Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

20%? Chyba po 3 piwach wypitych duszkiem. :chlup:

Prędzej 5600X i RTX 3060Ti robią tu różnicę niż Ubisoft poprawiający optymalizację ponad rok po premierze tej dziurawej gry. :E 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co biega z tym "szukaniem aktualizacji" na Ubisoft Connect?

Nie da się włączyć, tylko bez przerwy szuka aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie git, tzn. testuję od wczoraj Far Cry 6 bo wyszła kolejna aktualizacja i Ubisoft Connect w moim przypadku niczego nie wyszukuje - w razie czego powinno Ci pomóc manualne pobranie instalatora Ubisoft Connect i nałożenie instalacji nowszej wersji na już istniejącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad 60h gry do tej chwili, wyrzucało mnie z gry mniej razy niż przez ostatnie 2h. W ciągu ostatnich dwóch godzin wyrzuciło mnie 6 razy do pulpitu. Cóż, jedynym winowajcą zdaje się, jest najnowszy patch. Spoko, chciałem ukończyć grę, ale skoro nie mam tego robić, nie będę oponować. God of War czeka. ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest hotfix na tzw. "biały ekran" podczas uruchamiania gry, nie pomoże w przypadku losowych crashy z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie poprzekręcane gpu,cpu i ram to i macie crashe

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, a sama gra jest szczytem perfekcji technologicznej i nie można jej nic zarzucić. ?

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

To jest hotfix na tzw. "biały ekran" podczas uruchamiania gry, nie pomoże w przypadku losowych crashy z dupy.

No czyli standardy NV trzyma ?

Godzinę temu, haryyy napisał:

macie poprzekręcane gpu,cpu i ram to i macie crashe

Tu akurat się grubo mylisz, a @caleb59 jest ekspertem, więc wie co mówi. Na OC strasznie był wyczulony W3, gdzie na gtx 970 z core 1502 mhz sypał błędami, ale po zejściu na 1498 działał bez zarzutu.

46 minut temu, Kulfoniarz napisał:

Tak, tak, a sama gra jest szczytem perfekcji technologicznej i nie można jej nic zarzucić. ?

 

Wiesz co ja myślę ,że oni te gry tworzą na archaicznym sofcie dopasowanym do starych proców i gpu, na haswellu oprócz spadków fps po cutscenkach i ebanym pierwszym festiwalem, nie miałem ani jednego crasha, choć z drugiej jednym działa na nowych sprzętach ok, jednym nie i wtedy borok rozum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dzis skusilem dopiero nas gierke, uznalem, ze cena satysfakcjonujaca :D Bedziemy konczyc przygode zaczeta rok temu na premiere XSX.

Brak opisu.

Brak opisu.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kulfoniarz napisał:

Tak, tak, a sama gra jest szczytem perfekcji technologicznej i nie można jej nic zarzucić. ?

Ja grę przeszedłem w 138h gdzie grałem na 3 różnych platformach: Stacjonarka, laptop i Geforce Now. Przez te 138h miałem dokładnie 5 crashy, które pojawiły się zaraz po aktualizacji systemu Windows 10. Tak to dokładnie jedna z dużych aktualizacji systemu zaczęła wywalać gry.  Po za tymi crashami miałem 2 bugi gdzie raz sarna popylala na przednich kopytach :E i raz zablokowałem się pod wodą. To tyle z błędów jakie miałem.

Patrząc na wielkość gry to tego typu problemy nawet gdyby były potrojone to dalej była by kropla w morzu. 

Oczywiście nie neguję tego że ktoś ma ciągle problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Ja sie dzis skusilem dopiero nas gierke, uznalem, ze cena satysfakcjonujaca  Bedziemy konczyc przygode zaczeta rok temu na premiere XSX.

Brak opisu.

Zdradzisz tajemnicę w jaki sposób udało Ci się zalogować poprawnie do sklepu Ubisoftu z poziomu przeglądarki www? Obecnie w moim przypadku jest to niemożliwe, wiecznie odświeża samoczynnie stronę w zapętleniu. Logowanie na ubisoft.com działa normalnie - pewnie to ma związek ze sraczką i błędem cenowym, który umożliwia graczom od wczoraj zakup gier w polskim sklepie Ubisoftu za grosze.

Przy okazji w której sekcji sklepu można mieć dostęp do konkretnie tej sekcji z Twojego screena? Pytam bo ponoć kliknięcie w "Launch Ubisoft Connect for PC" naprawia błąd braku zakupionych gier w launcherze i chciałbym to sprawdzić.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, caleb59 napisał:

Zdradzisz tajemnicę w jaki sposób udało Ci się zalogować poprawnie do sklepu Ubisoftu z poziomu przeglądarki www? Obecnie w moim przypadku jest to niemożliwe, wiecznie odświeża samoczynnie stronę w zapętleniu. Logowanie na ubisoft.com działa normalnie - pewnie to ma związek ze sraczką i błędem cenowym, który umożliwia graczom od wczoraj zakup gier w polskim sklepie Ubisoftu za grosze.

