Forum PCLab.pl: [200-250]Słuchawki dokanałowe - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[200-250]Słuchawki dokanałowe

#1 Użytkownik jest niedostępny   Bust3r 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 30 Marzec 2019 - 11:47

Cześć,

Moje stare i wysłużone A-Jays Three zaczynają już umierać więc pora wybrać następcę. Chciałbym wydać ok. 200PLN (bez dostawy) na nowe słuchawki dokanałowe. Poczytałem kilka recenzji, tylko problem w tym, że są one sprzed ok. 10 lat sporej części polecanych słuchawek nie można już dostać w sklepach :D więc zwracam się z prośbą o propozycje. Słuchawki powinny grać co najmniej tak dobrze jak moje A-Jays Three, być podobnie wytrzymałe, miło by było jakby miały pilocik z mikrofonem, ale nie jest to obowiązek. Będą używane w różnych sytuacjach - słuchanie muzyki z telefonu, czasem siedzenie przy komputerze i bieganie. Myślałem głównie o przewodowych, ale zastanawiam się czy nie znajdzie się coś interesującego na Bluetooth w tej cenie :)

#2 Użytkownik jest niedostępny   Bust3r 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Marzec 2019 - 21:35

Poszperałem trochę i znalazłem polecane Brainwavz ProAlpha i M1. Są jeszcze Soundmagic E10, E11 i E50 - dobre to? I czy słuchawki Marshall są dobrej jakości czy tylko ładnie wyglądają? Ktoś coś? :)

#3 Użytkownik jest niedostępny   lothar90 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2019 - 07:18

Mówisz o tych Marshallach? https://www.x-kom.pl...-eq-czarne.html na szczęście grają też bardzo dobrze :D moim zdaniem lepiej, niż ich wokółuszna wersja ;) Soundmagic E11 też są okej. Z pozostałymi nie miałem styczności.

#4 Użytkownik jest niedostępny   Bust3r 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2019 - 10:16

Tak, o te mi chodziło. Kupiłem już E10C, po chwili zabawy korektorem grają bardzo podobnie do A-Jays Three, zastanawia mnie tylko jak będzie z wytrzymałością, bo kabelek niby w oplocie, ale jest bardzo cienki

#5 Użytkownik jest niedostępny   orange99 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 07 Kwiecień 2019 - 23:17

Używam wersji E10 od kilku lat, kabelek cienki ale bardzo wytrzymały.
Nic się nie musisz o nie bać.

#6 Użytkownik jest niedostępny   LordFro1 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 07 Kwiecień 2019 - 23:24

Polecam słuchawki RHA - sam posiadam MA750i , miałem Brainwavz i soundmagic, RHA zrobiło na mnie największe wrażenie , do tego jakość wykonania, a nawet pakowanie słuchawek , ciężko do czegoś się przyczepić. Pozdrawiam

#7 Użytkownik jest niedostępny   Machiavellis 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 18 Październik 2019 - 00:06

Witam.

Odświeżam trochę temat. Właśnie przymierzam się do zakupu słuchawek dokanałowych - głównie do gier.

Kwotowo może być do 400 zł, ktoś jeszcze używał RHA MA750? Bo na razie te mam na celowniku.

Jeszcze wpadłem na Razer Kraken Hammerhead Pro V2 - cena dużo niższa, ktoś poleca?

Ten post był edytowany przez Machiavellis dnia: 18 Październik 2019 - 10:26

Strona 1 z 1