Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera PC PS4 XBO

Legends Edition 25.06.2019

Anniversary 28.06.2019

 

F1-2019-001.jpg

 

 

2019-williams-1024x576.jpg

Livery-Simple-1-side-1024x576.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=apVDMCnraN8

CDP dystrybutorem w Polsce, możliwa pełna lokalizacja. Prace nad F1 2019 ruszyły dwa lata temu, jest to najbardziej ambitny projekt w historii serii. Własne malowania, Formuła 2, nowe tryby, specjalny bolid pod multi. Nie wiadomo zbyt wiele na ten moment.

Zapowiada się całkiem duża gra, sporo nowości, tych nieodkrytych też. :thumbup:

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby zrobili to na nowym silniku, bo dwie ostatnie części mocno odstawały graficznie od większości gier wyścigowych wydanych niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 2018 i szczerze mówiąc nie wiem skąd tam były te ochy i achy.

 

Rozwój bolidu może i realistyczny i imponujący, ale rozbudowany do takich rozmiarów, że momentami czułem się jakbym grał w jakiegoś managera, a nie grę wyścigową.

 

Szumnie zapowiadane wywiady i wpływ na reputację to wydmuszka, typowa zapchajdziura, wolałbym żeby więcej wstępów komentatorów nagrali, a nie - co wyścig to samo.

 

Treningi podobnie irytujące. Znowu - może i realistyczne, w końcu w cingu trzech sesji kręcą sporo okrążeń i sporo sprawdzają, ale rozbijanie tych zadań w grze na coraz więcej pozycji, każda po 3-7 kółek to IMHO przesada. O ile zużycie opon plus tempo kwalifikacyjne plus aklimatyzacja miało sens, to dodanie paliwa + ERS + coś tam jeszcze jest zwyczajnie NUDNE.

 

No i wiśnia na torcie, czyli wymuszone realiami halo - kamera TV traci sens, bo i tak nie widzę nosa, środka bolidu i łapie się na tym, ze wchodząc w zakręty ciągle przerzucam wzrok na lewo lub prawo na koła, tak samo jakbym jechał z kamerą z kokpitu.

 

Jeśli pójdą w tym samym kierunku to nie sądzę, bym kupił 2019, tak jak nie kupiłem 2018, 2016 wciąż wydaje się najlepsza.

 

Do tego graficznie w porównaniu z CARS 2 to faktycznie biednie miejscami wygląda.Mam nawet wrażenie, ze 2018 było gorsze niż 2016.

 

Jedyna ciekawa rzecz to chyba ten bolid do multi, by nie jeździć takimi samymi.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na PPE wrzucili kilka filmów.

po prostu WOW

Już się nie mogę doczekać na premierę :)

Jest spory wysyp filmów, wszystkich tutaj nie dam, więc trzeba trochę poszukać ;)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja widziałem jeszcze tylko ten z Azerbejdżanu.

 

Trzeba przyznać, że światła w nocy wyglądają świetnie, przebili w tym względzie CARS 2, a nawet MotoGP 18, gdzie na UE4 bardzo fajnie wyszedł nocny wyścig w Katarze.

 

Ogólnie widać, że dodali trochę mgły i poprawili ogólne oświetlenie.

 

Chętnie zobaczyłbym Singapur i oczywiście Abu Dhabi.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust poszli raczej po linii najmniejszego oporu i wystrzelili współczynnik gamma w kosmos żeby "na oko" przypominało to transmisję TV, całkowicie zabijając przy okazji rozpiętość tonalną. Jeśli ten gameplay nie jest czyjąś amatorską radosną twórczością, to bardzo źle to wygląda.

 

Gameplay - https://imgur.com/zfnSDVu

vs

Transmisja - https://imgur.com/NzhHkeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych filmikach to oświetlenie to jedna wielka mgła i paćka, totalnie mi się nie podoba, być może z HDR będzie prezentowało się całkowicie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się niesamowicie podoba. No nie mówcie, że którakolwiek poprzednia F1 wygląda lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fakt, po namyśle stwierdzam, że mgły jest za dużo (żadna transmisja aż tak nie wygląda), niemniej kompletny brak takiego "rozproszonego" światła i poświaty dookoła reflektorów we wcześniejszych edycjach też daje się we znaki.

 

MotoGP 18 jednak wygląda najlepiej :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi tam się podoba :thumbup:

 

A tutaj coś z edycji Legends

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wideo, na którym niestety wygląda to strasznie "rysunkowo", chyba gorzej niż 2018. Nie wiem, skąd były poprzednie filmiki, ale to zupełnie ich nie przypomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wygląda gorzej. Ale faktycznie nadal jest rysunkowo.

Nie jest tak dobrze jak pokazany wcześniej Azerbejdżan.

 

Z kolei Monako nocą jest sporo lepsze niz ten przesadzony kompletnie Bahrain. Ale Bahrain chyba zostaje.

Czyli zależnie od toru jest lepiej lub gorzej.

 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda gorzej. Oświetlenie w 2018 to był mały krok w kierunku realizmu

, wyglądało to na pewno bardziej naturalnie, tu mamy maksymalnie przesterowane kolory, wszystko jest mega wyraźne, rysunkowe, czuję się jakbym oglądał Cartoon Network.

To Monaco też nie wygląda lepiej niż ten poprzedni Bahrajn, może sam tor wygląda nieźle, ale bolidy bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fakt, bolidy słabiej, otoczenie lepiej.

A co do Francji - przyznaje rację. 2018 ma jakby więcej tego miękkiego światłą i lekkiej mgiełki, która IMHO nieźle w takich grach udaje realne zdjęcia z kamer.

Ale nie jest to jakaś wielka różnica.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Generalnie to z oceną się trzeba wstrzymać bo oni chyba jeszcze sami nie wiedzą na co się zdecydować, w becie wygląda to jeszcze inaczej.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie sporo lepsze.

Ciekawe jak im ta noc wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś? Mam dziwny problem na DX12, czasami fps spada do 19 O_o i tak się utrzymuje przez pewien czas by znowu wrocić do 144 a potem znowu 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra, ja nie mam takich problemów, ale za to na DX12 nie działa HDR. Gra jeszcze nie dostała day 1 patch, także może te błędy wyeliminują niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponoć o wiele łatwiejsza od F1 2018, gdzie rzekomo i stabilność bolidów, i AI były mocno przegięte?

 

Jak był darmowy weekend z 2018 to faktycznie się zdziwiłem... w 2016 jeżdżę z asystami (czasem kontrolę trakcji ustawie na Medium, ale tylko jak mi się chce bardziej uważać przy operowaniu gazem :)) na poziomie AI Expert, a w 2018 musiałem AI na 55% ustawić - podczas gdy Expert to jakieś 75%... (6 z 8 poziomów chyba) :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do 2018 to absolutnie się nie zgodzę. Mega agresywne AI, śliskie tarki, niebo a ziemia z tym co było. Ale jak się nawłącza asyst to może i łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy warto przesiadać się z F1 2017. Silnik graficzny praktycznie ten sam, jedyną sensowną zmianą jest migracja zawodników między zespołami. F1 2018 mam w xbox pass, ale jakoś wolę 2017, chyba ze względu na brak halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja, 65 ziko na Sztimie. W czerwcu może zejdą niżej, bo chyba w lipcu nowa odsłona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...