Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Po nazwach nie kojarze ale w Atlantyde juz gram, kazda podpowiedz sie przyda bo juz nie mam pomyslu :D  Sprawdze ten trop.

 

Ja mysle ze ten gameplay nie przypadkowo wyciekl, niby go skasowali z pierwotnego zrodla a na innych kanalch sobie dziala bez problemu, przypadek??

 

Dziwi mnie jednak to iz ktos oczekiwal nie wiadomo czego, to bedzie przeciez kolejny Asasyn ale jesli poprawia kilka rzeczy tak jak zrobili to z Origina na Odyssey to bedzie kolejny przyjemny tasiemiec z widoczkami, licze ze dodadza w koncu Vulkana a nie to badziewne DX11.

Do Atlantydy z menu czy z questa wbijałeś?  To są dwie małe wysepki, gdzieś na wchodzie mapy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TDU OWNER napisał:

Przecież ten gameplay to jest jakaś alfa z przed dwóch lat ;)

Tez tak mysle, nie bez powodu to wycielko krotko przed ich pokazem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, TDU OWNER napisał:

Przecież ten gameplay to jest jakaś alfa z przed dwóch lat ;)

No i co to zmienia? finalnie gra bedzie wygladać podobnie :E

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, dawidoxx napisał:

No i co to zmienia? finalnie gra bedzie wygladać podobnie :E

Na pewno będzie wygladać lepiej, tam mamy błędy i glicze oraz wyraźne spadki wydajności. Graficznie już tam wygada ok, więc teraz powinno być lepiej.

Ja jestem ciekaw, czy pokaża "Gods and Monsters" i czy gra wyjdzie jeszcze w tym roku i czy zapowiedza nowego PoPa?

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dawidoxx napisał:

No i co to zmienia? finalnie gra bedzie wygladać podobnie :E

No na pewno nie będzie wyglądać tak tragicznie, jak na wideo ;)

14 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Tez tak mysle, nie bez powodu to wycielko krotko przed ich pokazem :D

Mam takie samo zdanie. Po prostu ktoś wrzucił to przed, żebyśmy mieli porównanie, ile się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli cały zarys gry, mechanikę.. nie bedzie lepiej - wiadomo poprawią większość bugów, animacje, ale nadal będzie to stary AC praktycznie to samo co w odyssey :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Mam na mysli cały zarys gry, mechanikę.. nie bedzie lepiej - wiadomo poprawią większość bugów, animacje, ale nadal będzie to stary AC praktycznie to samo co w odyssey :D

No tu się zgodzę, choć chciałbym się mylić. Wydaje mi się, że od kolejnej odsłony (po Valhalla) mogą wprowadzić większe zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dawidoxx napisał:

Mam na mysli cały zarys gry, mechanikę.. nie bedzie lepiej - wiadomo poprawią większość bugów, animacje, ale nadal będzie to stary AC praktycznie to samo co w odyssey :D

A co Chciałbyś zmienić w mechanice gry?

Przypomnę, ze jest to tytuł przejściowy na dwie generacje konsol i że obecna formuła powtórzy się dopiero DRUGI raz ( Origins, Odyssey i Valhalla ), next genowej odsłony możemy się spodziewać gdzieś w 2022 roku. Nadal śmieszy mnie ten płacz na 'kopiuj - wklej' i chęć powrotu do formuły, któt Ubi wałkowało w poprzednich DZIESIĘCIU odsłonach serii + prawdziwe "kopiuj - wklej" to FIFA, PES czy CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Formuła pojawia się już 3 raz i przy kompletnie innym settingu. Jak ta sama formuła może działać w przypadku starożytnego Egiptu, antycznej Grecji i grze w czasach Wikingów? Przecież to kompletnie inne czasy, inna kultura... Szkoda klawiatury na tłumaczenie tak prostych rzeczy.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Assassynami jest jak z Call of Duty - istnieje wierna grupa graczy, którzy bezwzględnie kupują te tytuły. Trzeba to zrozumieć i nie dziwić się Ubisoftowi, który taki content dostarcza i na tym zarabia, nikt nie twierdzi, że ogólnie gry robione są dla wszystkich - każda musi trafić w specyficzny typ gustu, tak było jest i będzie i nikt kijem Wisły nie zawróci czy też na nowo nie wymyśli koła, skoro to się dalej sprzedaje i są na takie gry chętni. Moim zdaniem nie ma się co spodziewać innowacji czy wybitnej fabuły od korporacji, która żyje latami z sandboxów tego typu i nie ukrywajmy są w tym nieźli bo światy wykreowane są z reguły artystycznie i wizualnie jednymi z lepszych (np. Assassyn Odyssey czy Ghost Recon Wildlands) - cała reszta to już inna sprawa i każdy wie jak jest i czego się z reguły spodziewać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przy Breakpoint to się nie popisali jeśli chodzi o artyzm świata :E
A co do płaczu  - mnie nie przeszkadza, że formuła się powtarza, ja chciałbym powrotu do starej albo stworzenia jakiejś podobnej, tylko lepszej, zamiast pseudo-RPG jakie dostaliśmy teraz. Więcej gry akcji, mniej uproszczonych Souls'ów w otwartym świecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, caleb59 napisał:

