Skocz do zawartości
azgan

World War Z - Apokalipsa na podstawie filmu z Bradem Pitt

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z Was widział film World War Z? A moż jest ktoś kto czeka na World War Z 2 z Bradem Pitt :E ? Tak czy siak gra też będzie ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=1GRUgfRRvwM

 

To jeszcze nie koniec "atrakcji" dzięki Epic Games Store gra World War Z będzie taniej https://pclab.pl/news79970.html

 

Tyle "dobra" w jedym miejscu :D

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział. Nie czeka. Ani na sequel filmu, ani na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy ;)? To "prawie" jak Division z zombiakami :lol2:

 

Zastanawiam się dla kogo powstają takie gry ? I kto jest ich "targetem" :E ?

 

No i Epic Games Store zminia gry na "lepsze" - zobaczcie nowość a już taniej :P

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem - taki remake Left 4 Dead... Tylko pewnie bez modow i masa DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział. Nie czeka. Ani na sequel filmu, ani na grę.

Nic dodać, nic ująć

Zamykam

Edytowane przez jestem-bogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem - taki remake Left 4 Dead... Tylko pewnie bez modow i masa DLC.

 

Nie ma już chyba dzisiaj zapotrzebowania na takie gry jak Left 4 Dead co zdaje się potwierdziło EVOLVE.

 

PS> Hunt: Showdown też bez szału.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Evolve do Left 4 dead? Poza 4rema osobami w jednej druzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Evolve do Left 4 dead? Poza 4rema osobami w jednej druzynie.

 

Poczytaj to się dowiesz gra robiona przez Turtle Rock Studios czyli ta sama ekipa co robiła Left 4 Dead, asymetryczna rozgrywka ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już chyba dzisiaj zapotrzebowania na takie gry jak Left 4 Dead co zdaje się potwierdziło EVOLVE.

 

PS> Hunt: Showdown też bez szału.

Evolve to nie jest gra w stylu L4D. A zapotrzebowanie jest, tylko gra musi być dobra, z pomysłem, planami rozwoju - w Vermintide 2 w szczytowym okresie grało ponad 70 tys. ludzi.

 

Poczytaj to się dowiesz gra robiona przez Turtle Rock Studios czyli ta sama ekipa co robiła Left 4 Dead, asymetryczna rozgrywka ect.

Studio to samo, pomysł na grę inny.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vermintide 2 nie dla mnie już lepiej się bawiłem przy Evolve albo Hunt: Showdown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja World War Z 2, z chęcią bym obejrzał, jedynka mi się bardzo podobała.

Edytowane przez Fikołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział. Nie czeka. Ani na sequel filmu, ani na grę.

Na film to i tak byś się nie doczekał, bo został anulowany. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja World War Z 2, z chęcią bym obejrzał, jedynka mi się bardzo podobała.

 

Ciekawe ile gra będzie miała nawiązań do filmu? Obojętnie czy części pierwszej czy drugiej. Jedynkę widziałem i nie była nawet taka zła powiedziałbym że była nawet lepsza od filmowych adaptacji Resident Evil z Milla Jovovich. Odnoszę wrażenie że gra World War Z to będzie typowy skok na kasę bazujący na rozpoznawalnej marce i zbieżności nazwy do innej znanej gry o podobnym tytule.

 

Na film to i tak byś się nie doczekał, bo został anulowany. :E

 

O proszę tego nie wiedziałem. Co się stało Brad się rozmyśił :D?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wyjdzie 5 lat za późno.

O filmie prawie nikt już nie pamięta.

Drugiej części nie będzie.

Tematyka zombie już się dawno wyczerpała i znudziła graczom.

Nie pomaga jej też to, że zapowiada się po prostu bardzo przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka zombie już się dawno wyczerpała i znudziła graczom.

 

Nie dla Capcomu zobacz co się działo z Resident Evil 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla Capcomu zobacz co się działo z Resident Evil 2 ;)

Resident Evil to stara i ceniona marka. I dobrze zrealizowany remake też zrobił swoje.

I to nie tak, że zombie nie są już w ogóle popularni, po prostu najlepsze lata mają za sobą i wątpię, żeby to wróciło, patrząc na tendencje w branży (właściwie nie tylko w tej, bo to samo tyczy się filmów i seriali) i wyraźny spadek zainteresowania.

Produkcje z zombie będą nadal powstawać, czego przykładem są właśnie World War Z czy Dying Light 2, ale gracze kupią pewnie Dying Light 2 nie dlatego, że są tam zombie, tylko dlatego, iż będzie to najprawdopodobniej dobra gra. Czego nie można powiedzieć o tym pierwszym, biorąc pod uwagę przedpremierowe materiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na film to i tak byś się nie doczekał, bo został anulowany. :E

I prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Fincherem, jako reżyserem, na pokładzie byłaby gwarancja dobrego filmu. W innym przypadku był skazany na porażkę. Zresztą zbyt wiele lat minęło od premiery częsci pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to nie tak, że zombie nie są już w ogóle popularni, po prostu najlepsze lata mają za sobą i wątpię, żeby to wróciło, patrząc na tendencje w branży (właściwie nie tylko w tej, bo to samo tyczy się filmów i seriali) i wyraźny spadek zainteresowania.

 

Masz racje wystarczy zobaczyć jaki jest spadek zainteresowania serialem The Walking Dead

 

Produkcje z zombie będą nadal powstawać, czego przykładem są właśnie World War Z czy Dying Light 2, ale gracze kupią pewnie Dying Light 2 nie dlatego, że są tam zombie, tylko dlatego, iż będzie to najprawdopodobniej dobra gra. Czego nie można powiedzieć o tym pierwszym, biorąc pod uwagę przedpremierowe materiały.

