Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Proponuje zmianę tytułu AC:Valhalla na AC: Skellige :E 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Odyssey bawilem sie dobrze, co prawda po czasie znudzila i robilem ja na raty ale gierke za przyslowiowa 100 kupie bo wiecej nie daje za gr Ubi.

obraz.thumb.png.ec833835cbbf3a43115edde6b9a99def.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam był gameplay, nie widziałem tego postu. To jest jak kalka Odyssey, na pewno szybko nie zagram, dopóki Odyssey nie skończę, a jak zagram i dokończę Odyssey to pewnie kolejna przerwa od tego typu gier od Ubi. Zobaczymy co z tego wyjdzie, czy będzie mieć Vulkana, czy nadal będzie taka kaszanka z wydajności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1% regionow mi brakuje i nie mam pojecia jak odkryc:

 

obraz.thumb.png.4e1b0c85bf9aa9a2f306957078f8ccc2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam wrażenie, że ten gameplay jest bardziej drewniany, chaotyczny i nijaki niż w jakimkolwiek, nawet nowym AC. Ja wiem, że wczesny build, że ogień np. cudownie znika albo nie podpala łodzi, itp itd... no ale i tak...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zas napisał:

Mam wrażenie, żę ten gameplay jest bardziej drewniany, chaotyczny, i nijaki niż w jakimkolwiek, nawet nowym AC. Ja wiem, że wczesny build, że ogień np. cudownie znika albo nie podpala łodzi, itp itd... no ale i tak...

Ostatnio słuchałem wypowiedzi jednego deva, co pracował w Ubi przy Syndicate i przyszedł na rok przed wydaniem, pokazali mu bulid i jak powiedzieli że to ma wyjść za niecały rok to się chłop załamał :E 

Spytał się a ile to robiliście co mi pokazaliście, odpowiedzieli że 3.5 roku, to im odrazu odpowiedział "co wy ram robiliście 3.5 roku ! "

Gośc powiedział że tytuły Ubi to nawet tuż przed premierą potrafią wyglądać na mocno niedoszlifowane, najwięcej zyskują tuż na finiszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 minut temu, Reddzik napisał:

Tam był gameplay, nie widziałem tego postu. To jest jak kalka Odyssey, na pewno szybko nie zagram, dopóki Odyssey nie skończę, a jak zagram i dokończę Odyssey to pewnie kolejna przerwa od tego typu gier od Ubi. Zobaczymy co z tego wyjdzie, czy będzie mieć Vulkana, czy nadal będzie taka kaszanka z wydajności?

Przecież tu akurat Vulkan nie ma nic wspólnego z wydajnością tylko pierdylion warstw DRM :E

Cytat

All versions require Uplay, Denuvo Anti-Tamper, and VMProtect DRM.

https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Assassin's_Creed_Odyssey

Kupujcie to dalej, z pewnością będzie lepiej :hahaha:

 

8 minut temu, frog67 napisał:

Gośc powiedział że tytuły Ubi to nawet tuż przed premierą potrafią wyglądać na mocno niedoszlifowane, najwięcej zyskują tuż na finiszu.

To, że tytuł nabiera ostatecznego kształtu na finiszu to akurat jest normalne, nawet R* się przyznał, że te ostatnie 5 - 10% jest najważniejsze bo wtedy gra nabiera ostateczną formę.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na 4790k nawet grama tych drmów nie odczułem jeśli chodzi o wydajność, a robiłem kilka testów. Dopiero na potato pc z czterema gołymi rdzeniami coś tam na frametime było czuć. Ale te gry i tak nie nadają się do grania na 4 golych rdzeniach nawet z wyciętym denuvo etc. 

 

A same assasiny są świetne do testowania cpu. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kris194 napisał:

To, że tytuł nabiera ostatecznego kształtu na finiszu to akurat jest normalne, nawet R* się przyznał, że te ostatnie 5 - 10% jest najważniejsze bo wtedy gra nabiera ostateczną formę.

Wiadoma sprawa, mówił że przy tytułach które powstają długo, to przez ostatni rok do premiery robi się w grze więcej niż przez ostatnie 4-5 lat. Ja od dziś na tego AC będę mówił AC:Skellige koniec już nic tego nie zmieni :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, lukadd napisał:

Na 4790k nawet grama tych drmów nie odczułem jeśli chodzi o wydajność, a robiłem kilka testów. Dopiero na potato pc z czterema gołymi rdzeniami coś tam na frametime było czuć. Ale te gry i tak nie nadają się do grania na 4 golych rdzeniach nawet z wycięty denuvo. 

