Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz nowej konsoli, która ma na karku grubo ponad 20 lat. No sorry, ale oczekujesz za dużo :E Przechodzisz fascynację konsolami trochę za późno :E No chyba, że jesteś skłonny za te oczekiwania zapłacić krocie, proszę bardzo. Tylko pamiętaj, abyś tego Pleja po ewentualnym kupnie czasami nie próbował rozpakować, tym bardziej uruchamiać, bo straci na wartości okrutnie i będzie kosztował tyle co każdy inny :E Kup sobie używaną konsolę w dobrym stanie i tyle. Będzie miała jakiś przebieg, wiadomo, ale jak ma się zepsuć, to się zepsuje. Laser czy inne pierdoły zawsze można wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wy naprawdę myślicie o zakupie starszych konsol? Dajecie radę grać na tylu platformach? Ja ledwo co daję radę grać na PC, PS4 + iPad. Baa jeszcze mam Xboxa ale na razie się go pozbyłem ..... Kumpel sobie gierczy bo ja już nie daje rady grać na tylu platformach :D

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam ciebie podziwiam Odin85.. Masz tyle czasu na pisanie postów na forum + tyle ogrywasz gier, że pozostaje tobie czekanie na Days Gone! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz nowej konsoli, która ma na karku grubo ponad 20 lat. No sorry, ale oczekujesz za dużo :E Przechodzisz fascynację konsolami trochę za późno :E No chyba, że jesteś skłonny za te oczekiwania zapłacić krocie, proszę bardzo. Tylko pamiętaj, abyś tego Pleja po ewentualnym kupnie czasami nie próbował rozpakować, tym bardziej uruchamiać, bo straci na wartości okrutnie i będzie kosztował tyle co każdy inny :E Kup sobie używaną konsolę w dobrym stanie i tyle. Będzie miała jakiś przebieg, wiadomo, ale jak ma się zepsuć, to się zepsuje. Laser czy inne pierdoły zawsze można wymienić.

Chyba masz racje, przetrzepałem cały strych, bo moja ostatnią konsolą w życiu był właśnie PS1 (chyba stąd ta ponowna spóźniona fascynacja, PS4 mam dopiero chwilę) ale niestety nie ma, za to dwa fajne TV są :)

Jak już, to zrobię tak jak mówisz, żeby nie było szkoda zagrać na nich od czasu do czasu. Chyba jednak nie jest to aż taka fascynacja, żeby trzymać je w pudełku na półce za kilka tysięcy złotych ;)

 

Wy naprawdę myślicie o zakupie starszych konsol? Dajecie radę grać na tylu platformach? Ja ledwo co daję radę grać na PC, PS4 + iPad. Baa jeszcze mam Xboxa ale na razie się go pozbyłem ..... Kumpel sobie gierczy bo ja już nie daje rady grać na tylu platformach :D

1,2 to tak bardziej kolekcjonersko niż do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam w co grać :E, a głównie problemem jest znalezienie gry/gatunku co mi dzisiaj przypasuję. Ogólnie granie mi się już chyba trochę przejadło. Z gier AAA ostatnio tylko FC New Dawn w całości, może i głupawa gra, ale jednak to świetna łupanka dla relaksu

 

A tak to ostatnio ogrywam głównie stare hiciory, Gothic 2, Diablo, Stalkera troszku liznąłem, wczoraj Warcraft 2 z goga idzie pełną parą i dzisiaj w wieczór powtórka itd. Dodatkowo na konsoli odświeżam stare gry np. U4, czy na szybko dodatek do TLoU i robię kolejną przymiarkę do persony 5.

 

Ewentualnie indie mutant year zero, strategie jak northgard czy they are billions ostatnio pogrywałem.

 

 

A U4 które zacząłem grać zawiesiłem się :E Szkocja to standard dla mnie, to samo jak na premierę dochodząc do Szkocji muszę zrobić przynajmniej kilka dni przerwy :lol2: Nie wiem dla czego, ale w tej grze po prostu nie znoszę tego rozdziału i muszę się dobrze przymierzyć aby przez to przebrnąć.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam w co grać :E, a głównie problemem jest znalezienie gry/gatunku co mi dzisiaj przypasuję.

