Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po zaglądaniu w poszczególne tematy danych konsol, naszło mnie żeby założyć takiego offtopa jak Stjepan w PC, piszmy o wszystkim, w co gramy, w co mamy zamiar zagrać, co nam się podoba, co nie, ogólnie o konsolach (nie tylko ostatniej generacji) i sprawach technicznych konsol, gier, ekranów. . Nie znalazłem takiego tematu, a w większości działów jest, jak coś przegapiłem to niech moderator usunie.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie taki offtop powinien powstać dawno, ale nie powstał chyba tylko z tego powodu, że do offtopwania o grach służył wątek o ps4 czy inne wątki o grach:E.

 

Ja teraz zacząłem znowu pogrywać na ps4. U4 i TloU.

 

@skunRace Tylko dopisz w głównym tytule, że chodzi o konsole bo na głównej wyświetla się tylko "Offtopic o grach ogólnie"

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Uncharted 4 miał gorzej jak mówisz Lukadd.. Bo PS4 nie kazdy miał po premierze nowej generacji konsol. No ale co tam za różnica. Ważne, że wszystkie w sumie eksluzywy są na wysokim poziomie.. Nie to co np Crackdown 3 na Xboxie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei podziałów. Technikalia to wiadomo, ale gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Days gone a tak to raz na tydzień kurz zetrę.

Przykryj czymś.

 

W sumie taki offtop powinien powstać dawno, ale nie powstał chyba tylko z tego powodu, że do offtopwania o grach służył wątek o ps4 czy inne wątki o grach:E.

 

Ja teraz zacząłem znowu pogrywać na ps4. U4 i TloU.

 

@skunRace Tylko dopisz w głównym tytule, że chodzi o konsole bo na głównej wyświetla się tylko "Offtopic o grach ogólnie"

Poprawione, ja zamiast nadrabiać kilkuletnie zaległości (kupno konsoli pod koniec życia generacji to idealny moment) po ograniu GoW, RDR2, aktualnie Uncharted, już planuję żeby zagrać w takiego Wiedźmina GOTY, czy GTA V na konsoli :hmm::E

 

Nie rozumiem idei podziałów. Technikalia to wiadomo, ale gry?

Jak zobaczyłem wymianę zdań w wątku o ps4, to myślę, że i tutaj przydałby się taki temat :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Days gone a tak to raz na tydzień kurz zetrę.

 

A ja czekam na ładną pogodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym jeszcze zagrał w nowe GTA, ale jeszcze na PS4. Realia RockstarGames są takie że premiera gry odbywa się od 18 do 24 miesięcy po pierwszych zapowiedziach. W związku z tym iż PS5 jest już na ostatniej prostej przed zapowiedzią, to R* musiałby zapowiedzieć GTA VI do końca tego roku, aby wydać grę jeszcze na PS4, póki obecna generacja nie zostanie odsunięta przez PS5 w 2020 / 2021r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie wiecie czy w Path of Exile na ps4 jest mozliwosc zmiany płci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym jeszcze zagrał w nowe GTA, ale jeszcze na PS4. Realia RockstarGames są takie że premiera gry odbywa się od 18 do 24 miesięcy po pierwszych zapowiedziach. W związku z tym iż PS5 jest już na ostatniej prostej przed zapowiedzią, to R* musiałby zapowiedzieć GTA VI do końca tego roku, aby wydać grę jeszcze na PS4, póki obecna generacja nie zostanie odsunięta przez PS5 w 2020 / 2021r.

Nie znam tego Yasuo Imanaka, ani nie wiem jak się miały do rzeczywistości jego poprzednie analizy, jeśli to ktoś ważny w branży, ale jego zdaniem, nowa generacja dopiero pomiędzy kwietniem 2021 a marcem 2022. Ghost of Tsushima trafi do sklepów do marca 2020 roku, The Last of Us Part 2 i Death Stranding mogą zostać przesunięte na kolejny rok fiskalny, a premiera dopiero do marca 2021 roku.

 

https://twinfinite.net/2019/02/ps5-relese-2021-rakuten-securities/

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a ja gdzieś tam czytałem, że ma być w co najmniej za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin znowu powielasz ploty :E. Jakiś szwedzki sklepik wkleił sobie taką datę i zaraz ją usunął :E

 

 

Oficjalne stanowisko eurogamera z przed kilku dni jest takie:

 

Premiera: brak informacji

Gra nie ma potwierdzonej daty premiery i jest tytułem ekskluzywnym na platformie PlayStation

 

Data premiery

 

Choć gra jest w produkcji od kilku lat, a twórcy zapowiedzieli ją oficjalnie w 2017 roku, do tej pory nie poznaliśmy daty premiery tytułu. Wiadomo także, że studio w lutym 2019 szukało dodatkowych pracowników. Stąd jedynie można spekulować, że Ghost of Tsushima ukaże się w drugiej połowie 2019 roku lub później.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś plotki ze szwedzkiego sklepu:

 

Ghost of Tsushima, czyli najnowsza produkcja od twórców serii inFamous ze studia Sucker Punch, zadebiutuje na rynku 30 sierpnia bieżącego roku - wynika z nieoficjalnych informacji.

