Skocz do zawartości
Bust3r

[200-250]Słuchawki dokanałowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Moje stare i wysłużone A-Jays Three zaczynają już umierać więc pora wybrać następcę. Chciałbym wydać ok. 200PLN (bez dostawy) na nowe słuchawki dokanałowe. Poczytałem kilka recenzji, tylko problem w tym, że są one sprzed ok. 10 lat sporej części polecanych słuchawek nie można już dostać w sklepach :D więc zwracam się z prośbą o propozycje. Słuchawki powinny grać co najmniej tak dobrze jak moje A-Jays Three, być podobnie wytrzymałe, miło by było jakby miały pilocik z mikrofonem, ale nie jest to obowiązek. Będą używane w różnych sytuacjach - słuchanie muzyki z telefonu, czasem siedzenie przy komputerze i bieganie. Myślałem głównie o przewodowych, ale zastanawiam się czy nie znajdzie się coś interesującego na Bluetooth w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę i znalazłem polecane Brainwavz ProAlpha i M1. Są jeszcze Soundmagic E10, E11 i E50 - dobre to? I czy słuchawki Marshall są dobrej jakości czy tylko ładnie wyglądają? Ktoś coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o te mi chodziło. Kupiłem już E10C, po chwili zabawy korektorem grają bardzo podobnie do A-Jays Three, zastanawia mnie tylko jak będzie z wytrzymałością, bo kabelek niby w oplocie, ale jest bardzo cienki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam wersji E10 od kilku lat, kabelek cienki ale bardzo wytrzymały.

Nic się nie musisz o nie bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam słuchawki RHA - sam posiadam MA750i , miałem Brainwavz i soundmagic, RHA zrobiło na mnie największe wrażenie , do tego jakość wykonania, a nawet pakowanie słuchawek , ciężko do czegoś się przyczepić. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odświeżam trochę temat. Właśnie przymierzam się do zakupu słuchawek dokanałowych - głównie do gier.

 

Kwotowo może być do 400 zł, ktoś jeszcze używał RHA MA750? Bo na razie te mam na celowniku.

 

Jeszcze wpadłem na Razer Kraken Hammerhead Pro V2 - cena dużo niższa, ktoś poleca?

Edytowane przez Machiavellis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...