Jak można nie mieć w co grać. :E Nowe tytuły nie sposób ogarnąć, a klasyków od groma. W ostatnim czasie dużo nie grałem, zrobiłem sobie za to zapasy po taniości. Obecnie Dvinity na tapecie, świetnie się bawię. Prędzej czy później wjedzie dwójka. Za 35 zł wyrwałem FF12, w cyfrze mam Prey'a z dodatkiem i masę produkcji z Plusa. Shadow Tactics do ukończenia + dłubię trochę w ME: Catalyst. Na PC tradycyjnie Supreme Commander + ostatnio Dawn of War II - miód. Heroesy 3/4 od czasu do czasu, trochę przygodówek (Syberia, Broken Sword). Sekiro z nowości. Nie sposób znaleźć na to czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze byłem trochę do tyłu z wszystkimi tytułami, po pierwsze przeważnie nigdy nie gram w dzień premiery, tylko czekam jak gra jest chociaż trochę połatana, i tak było od zawsze przy moim graniu na PC. Nie ważne czy to tytuł bardzo przeze mnie wyczekiwany (jak na przykład W3 w którego zagrałem praktycznie rok po premierze, jak wyszły dwa dodatki :lol2:) czy mniej wyczekiwany, jakoś tak się przyzwyczaiłem. Ma to swoje plusy i minusy, gdy tytuł jest głośny, hype duży, wszyscy na grę czekają, ja prawie nigdy nie przezywam tego z Wami na forum, nie wymieniam się żadnymi opiniami w dniu premiery, tylko po wielu miesiącach, gdy temat o danej grze już prawie ucichł :E

 

Dlatego zawsze mam w co grać i odhaczać zaległości z listy w notatniku :E Z drugiej strony później nawet nie ma z kim pogadać w temacie o danej grze. Teraz będzie podobnie, bo w konsolę zaparzyłem się nie dawno, czyli praktycznie wszystko, co moim zdaniem warte ogrania czeka, ale idzie mi to dość szybko, więc nie jest źle, no i premier AAA na PS4 też nie ma tak dużo, ale wątpię żebym do premiery Days Gone ograł to co mam ograć, więc znowu pewnie nie pogadamy ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vulc

A no nie ma w co grać z nowości AAA. No chyba, że komuś podpasował anthem, the division2 czy sekiro. Mi niestety nie :kwasny:

 

Ogólnie czekam na days gone i liczę, że to jednak będzie spora niespodzianka 2019 w grach AAA,

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na granie w starsze tytuły, bo teraz szukam klimatycznych tytułów, porządnie zrobionych i poza tym chce w końcu poznać parę ważnych klasyków. W ciągu ostatnich kilku lat mało interesujących mnie tytułów powstało, tym bardziej że postanowiłem teraz grać tylko w subiektywnie dobre.

 

A prawdziwy główny powód... Odwlekam zakup nowych konsol, gier, TV, monitorów przez co kupię potem lepsze wersje i tańsze :E . No i nie gram już w żadne multi to i czas jest, gorzej z chęciami :lol2:

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak już Vulc poruszył temat Divinity, jak się gra w takie gry na padzie ? Divinity 2 tylko zacząłem na PC, ale wymieniałem sprzęt i jakoś tak zostało, bardzo chętnie zagrałbym w gry z ulubionego gatunku na padzie i TV (jakaś promocja nawet jest na PS Store za 150zł), Pillars of Eternity skończone, ale nie będę już wracał, za to dwójkę chciałbym przejść jeszcze raz, tym bardziej, że grałem tylko podstawkę bez dodatków. Całe szczęście, że tego typu RPG wychodzi też na konsole, nawet niektóre RTSy się pojawiają, choć to nie mój gatunek.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODIN co Ty masz z tymi kropkami i deletem :Up_to_s:

 

11 600 postów z czego 11K tak, nie,., del :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy robisz edytuj i wklejasz to co z odpisz, albo ogólnie @lukadd :hmm:

 

[quote name='lukadd' date='29 Marzec 2019 - 17:34' timestamp='1553877298' post='15458211']
@Vulc
A no nie ma w co grać z nowości AAA. No chyba, że komuś podpasował anthem, the division2 czy sekiro. Mi niestety nie  

Ogólnie czekam na days gone i liczę, że to jednak będzie spora niespodzianka 2019 w grach AAA,
[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na telefonie korzystam z klasycznej wersji forum, na dole strony sobie wybierz i masz wszystko jakbyś był na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Właśnie jak już Vulc poruszył temat Divinity, jak się gra w takie gry na padzie ? Divinity 2 tylko zacząłem na PC, ale wymieniałem sprzęt i jakoś tak zostało, bardzo chętnie zagrałbym w gry z ulubionego gatunku na padzie i TV (jakaś promocja nawet jest na PS Store za 150zł), Pillars of Eternity skończone, ale nie będę już wracał, za to dwójkę chciałbym przejść jeszcze raz, tym bardziej, że grałem tylko podstawkę bez dodatków. Całe szczęście, że tego typu RPG wychodzi też na konsole, nawet niektóre RTSy się pojawiają, choć to nie mój gatunek.