A skąd ty wiesz jak one działają z wyciętym Denuvo? Na gołych 4 rdzeniach to lata nawet RDR 2 po patchach także nie mów mi, że AC potrzebuje 6 rdzeni gdzie w tej grze nic się nie dzieje :E

 
Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na prawdę oczekuja cudów po grze przejściowej na stara i na nowa generację ... To przecież jest "Black Flag" a nie "Unity", na nowego AC poczekamy gdzieś do 2022 roku. Śmieszy mnie też fakt, że seria powtarza obecna formułę dopiero TRZECI RAZ, a część płaczków chciałaby, żeby powrócił gameplay, który stosowano w DZIESIĘCIU odsłonach serii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kris194 napisał:

A skąd ty wiesz jak one by działały z wyciętym Denuvo? Na gołych 4 rdzeniach to lata nawet RDR 2 po patchach także błagam Cię, nie mów, że AC potrzebuje 6 rdzeni gdzie w tej grze nic się nie dzieje :E

Dokładnie, wielka bitwa szturmują zamek taranem, a dookoła nic się nie dzieje ...  zamek widmo :rotfl:

Ja myślę to żaden przypadek tuż przed prezentacją Ubi, wyciekł im gameplay, aby spokojnie mogli tytuł przesunąć "chęcią dopracowania" a tak naprawdę uciec od CP2077 w listopadzie, bo w obecnym kalendarzu są zmuszeni z nim konkurować.

Nic nie jest przypadkowe, wszystko jest zamierzone, ten wyciek też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Dziwne bo ja na 4770 odczułem.

Przecież pisałem o 4790k. Na nisko taktowanym 4790 + paździeże ramy 1600mhz, nie ma co się dziwić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to nie przypadek chyba, że ktoś wierzy, że akurat nagle na tydzień przed prezentacją wyciekł materiał zgrywany jakimś grabberem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kris194 napisał:

A skąd ty wiesz jak one działają z wyciętym Denuvo? Na gołych 4 rdzeniach to lata nawet RDR 2 po patchach także nie mów mi, że AC potrzebuje 6 rdzeni gdzie w tej grze nic się nie dzieje :E

  Pokaż ukrytą zawartość

Chyba coś cię ominęło. Jakoś w tamtym roku wyszła "łatka" całkowicie wycinająca DRM w Origins. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Oczywiście, że to nie przypadek chyba, że ktoś wierzy, że akurat nagle na tydzień przed prezentacją wyciekł materiał zgrywany jakimś grabberem :E

CDP jak usuwał nieoficjalne gameplaye to bardzo szybko znikały, Z takich szerzej dostępnych jak YT to z miejsca, nawet z dalszych zakamarków jak ktoś wrzucił na dysk google znikał szybko gameplay, a tutaj wisi już sobie 4h  na Youtube... oni walczą z wyciekiem. taaa jasne  kogo oni chcą oszukać :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, lukadd napisał:

Chyba coś cię ominęło. Jakoś w tamtym roku wyszła "łatka" całkowicie wycinająca DRM w Origins. 

Nic mnie nie ominęło

Cytat

All versions require Uplay, Denuvo Anti-Tamper, and VMProtect DRM.[2]

https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Assassin's_Creed_Origins

edit

Już wiem o jakiej łatce mówisz.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się spodziewaliście po tasiemcu robionym dla kasy...zaraz zacznie się dyskusja o ilości klatek,widoczkach i czy pójdzie i w jakich detalach...producenci zacierają łapki bo będą mieli następne żniwa na sprzęcie?

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta najnowsza pewnie też będzie te wszystkie DRM mieć, w tym Denuvo ostatnia wersja. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ramy miałem 2400.

To trzeba było ustawić dobre timingi i proca na 4.6-4.7Ghz, tylko, że ty miałeś bez K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, amp41 napisał:

Nie wiem czego się spodziewaliście po tasiemcu robionym dla kasy...zaraz zacznie się dyskusja o ilości klatek,widoczkach i czy pójdzie i w jakich detalach...producenci zacierają łapki bo będą mieli następne żniwa na sprzęcie?

Bo innych gier nie robi się dla pieniędzy?

 CDPRED robi gry charytatywnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie ostatnio z kumplem się nabijaliśmy z Odyssey z DLC Atlantyda, że zrobili do prawie oddającej historię gry, bardzo historyczny dodatek który bardzo oddaje realia historyczne. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kris194 napisał:

Nic mnie nie ominęło

https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Assassin's_Creed_Origins

edit

Już wiem o jakiej łatce mówisz i o ile wiem to Denuvo nie da się usunąć, można ominąć ale ono cały czas działa w tle.

Co zrobili w tej łatce to dokładnie nie wiem, ale denuvo jest wyłączone i nie działa w tle. Sporo było dyskusji na temat działania gry nawet u nas na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Phoenixsuple napisał:

1% regionow mi brakuje i nie mam pojecia jak odkryc:

 

obraz.thumb.png.4e1b0c85bf9aa9a2f306957078f8ccc2.png

Kardia, koło Samos? Tam byłeś? Jak kojarzę to tam jest wejście do dlc o Atlantydzie po zabiciu mitycznych stworów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nazwach nie kojarze ale w Atlantyde juz gram, kazda podpowiedz sie przyda bo juz nie mam pomyslu :D  Sprawdze ten trop.

 

Ja mysle ze ten gameplay nie przypadkowo wyciekl, niby go skasowali z pierwotnego zrodla a na innych kanalch sobie dziala bez problemu, przypadek??

 

Dziwi mnie jednak to iz ktos oczekiwal nie wiadomo czego, to bedzie przeciez kolejny Asasyn ale jesli poprawia kilka rzeczy tak jak zrobili to z Origina na Odyssey to bedzie kolejny przyjemny tasiemiec z widoczkami, licze ze dodadza w koncu Vulkana a nie to badziewne DX11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...