Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PS4 mam po kablu Ethernet czyli rozumiem że jak PS TV też podłączę kablem do tej samej sieci to będzie miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy to PS Vita tak poszła w górę czy to nasz forumowy janusz próbuje sprzedać fata za 500 i slima za 700 :E ? Rozumiem homebrew, ale teraz można cofnąć soft do dowolnej wersji, a i wcześniej złamana była warta może maksymalnie 450 zł :lol2:

Jeśli to sprzeda, to wystawiam swoje 2 sztuki z 3 oryginalnymi kartami 4+4+16GB.

 

Kurde jednak przerobione po tyle chodzą na allegro, a przynajmniej próbują się sprzedać.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu pozyskałem prawie 40 NOWYCH gier na Playstation 2 :]

A to nie przypadkiem taki zestaw :Up_to_s: U mnie w mieście, gość ma takie coś za 400zł, wszystko we folii, chyba dla samej Mafii i Max Payne warto. Tylko na razi nie wiem które z nich, a jest ich 13, jest w wersji Szwedzkiej lub Duńskiej :o

 

5vxYXMK.jpg

 

CrrOQtv.jpg

 

 

Witam uprzejmie

 

Czy ktoś z Was orientuje się, czy aplikacje YouTube i Player na PS4 Pro obsługują dźwięk 5.1? Niestety w tych aplikacjach w kinie domowym, dźwięk jest tylko z przednich kolumn. Nie sprawdzałem Netflixa i HBO GO, jak wygląda sprawa w tych aplikacjach? Nie widzę również żadnych ustawień związanych z dźwiękiem w YouTube i Player. Dodatkowo, czy Netflix na PS4 Pro obsługuje Dolby Atmos, HDR, 4K?

 

Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Nie wiem jak z resztą pytań, korzystam z tych aplikacji w TV, nie w PS$ Pro, ale jesli chodzi o Atmos, to wychodzi na to, że PS4 nie obsługuje.

 

https://help.netflix.com/pl/node/64066

 

Jakie urządzenia obsługują dźwięk Dolby Atmos w serwisie Netflix?

 

Urządzenia z poniższej listy obsługują dźwięk Dolby Atmos w serwisie Netflix. Aby dowiedzieć się, które konkretne modele urządzenia obsługują dźwięk Dolby Atmos, odwiedź witrynę producenta.

 

Apple TV 4K (wymaga systemu tvOS 12 lub nowszego)

 

Telewizory LG OLED (modele z roku 2017 lub nowsze)

 

Telewizory Panasonic (modele z roku 2019 lub nowsze)

 

Pixela 4K Smart Tuner

 

Telewizory Roku (modele z roku 2018 lub nowsze)

 

Telewizory Sony BRAVIA z systemem Android (modele z roku 2018 lub nowsze)

 

Telewizory Toshiba (modele z roku 2019 lub nowsze)

 

Telewizory Vizio (modele z roku 2018 lub nowsze)

 

Komputery i tablety z systemem Windows 10 (wymagają systemu Windows 10 RS3 w wersji 16299 lub nowszej)

 

Xbox One, Xbox One S i Xbox One X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kojarzycie jakieś gry na ps4, gdzie zajmujemy sie zbieractwem i eksploracją coś jak w Fallout 4? Nie musi to być postapo.. Ale szukam jakąś gre gdzie dużo będziemy eksplorować, przeszukiwać budynki itp.. Obecnie mamy Days Gone ale już w to gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon, Borderlands, Far Cryje ale to raczej otwarta przestrzeń niż miejscówki jak w Fallout. Swoją drogą było mnóstwo hejtu na Fallouty 3,4,76 a dla mnie poza grafiką to najlepsze gry jeśli chodzi o budowę świata (w 76 nie grałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jak tam Panowie w co tera grywacie ? Mam tu na myśli osoby co ukończyły świeżaka czyli Days Gone ;). Ja wróciłem do GTA 5 ;). ALe też chyba ruszę yakuze zero.

 

Eh te GTA 5 w ogóle sie nie zestarzała giereczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No jeśli bym czekał na DLC do gry to też bym pewnie nic innego nie ruszał.. Ogólnie nie lubie grać w kilka gier jednocześnie.. Wolę się skupić na jednym tytule :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No to mamy wspaniałą wiadomość.. Będzie film Uncharted i wejdzie do kin pod koniec 2020r. Reżyserem jest gość od Cloverfield Lane 10 - więc może się udać w końcu jakaś ekranizacja gry :)

 

