczekam na jakieś wydanie Pillars of Eternity II z wszystkimi DLC, a Divinity Original Sin 2 kupie jak ogram "konsolowe" gry.

@edit

Przepraszam, właśnie zauważyłem, że w ogóle nie ma Deadfire na PlayStation, pewnie wyjdzie wtedy jak na PC pojawi się edycja kompletna. Czyli nie jest tak kolorowo z tymi oldschoolowymi RPGami na konsole, ale dobrze, że w ogóle wychodzą, z reguły jakiś rok trzeba poczekać.

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 29 Marzec 2019 - 18:49

#56 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 19:07

Jeśli chodzi o Divinity to chyba lepiej na PC. Bo jest tam sporo opcji .. To nie Wasteland 2 czy XCOM :). No ale może jest też dobrze? Musiałbyś zobaczyć Interfejs na YT

#57 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 19:56

Zobacz postlukadd, o 29 Marzec 2019 - 17:34, napisał(a):

@Vulc
A no nie ma w co grać z nowości AAA. No chyba, że komuś podpasował anthem, the division2 czy sekiro. Mi niestety nie :kwasny:

No to jedziesz z zaległościami. ;) Ich nigdy nie brak. Nowości mogą poczekać, zwłaszcza że kupowanie dziś niektórych gier za pełną cenę jest średnio sensowne.

Zobacz postlukadd, o 29 Marzec 2019 - 17:34, napisał(a):

Ogólnie czekam na days gone i liczę, że to jednak będzie spora niespodzianka 2019 w grach AAA

Ja nie jestem aż tak mocno zainteresowany. Mam wrażenie, że na dłuższą metę gra może się okazać nużąca. Gameplay'e też mnie szczególnie nie zachęciły. Zobaczymy, nie wykluczam zakupu, bo mając możliwość odsprzedaży, niczym nie ryzykuje.

Zobacz postskunRace, o 29 Marzec 2019 - 17:45, napisał(a):

Właśnie jak już Vulc poruszył temat Divinity, jak się gra w takie gry na padzie ?

Bardzo dobrze, to w końcu turówki, więc ograniczenia pada nie będą tutaj problemem. W Divinity interfejs nie jest tak przejrzysty jak w wersji PC, ale nie przeszkadza to zbytnio w zabawie, idzie ogarnąć. Wspomniane strategie rts to już inna para kaloszy. Bez wsparcia dla m+k ten gatunek nie ma na konsolach racji bytu.

Zobacz postskunRace, o 29 Marzec 2019 - 18:41, napisał(a):

Przepraszam, właśnie zauważyłem, że w ogóle nie ma Deadfire na PlayStation, pewnie wyjdzie wtedy jak na PC pojawi się edycja kompletna. Czyli nie jest tak kolorowo z tymi oldschoolowymi RPGami na konsole, ale dobrze, że w ogóle wychodzą, z reguły jakiś rok trzeba poczekać.

Powiedziałbym właśnie, że jest kolorowo. ;) Obie części Divinity, PoE, nowy Torment, Wasteland 2. Sporo produkcji o korzeniach stricte pecetowych przeniesiono na konsole.

Zobacz postAzazell, o 29 Marzec 2019 - 19:07, napisał(a):

Jeśli chodzi o Divinity to chyba lepiej na PC. Bo jest tam sporo opcji .. To nie Wasteland 2 czy XCOM :). No ale może jest też dobrze? Musiałbyś zobaczyć Interfejs na YT

Co to ma za znaczenie, jeśli to turówka? Można na spokojnie wszystko zaplanować i zrealizować. Zarządzanie ekwipunkiem zajmuje więcej czasu, ale przecież nikt nikogo nie pogania.

Ten post był edytowany przez Vulc dnia: 29 Marzec 2019 - 19:58

#58 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 20:05

Zobacz postVulc, o 29 Marzec 2019 - 19:56, napisał(a):

Co to ma za znaczenie, jeśli to turówka? Można na spokojnie wszystko zaplanować i zrealizować. Zarządzanie ekwipunkiem zajmuje więcej czasu, ale przecież nikt nikogo nie pogania.

No a jak sobie wyobrażasz granie jeśli nie będzie tur i np zbliża się przeciwnik ? Wtedy padem może być problem aby szybko wykonać różne polecenia i czynności. Teraz nie mogę sobie przypomnieć ale są RPG, które przecież nie mają podziału na tur zwłaszcza w czasie walki.

#59 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 20:14

Divinity pewnie okej na padzie ale jak ostatnio oglądałem gościa co grał w Path of Exile na PS4 to... :E Nie podjąłbym się chyba tego wyzwania. :E

#60 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Marzec 2019 - 20:44

Zobacz postlukadd, o 29 Marzec 2019 - 16:50, napisał(a):

Ja też nie mam w co grać :E

A tak to ostatnio ogrywam głównie stare hiciory, Gothic 2

Co do Gothica 1,2 to chętnie pograłbym znów z tym Modem upiększającym grę. Doskonale wyglada poprawiony Gothic.. Jak gra z 2010r a nie z okresu 2000r :). Te mody nazywają sie coś High Resolution czy jakoś tak. + ponoć gothic działa na padzie ;).. Eh coś mi sie wydaje ze wtym roku sobie pogram znów ..

Co do tego ze nie ma w co grać.. Dziwne.. ja na ps4 mam mnóstwo tytułów ;). Teraz zacząłem Wampyra, ciekawa gra fajne misje ale hm ma sporo idiotycznych rozwiązań.

• (13 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »