Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pillsxp

Wymiana smartwatch`a na nowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Huawei B0 do którego na lotnisku zgubiłem ładowarkę i nie chce już kupować 2 takiego samego.

Z obecnego Huawei byłem zadowolony gdyż nie miał pomiaru ciśnienia krwi którego nie wolno za często mierzyć.

Wymagam od Smartwatch`a przede wszystkim wodoszczelności gdyż poprzedni był wodoszczelny i czytelności w słońcu gdyż aktualny pod tym względem jest kiepski.

Zależy mi też na dobrej baterii bym nie musiał co 3 dni ładować go pod ładowarką.

Szukam czegoś w okolicy 100-300 zł z opcją wyłączenia pomiaru tętna.

Myślałem nad Huawei A2,Honor Band 4, Xiaomi Mi Band 3 i ostatnio znalazłem Lenovo Watch X Plus który jest tani i można go kupić w okolicach 200 zł.

Na opasce czytam SMSy, liczę pokonany dystans i w sumie to pomiar temperatury się by też pewnie przydał, ale nie musi.

Macie jakieś pomysły, który z wymienionych byłby dobry i czytelny w słońcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bip'a - chyba najlepszy w stosunku cena / jakość w tym przedziale. Dodatkowo idealna widoczność w słońcu i bateria trzymająca nawet do 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecasz Xiaomi AmazFit Bip że będzie w słońcu czytelny.

Jeszcze mam pytanie bo znajomy chciałby coś z wysokościomierzem i też żeby był tani i funkcjonalny.

Czyli do 300 zł tylko i wyłącznie ten Xiaomi, nie patrzeć na tego Lenovo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Po południu, jak będzie słońce to cyknę Ci fotkę, żebyś zobaczył jak to wygląda w praktyce. BIP ma GPSa, więc wysokość chyba też można sobie z niego wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...