Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, ketiw555 napisał:

Mam ograne po 100 godzin na AC:O i RDR2 i na mnie RDR2 zrobiło ogromne wrażenie w AC:O też były ładne widoczki ale nie aż takie. 

Odin patrzy na swiat przez rozowe okulary wiec wiesz, on innaczej wszystko widzi :D AC:O nawet nie ma startu do RDR2.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

RDR2 wydaje się takie bardziej artystyczne.
A może to też kwestia takiej, a nie innej roślinności, ukształtowania terenu... ale chyba nie tylko

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie odwrotnie? RDR2 IMO bliżej do realizmu i nie powiedział bym, że AC nie ma startu do RDR2.  Z tym, że trochę różnia się te gry pod względem graficznym AC to bardziej takie historyczne-fantasy  :D i może dlatego tak wygląda. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Odyssey grałem tylko trochę na PS4 Pro, mimo, że jest ładne jak każdy AC, to RDR2 dla mnie jest absolutnym topem i jeszcze sporo czasu minie zanim coś go pobije, Odyssey to inna liga w  stosunku do RDR2. @ODIN85 albo trolujesz, albo Ci HDR wypalił źrenice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V na PS5 będzie miało znowu widoki, może dodadzą wtedy do wersji PC RT oraz DLSS i HDR. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rock miał już okazję pograć kilka godzin i twierdzi, że wyciek może pochodzić od kogoś kto jak on dostał możliwość potestowania gry, a jakością grafiki nie ma się co sugerować bo sama rozgrywka była streamowana.

 

Edytowane przez AUTO6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2f70_3.jpg

 

Tak wyglądają wikingowie, a nie tak jak ten bohater z gry. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze źle się wyraziłem - bardziej wysmakowane, dopieszczone - światło, kolory... AC jest takie mocno pocztówkowe, a taki, nie inny setting tylklo to wrażenie pogłębia. W końcu AC: Skellige też jest pocztówkowe, ale chyba wypadnie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, AUTO6 napisał:

Rock miał już okazję pograć kilka godzin i twierdzi, że wyciek może pochodzić od kogoś kto jak on dostał możliwość potestowania gry, a jakością grafiki nie ma się co sugerować bo sama rozgrywka była streamowana.

Macie ten swój "2-letni build" :lol2:

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka minut tego wyciekniętego gempleju. Atakowanie osady wygląda fajnie, ale jak będzie trzeba to robić cyklicznie to jednak podziękuję. Dodatkowo system walki wygląda jak kalka z Origins, a jego po prostu nie cierpiałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Mu się nawet Breakpoint podobał.

Bo w większości jest bardzo ładny wizualnie. Ubi umie robić ładne open worldy, ale ma problemy z ich zapełnieniem w sensowną zawartość :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to dostaje pieniądze, opierać się o jego opinie to największy błąd jaki można popełnić - dla mnie zdanie Rock'a = serwis IGN. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, caleb59 napisał:

Za to dostaje pieniądze, opierać się o jego opinie to największy błąd jaki można popełnić - dla mnie zdanie Rock'a = serwis IGN. :E

IGN=GOL ostatnio. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

Obejrzałem kilka minut tego wyciekniętego gempleju. Atakowanie osady wygląda fajnie, ale jak będzie trzeba to robić cyklicznie to jednak podziękuję. Dodatkowo system walki wygląda jak kalka z Origins, a jego po prostu nie cierpiałem. 

Mam nadzieję, że wytną te kombosy, które się robiło jednym przyciskiem. Bez sensu to jest, pasek się ładuje wciskasz coś i jest kombo zajmujące na pół życia. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to zbyt obiecująco niestety i chociaż wierzę, że różne większe bugi zostaną usunięte a całość będzie w miarę doszlifowana, nie zniosę kolejnego Odyssey z kopniakami wystrzeliwującymi przeciwników, walką nie mającą żadnego ciężaru, tymi samymi statycznymi dialogami. Jazda na koniu też...jest jaka jest, mówiąc delikatnie. No nie jest to poziom animacji z RDRa, Breath of the Wild czy nawet Wiedźmina. Dźwięki w menu też są takie same jak w Odyssey. Niby szczegół, ale od razu na to zwróciłem uwagę.

Nie skreślam tej gry, ale ten gameplay to taki trochę kubeł zimnej wody. Możliwe że rzeczywiście jest to starszy build i to co zobaczymy na Ubi Forward będzie bardziej dopracowane? Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Radio_Tirana napisał:

Obejrzałem kilka minut tego wyciekniętego gempleju (...)

Już wszędzie UBI wykosiło materiały / film z YT. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co u nas na forum był linkowany dalej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak tak, niech combo też usuną i zostanie tylko drętwe machanie bronią jak cepem, gorzej niż w Soulsach. "O takie gre nic nie robiłem."

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeliście w ogóle filmik Rocka? Mówi tam sporo o tym, jak wyglada walka w Valhalli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock to wyznacznik i guru więc należy wierzyć we wszystko co powie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałbym, gdyby był to materiał od kogoś, kto rzeczywiście interesuje się tą serią, zna ją na wylot i potrafi być wobec niej krytyczny. A najlepiej poczekać do niedzieli kiedy zobaczymy oficjalny gameplay.

Chciałbym się miło zaskoczyć, bo od pierwszej zapowiedzi mocno czekałem (głównie przez wzgląd na wikingów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, amp41 napisał:

Rock to wyznacznik i guru więc należy wierzyć we wszystko co powie.

Nie, wyznacznikiem s gracze - trolle i hejterzy ;)

Ja, ocenom graczy w ogóle nie ufam, wielu nie grało a da 0 / 10 dla zasady. Prawda jest taka, że ten, kto jest zainteresowany gra i lubi tę serie, to kupi grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kupi,sam to pewnie zrobię ale kotlet z większą ilością panierki czy soli po podgrzaniu to dalej kotlet ale dyskusja i tak się skupi na ilości klatek,widoczkach itp.Dla Rocka i jemu podobnych wiekowo liczy się historia zawarta w grze a o tą ciężko w tasiemcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ufam, ale tylko tym którzy potrafią swoją ocenę dobrze uzasadnić. 0/10 w żaden sposób się nie da wyjaśnić, jeśli mówimy o w pełni funkcjonalnym, dobrze wyglądającym tytule.

I ja jestem zainteresowany, lubię serię, ale w tej chwili nie wiem czy kupię. Przynajmniej nie na premierę. ;)

Albo wezmę w subskrypcji Ubi za 60 zł.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, lis22 napisał:

Obejrzeliście w ogóle filmik Rocka? Mówi tam sporo o tym, jak wyglada walka w Valhalli.

Rock to firma marketingowa, tam są tylko rozbudowane spoty reklamowe które udają recenzje.
W swoim czasie rozbawiło mnie do łez nachalne promowanie tam badziewia zwanego Anthem. Jak ktoś lubi reklamy może sobie zaglądać do "Rocka", i tylko po to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...