Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

brajan007

Podłączenie pada ps4 do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciał bym podłączyć Pad od ps4 poprzez Bluetooth.

 

system windows 7, bebechy w stopce.

 

Otóż nie mam problemu podłączając pad poprzez kabel wtedy wszystko śmiga. Nie mogę natomiast ogarnąć połączenia poprzez Bluetooth.

Robie tak jak na poradnikach, z tym, że pad jest wykrywany, instalują się sterowniki i pad się wyłącza po 10 sekundach i tak w koło. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to ogarnąć na windows 7?

Z telefonem też mam problem (xperia z5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z telefonem udało mi się połączyć. Aplikacje mam i działa ona jak podłącze pada przez kabel. Problem bezprzewodowo, bo pad jest widoczny tylko przez chwilę a później się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeśli pad się wyłącza to coś jest nie tak z modułem BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale używasz jakieś aplikacji typu inputmapper?? bo bez tego nie będzie Ci to dobrze chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale po co mu aplikacje? Aby Dualshock chodził sprawnie na PC wystarczy Big Picture w Steam. I to działa bardzo dobrze nawet bezprzewodowo.

 

Mam pytanie do autora.. Jaki używa moduł BT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego moduła podłączyłeś gdzie? Z tyłu komputera czy z przodu?

 

Taki moduł musi być jak najbliżej pada bo inaczej będzie zrywać połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem i z przodu i tyłu pad blisko komputera. Nie mogę sparować pada z tym ustrojstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Moduł masz chyba dobrej firmy.. Odinstaluj wszystkie programy ktore sa powiązane z działaniem modułu tak jak Ds4windows.. Zresetuj komp.

 

Masz 2 metody.

1. Moze masz juz w kompie wbudowany BT? I sie gryza? Zobacz odłacz modul z usb i zobacz w ustawieniach windows / bluetooth czy nie mozna aktywować..

 

2. Jesli nie masz to poldacz moduł.. i wtedy w ustawieniach urzadzen pojawi się bluetooth usun go ręcznie. i ponownie odlacz i podlacz.. Powinien zalapac.. od nowa i zainstalować stery..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam inputmappera i generalnie działa on bardzo różnie. Czasami z różnych powodów nie chce się połączyć. Natomiast nauczyłem się, że pierw muszę mieć włączony ten program, dopiero później łączę pada z BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

kupiłem sobie pada do ps4 i bez problemu udało mi się sparować go z PC

 

musisz wejść do Bluetooth -> potem dodaj nowe urządzenie i jak tam system skanuje w poszukiwaniu urządzeń wciśnij na padzie Share+Playstation przyciski i powinno znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...