 

Bardzo dobrze się gra. Chociaż to zależy też od konstrukcji gry przez dewelopera. Testowałem 3 różne gry i na padzie jest naprawdę fajnie! W Divinity akurat nie grałem. Wiadomo myszką jest jednak wygodniej głównei dlatego, że szybciej klikasz i otwierasz różne opcje w interfejsie.. No ale to zalezy od wymagań gracza. Jeśli to są gry turowe to nie ma sie co spieszyc i padem jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekam na jakieś wydanie Pillars of Eternity II z wszystkimi DLC, a Divinity Original Sin 2 kupie jak ogram "konsolowe" gry.

 

@edit

 

Przepraszam, właśnie zauważyłem, że w ogóle nie ma Deadfire na PlayStation, pewnie wyjdzie wtedy jak na PC pojawi się edycja kompletna. Czyli nie jest tak kolorowo z tymi oldschoolowymi RPGami na konsole, ale dobrze, że w ogóle wychodzą, z reguły jakiś rok trzeba poczekać.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeśli chodzi o Divinity to chyba lepiej na PC. Bo jest tam sporo opcji .. To nie Wasteland 2 czy XCOM :). No ale może jest też dobrze? Musiałbyś zobaczyć Interfejs na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vulc

A no nie ma w co grać z nowości AAA. No chyba, że komuś podpasował anthem, the division2 czy sekiro. Mi niestety nie :kwasny:

No to jedziesz z zaległościami. ;) Ich nigdy nie brak. Nowości mogą poczekać, zwłaszcza że kupowanie dziś niektórych gier za pełną cenę jest średnio sensowne.

Ogólnie czekam na days gone i liczę, że to jednak będzie spora niespodzianka 2019 w grach AAA

Ja nie jestem aż tak mocno zainteresowany. Mam wrażenie, że na dłuższą metę gra może się okazać nużąca. Gameplay'e też mnie szczególnie nie zachęciły. Zobaczymy, nie wykluczam zakupu, bo mając możliwość odsprzedaży, niczym nie ryzykuje.

Właśnie jak już Vulc poruszył temat Divinity, jak się gra w takie gry na padzie ?

Bardzo dobrze, to w końcu turówki, więc ograniczenia pada nie będą tutaj problemem. W Divinity interfejs nie jest tak przejrzysty jak w wersji PC, ale nie przeszkadza to zbytnio w zabawie, idzie ogarnąć. Wspomniane strategie rts to już inna para kaloszy. Bez wsparcia dla m+k ten gatunek nie ma na konsolach racji bytu.

Przepraszam, właśnie zauważyłem, że w ogóle nie ma Deadfire na PlayStation, pewnie wyjdzie wtedy jak na PC pojawi się edycja kompletna. Czyli nie jest tak kolorowo z tymi oldschoolowymi RPGami na konsole, ale dobrze, że w ogóle wychodzą, z reguły jakiś rok trzeba poczekać.

Powiedziałbym właśnie, że jest kolorowo. ;) Obie części Divinity, PoE, nowy Torment, Wasteland 2. Sporo produkcji o korzeniach stricte pecetowych przeniesiono na konsole.

Jeśli chodzi o Divinity to chyba lepiej na PC. Bo jest tam sporo opcji .. To nie Wasteland 2 czy XCOM :). No ale może jest też dobrze? Musiałbyś zobaczyć Interfejs na YT

Co to ma za znaczenie, jeśli to turówka? Można na spokojnie wszystko zaplanować i zrealizować. Zarządzanie ekwipunkiem zajmuje więcej czasu, ale przecież nikt nikogo nie pogania.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Co to ma za znaczenie, jeśli to turówka? Można na spokojnie wszystko zaplanować i zrealizować. Zarządzanie ekwipunkiem zajmuje więcej czasu, ale przecież nikt nikogo nie pogania.