 

Data premiery pojawiła się na karcie katalogowej powstającej gry w ofercie szwedzkiego sklepu internetowego Spelbutiken. Wpis jednak już zmodyfikowano, usuwając wzmiankę o terminie wydania.

 

W najnowszym wpisie o Ghost of Tsushima na Eurogamer.pl z 22 marca jest:

 

nReRxHd.png

 

@edit

 

lukkad mnie uprzedził ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up W sumie to nawet nie była plotka, po prostu jakiś sklep chciał sobie zrobić promocję w plotkarskich mediach wrzucając datę premiery lub po prostu jakiś pracownik się walną i wklepał dane nie to co trzeba :E

 

@skunRace

3 sekundy w google i można sprawdzić. Odin lubi trollować i pisać o plotkach rodem z pudelka jako o sprawdzonych informacjach.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oprócz Days Gone jest jeszcze podana data premiery dla Judgment.

 

Data premiery Final Fantasy 7 Remake czy Ghost of Tsushima jest nieznana, ale jakieś szanse są na 2019 rok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może siły dodatkowe do produkcji ghosta potrzebowali żeby od razu remastera na ps5 zrobić i 2x tą samą grę nam sprzedać :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może siły dodatkowe do produkcji ghosta potrzebowali żeby od razu remastera na ps5 zrobić i 2x tą samą grę nam sprzedać :hmm:

Na etapie ~ 1 roku przed premierą, to szybciej grę zrobić na PS5 niż na PS4 - mniej cięć graficznych dla zespołu. I nie trzeba robić żadnego remastera. A znając życie to Sucker Punch Productions od początku jako studio wewnętrzne Sony otrzymało instrukcje aby tworzyć 2 wersje. Jestem tego pewien.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po cichu nadzieję, że GoT to będzie taki Infamousowy open world w najgorszym przypadku, czyli nie do przesady. Jak dla mnie coś, co kiedyś było zaletą (omg, open world! :D) , teraz jest zabijaczem entuzjazmu (omg, open world...) i przez te dwa słowa hype na GoT i Days Gone jako tako u mnie nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę odbiorę to bydle do gier z PS1 i 2. Postanowiłem przejść Metal Gear Solid od początku do końca(bez survive), a może jakieś inne gry się nawiną. Jak kupię znowu PS3, to odpalę na nim Personę 5 :E .

post-582324-15538606486714_thumb.jpg

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 na strychu i od dwóch tygodni kusi mnie bardzo, żeby kupić nowe PS1, 2 i 3, nie tyle na nich grać, tylko trzymać na półce ;) Jakaś taka wewnętrzna potrzeba i fascynacja konsolami się we mnie obudziła :E

 

Tylko już się boję do ilu dojdzie ta aukcja PS1 https://allegro.pl/oferta/nowa-konsola-sony-ps1-9002-box-sklep-7921095165

 

Nową PS3 znalazłem tylko w wersji Slim za 1000zł https://allegro.pl/oferta/playstation-3-500gb-2-pady-2-move-4gry-pud-7113828382

 

Za to PS2 w ogóle, muszę jeszcze na eBayu popatrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak celujesz w nowe konsole... :E Można kupić przecież fajne sprzęty, w pudełkach i z papierami w rozsądnej cenie.

 

Ja mam gdzieś skitranego jakiegoś Samsunga Slim Fit 29 cali. Całkiem niezły sprzęt, jeden z ostatnich wypustów telewizorów CRT. Ładnych parę lat temu kupiłem go bodaj za 300 złotych :E Leży sobie pod folią i marnieje. Miałem go oddać za jakiś przysłowiowy czteropak, ale niech sobie leży i czeka na lepsze czasy. Jeść nie woła, kiedyś go może wykorzystam do retro konsol właśnie czy czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie przesada, porozglądam się bardziej, ale mam obawy, że te używane będą ledwo zipać. Jeszcze się dogrzebałem, że pod kocem leży czarny Sony KV-25T1K w idealnym stanie, pasowałby do kolekcji bardziej niż te srebrne z prostym ekranem :)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przed chwilą kupiłem PS2 Slim po renowacji, czyściutka, nasmarowana, laser wymieniony i parę innych dupereli za 200 zł. PS1 kupię kiedyś z kaprysu, nie jest potrzebna, bo PS2 ma sprzętową emulację. PS3 planuję również kupić znowu, ale nie śpieszy mi się. Poszukam dobrej sztuki, a w międzyczasie pomęczę resztę.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dam sobie spokój z nowymi sztukami, ale to nowe PS1 kusi bardzo. Znalazłem Ci za to zestaw gier do tej PS2 po renowacji ;)

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-60-gier-gry-do-ps2-playstation-2-nie-ktore-bardzo-rzadkie-CID99-IDxY2Qu.html#44009f3e4f

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...