 

Zapowiedź Dying Light 2 jak i obejrzenie "zajawek" przebiegło u mnie bez emocji i bardziej czekam na tą ich drugą grę AAA z otwartym światem i elementami RPG osadzoną w realiach fantasy (bazującej na porzuconym Hellraid).

 

Wcale się nie wyczerpała.

Obejrzyj Kingdom na Netflixie to się zdziwisz że da się wymyślić coś nowego w tym temacie.

 

Nie znam ale obadam

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. I nie widzę nic dziwnego w tym, że Dying Light odnosi sukcesy, bo wiesz, że to niekoniecznie ma związek z tematyką zombie? To nie przeczy temu, że zombie po prostu już się przejedli, i to dość mocno.

 

Dying Light sprzedał się w wyraźnie mniejszym nakładzie niż Wiedźmin 3. Na samym Steamie Wiedźmin 3 osiągnął lepsze rezultaty, a przecież Wiedźmin 3 to nie tylko Steam, tylko też wersje pudełkowe, GOG.com (przynajmniej częściowo pokrywające się, jeśli pudełkowe zostały przypisane do GOG.com) i inne platformy (np. sklep Microsoftu, Origin). Wersja DRM-Free Dying Light wyszła dopiero w 2016 roku, ponad rok po premierze.

CD Projekt RED sprzedał więcej kopii w półtora miesiąca niż Techland w pół roku, co nie zmienia faktu, że Dying Light jest jak najbardziej dużym sukcesem.

 

Oba tytuły to stare produkcje a wciąż zarabiają.

I co z tego?

Nie odpowiadaj, to jest pytanie retoryczne, post skasowałem, bo nie ma żadnego związku z wątkiem.

Nie ma absolutnie żadnych powodów, dlaczego miałyby nie zarabiać. Na to też nie odpowiadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że nie ma?

Po prostu tematyka nie jest już tak nośna jak kiedyś, to nie znaczy, że nie można na niej zarabiać...

Dying Light zarabia przede wszystkim, bo to po prostu dobra gra. Sama obecność zombie nie poprawi słupków sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś?? :)

 

Dzisiaj premiera.. pobiore i odpalam - ciekawe co to z tego wyszło :)

 

b6ATPi8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak gierka, droga nie jest wiec mozna sie skusic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem chwile.. strzela się przyjemnie, sterowanie jest ok :)

 

Optymalizacja chyba też, testowałem chwile kampanie offline i stabilne 140 klatek w rozdzielczości 3440x1440 wszystko na ultra..

 

Gra nie obsługuje 21:9 i są czarne pasy po bokach.

 

Więcej napisze jak pogram online :)

 

 

kZT0Gz1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to popatrzyłem na trailer i stwierdziłem "aha, takie Left 4 Dead". Mam obie części (left 4 dead i l4d2) i na dzień dzisiejszy już dawno o nich zapomniałem i dawno w nie nie grałem podczas gdy te parę lat temu jak wyszły zagrywałem się całymi dniami (ehh, studia, człowiek miał czas). Teraz jak na to patrzę to wcale jakoś mnie to nie rusza, podobnie nie rusza mnie Dying Light (1 i 2), koszenie kolejnych fal zombie jest po prostu nudne, wolałbym mniej zombie ale większe nastawienie na szperanie za zasobami itp. dużo bardziej podobało mi się z tego względu State of Decay 2 mimo iż to jedynie jedynka na sterydach.

 

Jak już ktoś zauważył, parę lat za późno to wychodzi. Gra się oczywiście sprzeda, pewnie nawet nieźle, w końcu ciągle są ludzie, którzy grają w L4D2 ale nie spodziewałbym się sukcesu jaki odniosły Left'y gdy pojawiły się na rynku.

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeżeli tak będzie to trochę bez sensu czekać z zakupem. Spodziewałem się po zapowiedziach że przyrosty będą znaczne.... A zapadła decyzja o zbieraniu drobnych żeby za rok (chwilę po debiucie 50xx jak już ceny się unormują) zrobić przesiadkę na coś nowszego. 
    • Bezprawie dostrzegają w Europie. Sytuacja w Polsce jest poważna. Rząd Donalda Tuska, przyjaciela Macrona i von der Leyen, prześladuje sędziów, media i konserwatywnych polityków - stwierdził w mediach społecznościowych francuski europoseł Nicolas Bay. Polityk zaznacza, że "to ważny atak na praworządność, ale brukselska Komisja nie wydaje się być tym poruszona".    
    • N4P zamiast N3, to już wiemy co użyje desktopowy potworek, dodatkowo jak poskładamy wszystkie przecieki do kupy to wyjdzie coś takiego.   GB202 N4P 800mm2+ 192SM 128MB L2 512bit 28Gb/s GDDR7 1792GB/s   Większość wzrostu wydajności dostaniemy dzięki GDDR7 oraz cache, z pociętego 72MB do pełnego 128MB.         
    • PiS ma sektę która co by się nie działo i tak na nich zagłosuje. I ten beton 25% będzie się trzymał. Rządzący albo będą coś robić albo ludzie zwyczajnie odpłyną, nie zagłosują. Obecnie rządzący przez kilka miesięcy zrobili wielkie nic. Fikołki i wygibasy na różne strony. Nawet konkursów na państwowe stanowiska nie przywrócili. Nie zlikwidowali nadmiarowych etatów w ssp tylko powsadzali swoich. Głównie 3D bo PSL od dawna na głodzie ale dalej to idzie na konto koalicji. TVP i radio razem z nastoma dodatkowymi kanałami jak były tak są. Jeszcze brakuje poparcia dla obecnego prezydenta Krakowa i Wrocławia przez KO.  
    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...