 

No a jak sobie wyobrażasz granie jeśli nie będzie tur i np zbliża się przeciwnik ? Wtedy padem może być problem aby szybko wykonać różne polecenia i czynności. Teraz nie mogę sobie przypomnieć ale są RPG, które przecież nie mają podziału na tur zwłaszcza w czasie walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divinity pewnie okej na padzie ale jak ostatnio oglądałem gościa co grał w Path of Exile na PS4 to... :E Nie podjąłbym się chyba tego wyzwania. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja też nie mam w co grać :E

 

A tak to ostatnio ogrywam głównie stare hiciory, Gothic 2

 

Co do Gothica 1,2 to chętnie pograłbym znów z tym Modem upiększającym grę. Doskonale wyglada poprawiony Gothic.. Jak gra z 2010r a nie z okresu 2000r :). Te mody nazywają sie coś High Resolution czy jakoś tak. + ponoć gothic działa na padzie ;).. Eh coś mi sie wydaje ze wtym roku sobie pogram znów ..

 

Co do tego ze nie ma w co grać.. Dziwne.. ja na ps4 mam mnóstwo tytułów ;). Teraz zacząłem Wampyra, ciekawa gra fajne misje ale hm ma sporo idiotycznych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak sobie wyobrażasz granie jeśli nie będzie tur i np zbliża się przeciwnik ?

Co to ma do rzeczy? Rozmawiamy o Divinity, sam ten temat pociągnąłeś, a teraz się wykręcasz jakimiś innymi przykładami.

Divinity pewnie okej na padzie ale jak ostatnio oglądałem gościa co grał w Path of Exile na PS4 to... :E Nie podjąłbym się chyba tego wyzwania. :E

PoE mam na dysku, dopiero w przyszłym tygodniu przetestuję. Za to jeśli za przykład wziąć wersję konsolową Diablo 3, sterowanie rozwiązano tam bardzo sprawnie. Gra się inaczej niż na PC, ale nie odnosi się wrażenia, że nie mamy nad czymś kontroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie sam fakt np. poruszania się po ekwipunku to jest dramat. Zresztą to grał gość który lata hardcore'owo na PC w PoE i sam się śmiał, że się czuje jakby miał ręce nie w pełni sprawne. :E

Wiadomo, że generalnie kwestia przyzwyczajenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Co to ma do rzeczy? Rozmawiamy o Divinity, sam ten temat pociągnąłeś, a teraz się wykręcasz jakimiś innymi przykładami.

 

Przeczytaj posty wcześniej. Była dyskusja o grach jak Divinity. Dlatego dyskusja nie dotyczy wyłącznie Divinity ale gier strykte podobnych. Ogarnij sie kolego, ogarnij! Nie pij tyle! :>

 

Divinity pewnie okej na padzie ale jak ostatnio oglądałem gościa co grał w Path of Exile na PS4 to... :E Nie podjąłbym się chyba tego wyzwania. :E

 

A mi się fajno gra na padzie w Path of Exile.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj posty wcześniej. Była dyskusja o grach jak Divinity. Dlatego dyskusja nie dotyczy wyłącznie Divinity ale gier strykte podobnych. Ogarnij sie kolego, ogarnij! Nie pij tyle! :>

Ty ogarniasz w ogóle co się dzieje wokół Ciebie?

Jeśli chodzi o Divinity to chyba lepiej na PC. Bo jest tam sporo opcji .. To nie Wasteland 2 czy XCOM :).

 

Jaka inna dyskusja, dotycząca czegoś innego? :heu: Była mowa konkretnie o Divinity, a szerzej o turówkach, co nadal nic w kontekście dyskusji nie zmienia. Masz wszystko czarno na białym. Przestań się błaźnić.

Ale dla mnie sam fakt np. poruszania się po ekwipunku to jest dramat. Zresztą to grał gość który lata hardcore'owo na PC w PoE i sam się śmiał, że się czuje jakby miał ręce nie w pełni sprawne. :E

Wiadomo, że generalnie kwestia przyzwyczajenia. ;)

Przejście na pada z hardcorowego grania na PC może być bolesne, jestem w stanie sobie to wyobrazić. Sam grałem jednak swego czasu równolegle w D3 na PC i konsoli, nie miałem specjalnych problemów z przestawianiem się. To z pewnością kwestia przyzwyczajenia, w moim przypadku dodatkowo lenistwa. :E Jak jest wersja konsolowa, to wygodniej mi będzie rozwalić się w pokoju na kanapie niż siedzieć przy kompie. Nawet na w tytuły pecetowe gram ostatnio w łóżku na lapie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...