Bo jak dotąd to tylko udały się dwie produkcje mOrtal Kombat i Książe z Persji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ponoć już nie będą robić nowych częsci gry. Podejrzewam, że w tym czasie zrobią jakiś remaster / super wydanie wszystkich 4 części na PS5 ... I znów się sprzeda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Skończyłem Spidermana to zabrałem się za Yakuze 0 bo nigdy nie grałem w tę serię.. W sumie mam dopiero parę godzin rozegranych ale już mi sie gierka podoba :). Fabularni naprawdę dopracowana! Fajny klimacik ale niestety nie wszystko czaje po angielsku ;/ Czasami padają takie słowa których nie znam.. No ale jakoś ogarniam co sie dzieje .. Czasami korzystam z translatora :) np ostatnie słowo jakie nieznałem to "Oath" :P Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony na gierkę. Walki są takie typowo arcadowe jak na starych automatach :). Aż przypominają się lata młodości jak zagrywało się w chodzone bijatyki ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem ostatnio King Konga na PS2. Świetna gra, trochę krótka, choć to na dobrą sprawę nie jest w sumie wielką wadą. Fajny, "filmowy" gameplay, graficzne też bardzo ładnie, choć już momentami był pokaz slajdów i konsola nie wyrabiała z tym co dzieje się na ekranie :E Tytuł w momencie debiutu musiał robić spore wrażenie. Film Jacksona bardzo lubię, gra od Michela Ancela trzyma ten sam wysoki poziom. Z chęcią przyjdę jeszcze raz na pierwszym Xboxie albo PC kiedyś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzisiaj odpaliłem w końcu kupiony parę dni temu PS4Pro :).

 

Zdaje się, że kiedyś był temat o wrzucaniu swoich identyfikatorów PSN, aby pododawać się do znajomych, ale nie mogę znaleźć. Mój aby był indywidualny, ale i znajomy to musiałem kombinować, ale ostatecznie udało się znaleźć wolny i teraz w sieci PSN można znaleźć mnie jako:

 

PaVLo_Legenda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skromny. Dopiero co konsola kupiona, a już się tytułuje "legendą" :E

 

Dodam Cię potem do znajomych jak nie zapomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh :D, ale jak patrzyłem na proponowane, to i tak wybrałem najbardziej sensowne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick w PSN to Reddzik. Ostatnio więcej siedzę na konsoli niż na PC. Chcę przejść kilka gierek, dokupić coś nie coś, może z racji RDR2 na PC, to zakupię na PS4 slim, bo zawsze to taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam Cię potem do znajomych jak nie zapomnę.

Chyba zapomniałeś ;)

 

Mój nick w PSN to Reddzik. Ostatnio więcej siedzę na konsoli niż na PC. Chcę przejść kilka gierek, dokupić coś nie coś, może z racji RDR2 na PC, to zakupię na PS4 slim, bo zawsze to taniej.

Ok, dzięki :)

Ja na razie mam tylko jedną kolekcję Uncharted 1-2-3, ale ściągam też jakieś dema i sobie sprawdzam, a z racji nowego monitora 32" z HDR, na nowo odkrywam radość z grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałeś ;)

Właśnie wysłałem zaproszenie ;)

 

PS4 ostatnio w sumie wcale nie odpalam, konsola zarasta kurzem :E Jak już gram, to głównie na Switchu. Stan rzeczy zmieni się chyba dopiero po premierze The Last of Us Part II :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Chyba zapomniałeś ;)

 

 

Ok, dzięki :)

Ja na razie mam tylko jedną kolekcję Uncharted 1-2-3, ale ściągam też jakieś dema i sobie sprawdzam, a z racji nowego monitora 32" z HDR, na nowo odkrywam radość z grania :)

 

Teraz w plusie jest The last of us. Warto jak nie grałeś.

 

Ja to teraz gram na ps 4 w Call of Cthulhu - bardzo fajna przygodówka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Outer Worlds które na szczęście będę ogrywał na PC, będzie działać na Prosiaku w FullHd :kwasny: Nie wiadomo, jak z HDR. Na XboxOneX w natywnym 4K z HDR, no to mamy promocję z okazji wykupienia Obsidianu przez Microsoft ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratujcie :) Gdzie kupujecie subskrpycje ps plus w rozsądnej cenie na 12 miesięcy ? W elektro-marketach wołają 240zł...wdg ceneo w sklepach online można już od 170 dostać przy czym opinie o niektórych budzą moje wątpliwości. Możecie polecić coś pewnego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

The Outer Worlds które na szczęście będę ogrywał na PC, będzie działać na Prosiaku w FullHd :kwasny:

 

Będzie wyższa rozdziałka na ps4 pro

 

The @OuterWorlds is enhanced for both Xbox One X and PS4 Pro. It includes 4K textures and resolution on Xbox One X and PC, and upsamples to 4K from 1440p on PS4 Pro

 

Czyli jak rozumiem będzie domyslnie 2k ale z upscalingiem na 4k? czy źle to rozumiem?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratujcie :) Gdzie kupujecie subskrpycje ps plus w rozsądnej cenie na 12 miesięcy ? W elektro-marketach wołają 240zł...wdg ceneo w sklepach online można już od 170 dostać przy czym opinie o niektórych budzą moje wątpliwości. Możecie polecić coś pewnego ??

 

Czekasz na jakieś promocje i w normalny sklepie można kupić kod za ~160-180 zł, śledź stronę pepper.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratujcie :) Gdzie kupujecie subskrpycje ps plus w rozsądnej cenie na 12 miesięcy ? W elektro-marketach wołają 240zł...wdg ceneo w sklepach online można już od 170 dostać przy czym opinie o niektórych budzą moje wątpliwości. Możecie polecić coś pewnego ??

 

Możesz śmiało brać stąd, sprawdzone osobiście.

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...