Skocz do zawartości
LJ19

Ochrona naszych (cyfrowych) tożsamości i pieniędzy

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy ile kto ma. Ja sobie nie wyobrażam trzymania dziesiątek czy setek tysięcy zlotych w domu.

Kiedyś mój kolega schował u siebie 4000 zł. Trudno mi było uwierzyć, jak mi mówił, że te pieniądze zniknęły.

Podejrzewał byłego swojej siostry, ale za rękę go nie złapał, więc niczego udowodnić nie mógł.

Bo nikomu nie wolno wspominać, gdzie ma się te pieniądze. Jak i ogóle mówić, że coś się wypłaca z konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moim prywtnym zdaniem nie ma czegoś takiego jak prywatność jeżeli chodzi o pieniądze znajdujące się w systemie bankowym. Nie ma, bo te wszystkie instytucje, urzędy i inne tego typu agencje mają to wszystko jak na patelni. Mają dostęp do baz danych, jest szereg ustaw i przepisów prawnych które reguluje tą kwestię. I co zrobisz? Nic nie zrobisz tak naprawdę.

Zakładając konto bankowe w jakims banku, po prostu musisz się na to zgodzić i tyle. Na http://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php proponuję sprawdzić jeszcze ranking.

Edytowane przez zionz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GordonL

A moim prywtnym zdaniem nie ma czegoś takiego jak prywatność jeżeli chodzi o pieniądze znajdujące się w systemie bankowym. Nie ma, bo te wszystkie instytucje, urzędy i inne tego typu agencje mają to wszystko jak na patelni. Mają dostęp do baz danych, jest szereg ustaw i przepisów prawnych które reguluje tą kwestię. I co zrobisz? Nic nie zrobisz tak naprawdę.

Zakładając konto bankowe w jakims banku, po prostu musisz się na to zgodzić i tyle.

Po kolei:

Nie ma, bo te wszystkie instytucje, urzędy i inne tego typu agencje mają to wszystko jak na patelni.

Nie mają.

Mają dostęp do baz danych

Nie mają, lub jest on bardzo ograniczony.

jest szereg ustaw i przepisów prawnych które reguluje tą kwestię.

Poproszę o źródła tych twierdzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładając konto bankowe w jakims banku, po prostu musisz się na to zgodzić i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi