Skocz do zawartości
VSS

all in one V 0.001 troche mnie ponioslo

Rekomendowane odpowiedzi

Idź w x299 bo to się marnuje i Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wiem wiem....ale jeszcze jedna kawę trzasnę i wtedy zadecyduje co dalej, na razie to optymalizuje miejsce na Grafe i ewentualnie E-ATX,

 

marzy mi się jeszcze jakiś dupny PSU tak 1.2KW+

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

X299 jest takie sobie w grach, mesh i piekarnik. Dobre do epena ale 8700/9900 nie dosiegnie.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszła ostatnia paczuszka niezbędna do przeszczepu ale problem w tym ze przesadziłem trochę z płytą główną i przesunąłem ja w ostatniej chwili deko za daleko w prawo i zrobiło się ciasno :kwasny:

 

 

6xy3dgt9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak właśnie kminie w tym kierunku i zrobić dwa/trzy przepusty i puścić wszystko pod taca pod rezy i pompy ,

 

nie oge podniesc na dystansach bo siedzi na profilach a zamiar był taki by można było zdementować pompy i rezy w miarę jak najprościej w tym wypadku 4xM4 :thumbup: , ale obadam czy dam rade zrobić przepusty w profilach

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przeszczep chyba udany, ale

 

Alphacool Eiszapfen HF Schnellverschlusskupplungsset G3/8 IG mit Reduzierer G1/4 - Deep Black na 4 sztuki jedna okazała się nieszczelna

:E zalewam loopa a tu myk i cieknie, pixy w weekend

taka gimnastyka do tej złośliwej cieknącej złączki :

oqkjieqb.jpg

z pola boju

v7jb78sl.jpg

 

qsp64abt.png

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nastepny zonk, zamowilem komplet oringow do moich złączek [zewnętrzny i wewnętrzny] sztuk 20 i dzisiaj chciałem już bulida poukładać i zrobić porządek z kablami a okazało się ze oringi przyszły w takim samym wymiarze :kwasny:, ale na otarcie lez wymieniłem te nieszczęsną QDC

 

ggmm34kd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POKAZ CALOSC Z DALEKA !!! :D bo ogrom tego jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze jak sobie cos zaplanuje a złożyłem wszystkie możliwe zamówienia na części mi potrzebne a akurat dzień zaczynam od faila z oringami i opadły emocje finiszu :thumbdown:

 

tak wygląda w zarysie

 

7pfzdme2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super:D zamówisz nowe i będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak kupa narazie, ale zakładałem scenariusz ze z nudów znowu zacznę binowac tak wiec teraz to myk i karta wypięta i cyk cały blok z orurowaniem wypięty bez spuszczania płynu i odpowietrzania układu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie ładnie wpasowałeś PC w szafika. Pochowaj te żygi kablowe od pomp :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wjechał Król

 

syoff75x.jpg

 

dla fanów unboxingow jest tez nawet coś do czytania by wydłużyć proces do 60 sek :lol2:

scbu5odz.jpg

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o GPU to rynek jest slaby a topowe Air szybko się kończą ciężko o bloki i niskie limity czyli padaka, a nie chciałem tez karty która z bólem robiła by 2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo, konkret :P

referencyjne PCB i bloki Fullcover strasznie oklepane :P , a tu przynajmniej HW odbija się od Masy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa, absolutnie wysoka póła, żadnych kompromisów...na KIngpIny można patrzeć nawet kiedy nie są podłączone i zamontowane w PCecie...szacun...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już od jakiegoś czasu gości u mnie 10/20 i zapowiada się ponowna zmiana i kolejne problemy, dla tych co w pełni wykorzystywali H_AMP na płytach Asusa to sie mogą mocno zdziwić przy przykładowo APEX XII  bo takiego złącza nie ma ale w miedzy czasie zdobyłem Asus EXT Card II bez której na Apex XII nie da się obsłużyć wszystkich smigiel

g74ebiwt.jpg

ofkwaeig.jpg

przy dwoch smiglach nie da sie grac

ppkibwzi.jpg

 

pełne sterowanie z poziomu BIOS jak i OS oraz Auto StopFan

xl3mx5mz.jpg

 

 

kolejny problem to właśnie złącze PCIE 6 Pin no i tu zaczynają się problemy jeżeli wszystkie złącza są zajęte, z tego co widzę to płytka obsłuży wszystkie wentyle

myaachl2.jpg

 

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dlaczego nie Aquacomputer Octo i Aquasuite pod sterowanie rpm wentylatorów na chłodnicach po krzywych z odczytu temp cieczy w loop ?

Tu nawet sterowanie po HWInfo dałbyś do nawiewu kostek ram tak by zależnie od ich temp rpm wentylatorów na ram śmigało.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ELDER napisał:

Hmm...dlaczego nie Aquacomputer Octo i Aquasuite pod sterowanie rpm wentylatorów na chłodnicach po krzywych z odczytu temp cieczy w loop ?

Tu nawet sterowanie po HWInfo dałbyś do nawiewu kostek ram tak by zależnie od ich temp rpm wentylatorów na ram śmigało.

 

jestem chyba z tego najbardziej upartego sortu :rotfl:, odkąd przysiadłem na stale do desktopa to od samego początku chciałem Aquero wtedy jeszcze chyba nie bylo 4 a to byl wypas taki ze hej ale cos sie zbuntowałem i nie kupiłem do tej pory a podejrzewam ze konfigurowanie bylo by duzo łatwiejsze, ale mniejsza o to, jest i dziala idealnie z Z490 ale właśnie skonfrontowałem kartę z Z390 i wychodzi na to ze nie ma sygnału,

z wentylami to najlepszy efekt zrobiły Cougary PWM@5V sterowane sygnałem PWM później wpadły jakieś eloopy DC później znowu DC i znowu jakieś Cougary DC i teraz mam chyba 7xPWM i chyba 25xDC z tym ze właśnie DC słabo się nadają do niskich RPM,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...