Przy okazji w której sekcji sklepu można mieć dostęp do konkretnie tej sekcji z Twojego screena? Pytam bo ponoć kliknięcie w "Launch Ubisoft Connect for PC" naprawia błąd braku zakupionych gier w launcherze i chciałbym to sprawdzić.

Nie ma zadnego sposobu, strona dziala mi normalnie, screen jest juz po zakupie wyciety z potwierdzenia zakupu. Przez strone da sie kupic 20zl taniej niz przez apke. Nawet z ciekawosci sprawdzilem teraz i dziala normalnie strona.

Moze wyczysc przegladarke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Wiesz co ja myślę ,że oni te gry tworzą na archaicznym sofcie dopasowanym do starych proców i gpu, na haswellu oprócz spadków fps po cutscenkach i ebanym pierwszym festiwalem, nie miałem ani jednego crasha, choć z drugiej jednym działa na nowych sprzętach ok, jednym nie i wtedy borok rozum...

Cóż, za dużo jest różnych konfiguracji sprzętowych, by wszystko wszystkim dobrze działało albo zupełnie coś innego. ?

1 godzinę temu, DjXbeat napisał:

Ja grę przeszedłem w 138h gdzie grałem na 3 różnych platformach: Stacjonarka, laptop i Geforce Now. Przez te 138h miałem dokładnie 5 crashy, które pojawiły się zaraz po aktualizacji systemu Windows 10. Tak to dokładnie jedna z dużych aktualizacji systemu zaczęła wywalać gry.  Po za tymi crashami miałem 2 bugi gdzie raz sarna popylala na przednich kopytach :E i raz zablokowałem się pod wodą. To tyle z błędów jakie miałem.

Patrząc na wielkość gry to tego typu problemy nawet gdyby były potrojone to dalej była by kropla w morzu. 

Oczywiście nie neguję tego że ktoś ma ciągle problemy. 

Ja tam nie miałem żadnych bugów z kolizjami czy blokowaniem, po prostu crashe w losowych odstępach czasu.

Generalnie gra wróciła do jako takiej normy. Nie wiem czy to akurat północ Anglii jest taka problematyczna dla mojego kompa czy to po prostu zbieg okoliczności, weryfikacja plików może pomogła albo hexy na ultrawide coś zaczęły psuć, choć nigdy nie sprawiały problemów. Ciężko stwierdzić, ale i tak teraz wolę poskakać w DL2 niż tu. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra posiada tylko DirectX 12 nad czym ubolewam tym bardziej, że w Ghost Recon Breakpoint na tym samym silniku graficznym Anvil Engine potrafili dodać Vulkana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ze nie ma vulkana ale i tak chyba sporo sie zmienilo od premiery. na ppc to we fronburgu na stracie przy rtx 3070 bylo troche ponad 60 fps a ja jak wrocilem do norwegii to mam +80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie idzie w tej grze kupować ryby czy trzeba łowić? Chcę porobić te ołtarze ofiarne, ale łowienie tych ryb jest dla mnie tak monotonne że po złowieniu jednej sztuki już mi się grać odechciewa;) albo chyba że jest jakiś inny szybszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Panowie idzie w tej grze kupować ryby czy trzeba łowić? Chcę porobić te ołtarze ofiarne, ale łowienie tych ryb jest dla mnie tak monotonne że po złowieniu jednej sztuki już mi się grać odechciewa;) albo chyba że jest jakiś inny szybszy sposób?

Ryby łowi się najlepiej "z łuku", przytrzymujesz V, widzisz i strzelasz, sam tak robiłem bo chyba bym przysnął łowiąc normalnie. Jedynie musisz wiedzieć w jakim regionie/rzece są konkretne gatunki, zwykle te potrzebne są w okolicy tych ołtarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kandelabros napisał:

Ryby łowi się najlepiej "z łuku", przytrzymujesz V, widzisz i strzelasz, sam tak robiłem bo chyba bym przysnął łowiąc normalnie. Jedynie musisz wiedzieć w jakim regionie/rzece są konkretne gatunki, zwykle te potrzebne są w okolicy tych ołtarzy.

Aha dzięki, ktoś kiedyś też chyba wspominał o włóczni coś mi się kojarzy choć mogę się mylić. Dzisiaj spróbuję po robocie, bo wsumie tylko ołtarze i Asgard mi został z podstawki, no i zeloci czy jak im tam, a że staram się czyścić wszystkie AC to jeszcze trochę gry przedemną, może skończę na drugą rocznicę premiery :lol2: . Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiliście grę na 100%? Pograłem 105h. Główny wątek, Zakon i 50% wszystkich pobocznych aktywności skończone. Jakoś nie widzę sensu żeby biegać i zbierać rzeczy po mapie, Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...