Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Tak żałosnej prezentacji to w najczarniejszych przypuszczeniach się nie spodziewałem. 0/10 ten inside xbox. I trailer assasyna ze słabą muzyką nazywany gameplayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zerowej, nawet jak się to nie zaczęło to już umknęło. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22k łapek w dół, 13k w górę oraz niezła sieczka w komentarzach... albo Ubisoft coś robi źle albo w większości komentarzy zjawili się mityczni hejterzy (to tak jak z krzakami, za każdym krzakiem kryje się pedofil, wszędzie pedofile) :rotfl:

 

Nowy Prince of Persia? grałbym :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde źle im nie życzę ale serio mogliby ogłosić upadłość któregoś dnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden komentujących na YouTube wyjaśnił to doskonale:

 

"This is just a trailer for the gameplay trailer. I get it now"

 

:D

 

No bo skoro wcześniej mieliśmy zapowiedź premiery trailera zapowiedzi gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/145669/microsoft-nie-zmusi-do-60-fps-xbox-series-x-reakcja-assassins-creed-valhalla.html

 

Według oficjalnych danych Assassin's Creed: Valhalla zapewni rozgrywkę w 30 fps

 

Czyżby zaś do grania trzeba mocnego CPU? brak vulkana, dx12? Choć to konsola, no ale jednak zapowiada się cyrk :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze ze poszli po rozum do glowy i dadza Vulkana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg znowu te żałosne 30 FPS na nowych konsolach, no nic trzeba zostać z pc znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko Vulkan może uratować wydajność w tej grze, jeśli znowu polecą po bandzie i tego API zabraknie to mamy pograne i tylko konfiguracje z najwyższej półki zapewnią rozgrywkę >60fps, reszta będzie gniła tak samo jak w przypadku śmierdzącego technologiczną kupą portu RDR 2 - tam to nawet Vulkan mało co pomaga.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Vulkan może uratować wydajność w tej grze, jeśli znowu polecą po bandzie i tego API zabraknie to mamy pograne i tylko konfiguracje z najwyższej półki zapewnią rozgrywkę >60fps, reszta będzie gniła tak samo jak w przypadku śmierdzącego technologiczną kupą portu RDR 2 - tam to nawet Vulkan mało co pomaga.

Ja na RDR2 narzekać nie mogę, dla mnie optymalizacja genialna, stałe 60 fps, żadnych problemów z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay planowo 12 czerwca, czy już zdążyli przełożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slayszę że coś miało być :hmm:

Na tym evencie miał być faktyczny gameplay.

7KaNfoJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyrektor kreatywny AC: Valhalla rezygnuje w atmosferze skandalu

 

Ze swojej funkcji zrezygnował właśnie dyrektor kreatywny Assassin's Creed: Valhalla, Ashraf Ismail. To kolejne pokłosie akcji #MeToo i doniesień o wykorzystywaniu seksualnym.

 

Nadchodząca gra studia Ubisoft Assassin’s Creed: Valhalla straciła właśnie swojego dyrektora kreatywnego. Ashraf Ismail, który wcześniej pracował przy Assassin’s Creed: Origins oraz Assassin’s Creed IV: Black Flag, sam zrezygnował z tej funkcji z powodów osobistych. Jak wyraził się na Twitterze:

 

"Odchodzę od mojego ukochanego projektu, aby zająć się we właściwy sposób moimi prywatnymi problemami. Moje życie i mojej rodziny legło w gruzach. Bardzo przepraszam wszystkich, którzy czują się teraz zranieni. Setki utalentowanych, pełnych pasji ludzi robi wszystko, by dostarczyć wam jak najwspanialsze doświadczenia i nie zasługują na to, by być powiązani z tym wszystkim. Życzę im wszystkiego dobrego".

 

W niecałe dwie godziny po tym komunikacie Ashraf usunął swoje konto. Wszystko to jest zapewne powiązane z doniesieniami, jakie pojawiły się (również na Twitterze) w niedzielę. Pewna kobieta obwieściła, że była z Ashrafem przez rok w związku, a on zatajał przed nią fakt, że jest żonaty. To kolejny taki komunikat w ramach ruchu #MeToo, a więc obywatelskiej zachęty, by zgłaszać i piętnować wszelkie próby wykorzystywania seksualnego. Przypomnijmy, że ostatnio polskie studio Techland zrezygnowało ze współpracy z Chrisem Avellone’em, również przez oskarżenia o molestowanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyrektor kreatywny AC: Valhalla rezygnuje w atmosferze skandalu

W niecałe dwie godziny po tym komunikacie Ashraf usunął swoje konto. Wszystko to jest zapewne powiązane z doniesieniami, jakie pojawiły się (również na Twitterze) w niedzielę. Pewna kobieta obwieściła, że była z Ashrafem przez rok w związku, a on zatajał przed nią fakt, że jest żonaty. To kolejny taki komunikat w ramach ruchu #MeToo, a więc obywatelskiej zachęty, by zgłaszać i piętnować wszelkie próby wykorzystywania seksualnego. Przypomnijmy, że ostatnio polskie studio Techland zrezygnowało ze współpracy z Chrisem Avellone’em, również przez oskarżenia o molestowanie.

Molestowanie, a ukrywanie związku to co innego. Poza tym temat wrażliwy, ale jak ich ten związek wyglądał ? To wiedzą oni i dzielić się teraz tym publicznie ? Ok koleś zachował się jak dupek, łajdak itd. ale akurat MeToo to trochę inna wg mnie kategoria.

Edytowane przez petertech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze to jakis wczesny build bo wszystko takie dretwe ze scinkami animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda, że te nowe AC takie ładne, a jednocześnie z takim bezsensownym gameplay'em oraz rożnymi dziwactwami...  OK, kupiłem Origins dla Egiptu, ale... zresztą tego setingu z Wikingami, podobnie jak antycznej Grecji, nie kupuję. Nie moje klimaty....

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ten Ubisoft, czy to nie oni nie tak dawno obiecywali zmianę podejścia do tworzenia gier? Ten gameplay wygląda jak kalka dwóch poprzednich assasynów tylko w innym settingu, a nawet gorzej, wszystko takie drętwe i bez polotu, jak jakieś generyczne mmo.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za nuda, znów to samo, znów nie kupię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będzie w promo to kupię do testów cpu  :E. A tak to jeszcze może w abo na premierę zobaczę jakby były nudy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny generyczny tytuł ubisoftu czyli wszystko we wszechświecie dalej na swoim miejscu :E

Edytowane przez Kris194
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można było się tego spodziewać. Ubi nie zawiodło :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...