Z Assassynami jest jak z Call of Duty

Nie zgodzę się.

Call of Duty jest robiony głownie z myśla o multi, więc niewiele się tam zmienia a kampania single player to 4 godziny + a AC to jednak single player i jest to seria dla innego odbiorcy, zgodzę się tylko z tym, że obie marki maja oddanych fanów.

12 minut temu, Zas napisał:


A co do płaczu  - mnie nie przeszkadza, że formuła się powtarza, ja chciałbym powrotu do starej

Przecież już przy "Syndicate" był płacz nad stara formuła, a teraz nagle jest lepsza? Zdecydujcie się w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nigdy stara formułą nie była zła. :E Co najwyzej coraz głupsza fabuła i nietrafione miejsca akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zas napisał:

Dla mnie nigdy stara formułą nie była zła. :E Co najwyzej coraz głupsza fabuła i nietrafione miejsca akcji.

Które miejsce akcji było nietrafione?

Ja mam tylko problem z widokiem z trzeciej osoby: wolałbym, żeby kamera była umiejscowiona za plecami głównego bohatera, bo w takich grach, jak AC mam cały czas wrażenie, że albo bohater jest zbyt mały albo skala świata jest za mała w porównaniu do bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widoczki zacne:

PhEbHhD.png

IMl5KfQ.png

hmiXlfL.png

 

 

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tym zimnym klimatem przebiją RDR2, jak tam grałem to aż mi było chłodno w mieszkaniu. :D :E  Widoki. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widoki widokami, ale ten główny bohater nie wygląda jak wiking. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Stjepan napisał:

Widoki widokami, ale ten główny bohater nie wygląda jak wiking. :E

Pani wiking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Stjepan napisał:

Widoki widokami, ale ten główny bohater nie wygląda jak wiking. :E

Zawsze można wybrać faceta, ja tak zrobię, bo nawet na figurce wyglada lepiej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ściągnąłem sobie i obejrzałem filmik w wyższej rozdzielczości. To taki ładniejszy wiedźmin 3. Niestety walka wygląda drętwo. Mam nadzieję, że to była jakaś alpha lub poprawią model walki bo psuje całą magię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumory są, że sprzed 9 miesięcy. 

Do tego wycieku się nie odniosę zbytnio, ale może zobaczyli crysisa, edity Mafii... I wpuścili szrota, aby wyskoczyć z czymś WOW... Ale będzie trzeba dodatkowo płacić ?

Każdy robi z Nas graczy w ajuh, no ale każdy ma wybór i bierze co lubi i ogrywa na swoim sprzęcie, a w większości tematów to bez rtx 2080Ti, i9 10xxx, oczywiście 32gb ramu wykręconego jak bmw, nvme 2Tb, monitory 4k lub tv za 10 tys ... Inaczej nie graj bo nie ma sensu.... Tak te forum wygląda ostatnio. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jaycob napisał:

Ciekawe czy tym zimnym klimatem przebiją RDR2, jak tam grałem to aż mi było chłodno w mieszkaniu. :D :E  Widoki. ?

Jeszcze długo nie wyjdzie żadna gra która się nawet nie zbliży do RDR2 jeżeli chodzi o widoczki i klimat otaczającej nas natury. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

W Odyssey już to lepiej wyglądało od Rdr2.

Mam ograne po 100 godzin na AC:O i RDR2 i na mnie RDR2 zrobiło ogromne wrażenie w AC:O też były ładne widoczki ale nie aż takie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...